2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Ravenman, gokhans, sefaköykartali, Özgür Gültekin, Gökhan Kurt, murat, Samet Demir, atikbayram, Cihan1903, Savaş, Mustafa Aydın 67, Akil Emre, Sinan23, Kapkarakartal, sEuL, Umutcan Kaya, murat baltacı, kaan77, ferdi1903, matias_27, hasankale, Gökhan Güvenç, Sinan66, blackeagle35, Esref, c3c2k, Serdar3444, Ahmet Kömürcüler, Renton, doganay, annoca, Yancos, Monza, Zafer55, radiohead, levitate, fatihsahin, kartal meriç, Fatih_, kahyaoglueren, golazokartal, tolga1903, Bülent Yiğitcan, underworld, qp 383 ve 238 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 138786 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Önce hoca, hemen bir an önce.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önce hoca, hemen bir an önce.
Bence hoca da sportif direktör de hazır. Sadece zamanın gelmesi bekleniyor. Pazartesi günü dediler. Bekleyeceğiz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat baltacı

Bizim Emrecan uzunhanin durumunu bilen varmı kaç hoca geldi niye şans bulamıyor bu arkadaş colleydendemi kötü bu kadar kötüyse nasıl alındı bu adam o kadar uğraştık birde Serdar saatçi gibi gidince patlama yapacak gibi hissediyorum ama bakalım
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Semte necip muçi masuaku bu gelmiş sadece birde genç çocuklar

Çevrimiçi Necmi

Kupa törenine başkan gelip madalya aldı sonrada ortadan kayboldu kupa verilirken yönetici falan yoktu sanırım

Çevrimiçi gokhans

Bizim Emrecan uzunhanin durumunu bilen varmı kaç hoca geldi niye şans bulamıyor bu arkadaş colleydendemi kötü bu kadar kötüyse nasıl alındı bu adam o kadar uğraştık birde Serdar saatçi gibi gidince patlama yapacak gibi hissediyorum ama bakalım
emrecan 3lü savunmaya yatkın bir stoper olduğunu biliyorum. Vi’nin oyun anlayışına göre yapılmıştı. 3’lünün solu ve sol bekide kapatıyor, ayağı temiz ve gözü kara, hızlı. İzlediğim maçlarda biraz kontrolsüz ve pozisyon bilgisi zayıf geldi bana ama fizik kondüsyonu ile alakalıda olabilir. Kamp sonrası ak koyun kara koyun belli olur bakıp görelim.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

emrecan 3lü savunmaya yatkın bir stoper olduğunu biliyorum. Vi’nin oyun anlayışına göre yapılmıştı. 3’lünün solu ve sol bekide kapatıyor, ayağı temiz ve gözü kara, hızlı. İzlediğim maçlarda biraz kontrolsüz ve pozisyon bilgisi zayıf geldi bana ama fizik kondüsyonu ile alakalıda olabilir. Kamp sonrası ak koyun kara koyun belli olur bakıp görelim.
en iyi yapabildiği şey pozisyon bilgisi hızlı değil ama iyi yer tutuyor o açığını kapatıyor dikine oynayabiliyor çocuk yetenekli ama yarım maçta harcadılar çocuğu hayatında sağ stoper oynamamış sağ tarafa koyup bitirdi ilk kez taraftarın karşısına çıkmış ayakları titriyordur birde alışık olmadığı yerde

Çevrimiçi Necmi

Semte necip muçi masuaku bu gelmiş sadece birde genç çocuklar
masuaku değil muleka mert musrati svenson gedsonda varmış gelecek sene kalacağı kesin olanlar gelmiş diğerleri gelmemiş
İşde emek koyan sahada terini akıtan alnının akıyla taraftarın karşısına çıkabiliyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ulumemo

masuaku değil muleka mert musrati svenson gedsonda varmış gelecek sene kalacağı kesin olanlar gelmiş diğerleri gelmemiş
İşde emek koyan sahada terini akıtan alnının akıyla taraftarın karşısına çıkabiliyor
Musrati mi ter akıtmış? Kesin bilgi mi?

Çevrimiçi ulumemo

Şafak öyle bir oyuncu ile görüşüyoruz duyunca kendinize gelmeyeceksiniz, yüzünüze tokat atacaksınız dediği oyuncu kim onu merak ediyorum en çokda :)
Şafak kiminle görüşüyor anlamadım, kendisi yönetim kurulunda falan değil bildiğim kadarıyla?

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

sarri

italiano palladino falan bunların hepsi farklı kulüplere gidecek gibi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Savaş

Önce hoca insin bu sefer lütfen. Hatalardan ders çıkaralım.

Gözüm hocada. Şu an transfer istemiyorum.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

sarri

italiano palladino falan bunların hepsi farklı kulüplere gidecek gibi
Hadi bakalım birini kapıp gelsinler artık. :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

Kupa törenine başkan gelip madalya aldı sonrada ortadan kayboldu kupa verilirken yönetici falan yoktu sanırım

başkan madalya aldı sadece sizde katılın dediler başkana törene "ben mi aldım çocuklar top koşturdu dedi" gitti.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Musrati mi ter akıtmış? Kesin bilgi mi?
golü attıktan sonra koşarken bile ter akıtmıştır zaten kendisinin koşmasına gerek yokki topu iyi koşturuyor ilk yarı 12 de 12 uzun pas isabeti ne demek müthiş oynadı

Çevrimiçi Necmi

Şafak kiminle görüşüyor anlamadım, kendisi yönetim kurulunda falan değil bildiğim kadarıyla?
buna sahiplenme deniyor sen görüşüyoruz diyenden değil görüşüyorlar diyenden kork

Çevrimdışı AEmre

Gelecek hocanın fiziksel kalite, çabukluk konularında ekstra donanımının olması gerekiyor. Lig kötü bir lig. gs 17de 17 yaptı, ziyech büyücü, icardi sefir diye diye fbye şut atamadı. Ama tekrar ediyorum gsnın bu fiziksel kaliteyle puan kaybetmediği bir lig burası. Sizin onların önüne geçmeniz gerekiyor. Sol kanat forvet için bize yazılan tziolis, jota silva gibi isimler iyi. Ben Ansu fati’yi de eklerim. Sağ kanat için de mutlaka şut özelliği olan hızlı bir kanatın alınması lazım. Stoperler çok kötü. Necip sol ayağını kullanamıyor, büyük takım stoperi kesinlikle değil. Colley kesinlikle güven vermiyor. Aslında rosier de masuaku da hızlı bir ön liberoyla rahatlıkla bu ligde fark yaratabilirler yeter ki sakatlık olmasın. Bir de kulübün Beşiktaş sevgisi olmayan menfaatçilerden uzak tutulması lazım. Bir insan onana, amartey, rebiç hatalarını aynı anda yapıyorsa kulüp binasından uzak tutacaksınız. Çok iyi bir ön libero alın. Onun dışında  alabiliyorsanız geleceğe dönük premier league 2’den adam alın. Myles lewis-skelly 6-8 oynar birkaç yıla bu ligde fark yaratır. Şut atabilen adam bulun. Taraftara da Beşiktaş güvende mesajı veren bir adamı futbolun başına geçirin. Önde baskı ile hızlı oyun ile fiziksel güç ile yenemeyeceğimiz takım yok. Disiplin çok önemli. Aboubakar’a maçta, maçtan sonra küfür edilmeyecek, ondan önce adam o kiloyla takım içinde arkadaşlarının içinde gezemeyecek.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başkan Hüseyin Yuceli ne kadar fenleyebilir ve kendi reklamı yerine takim menfaati için çalışmasını sağlayabilirse o kadar başarılı olacağız. Gerisi hikaye.
Mourinho polemiği bile bize zarar veriyor ve çok gereksiz bir aciklamaydi.

Çevrimiçi Necmi

Başkan Hüseyin Yuceli ne kadar fenleyebilir ve kendi reklamı yerine takim menfaati için çalışmasını sağlayabilirse o kadar başarılı olacağız. Gerisi hikaye.
Mourinho polemiği bile bize zarar veriyor ve çok gereksiz bir aciklamaydi.
ortalıkta dolandığı yokki bırak bu kadar olsun
Sonuçta ikinci başkan birşeylerde desin olur olmaz görürüz
Hiç ayarınız yok ya dipde yada zirvede oluyorsunuz 😂
Yönetim bence ortalıkta dolaşmıyor olması gerekenden bile daha az görünüyorlar sağ gösterip sol vurmayıda seviyorlar
Her işlerine karışmak doğru değil gerektiğinde müdahale edilmeliki etkili olsun
Birde cebinden çıkarıp para veriyorsa bırak reklamını yapsın biz bu kulüpde beşiktaşı borçlandırırken bunun reklamını yapanlarıda gördük istekli insanları ürkütmemek lazım sonra renkliler şöyle böyle diye konuşuruz biz izin vermiyoruzki yapmalarına

Çevrimdışı Dogan1903

Ben mourinho nun geleceğini sanmıyorum , gelirse tabii reklam açısından vs güzel olur oyuncu tercihlerinde de bizi seçmeleri açısından avantaj yakalarız ama bugün son çıkan haberlerde 1 sene Avrupa da devam ettikten sonra araplara gideceği yazılıyodu gelecekse 1 sene gelmemeli , en az 3 yıllık sözleşme imzalarsa gelsin

Çevrimiçi Samet Ç

Şu hoca işi belli olsa bu hafta artık sıktı bu muhabbet giray bulak falan yazılmadı bir

Çevrimiçi kartalizma190399

ortalıkta dolandığı yokki bırak bu kadar olsun
Sonuçta ikinci başkan birşeylerde desin olur olmaz görürüz
Hiç ayarınız yok ya dipde yada zirvede oluyorsunuz 😂
Yönetim bence ortalıkta dolaşmıyor olması gerekenden bile daha az görünüyorlar sağ gösterip sol vurmayıda seviyorlar
Her işlerine karışmak doğru değil gerektiğinde müdahale edilmeliki etkili olsun
Birde cebinden çıkarıp para veriyorsa bırak reklamını yapsın biz bu kulüpde beşiktaşı borçlandırırken bunun reklamını yapanlarıda gördük istekli insanları ürkütmemek lazım sonra renkliler şöyle böyle diye konuşuruz biz izin vermiyoruzki yapmalarına

Nasil birseyler de desin? Adamin aciklamalarindan dolayi 1 hafta Mourinho konusuldu, herkes beklentiye girdi. Simdi Mourinho’yu Fenerbahce alsa ne olur dusunebiliyormusun? Aciklama yapmasa en fazla helal adamlara diyip isimize bakardik. Mourinho vs dedikten sonra taraftar Nuri’yi Cagdas’i begenebilir mi?

Etiketler: