2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

kartal meriç, Sefa Kara, Kapkarakartal, murat, hasankale, yaço58, levitate, NioHH, Gökhan Kurt, sefaköykartali, KartalPencesi, Özgür Gültekin, BlackEagle16, yorgo_d(geodem), Gökhan Güvenç, radiohead, ergin, Renton, Ravenman, atikbayram, Cihan1903, Savaş, Mustafa Aydın 67, Sinan23, sEuL, Umutcan Kaya, murat baltacı, kaan77, ferdi1903, matias_27, Sinan66, blackeagle35, Esref, c3c2k, Serdar3444, Ahmet Kömürcüler, doganay, annoca, Yancos, Monza, Zafer55, fatihsahin, Fatih_, kahyaoglueren, golazokartal, tolga1903, Bülent Yiğitcan ve 241 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 138996 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi kartalizma190399

ortalıkta dolandığı yokki bırak bu kadar olsun
Sonuçta ikinci başkan birşeylerde desin olur olmaz görürüz
Hiç ayarınız yok ya dipde yada zirvede oluyorsunuz 😂
Yönetim bence ortalıkta dolaşmıyor olması gerekenden bile daha az görünüyorlar sağ gösterip sol vurmayıda seviyorlar
Her işlerine karışmak doğru değil gerektiğinde müdahale edilmeliki etkili olsun
Birde cebinden çıkarıp para veriyorsa bırak reklamını yapsın biz bu kulüpde beşiktaşı borçlandırırken bunun reklamını yapanlarıda gördük istekli insanları ürkütmemek lazım sonra renkliler şöyle böyle diye konuşuruz biz izin vermiyoruzki yapmalarına

Nasil birseyler de desin? Adamin aciklamalarindan dolayi 1 hafta Mourinho konusuldu, herkes beklentiye girdi. Simdi Mourinho’yu Fenerbahce alsa ne olur dusunebiliyormusun? Aciklama yapmasa en fazla helal adamlara diyip isimize bakardik. Mourinho vs dedikten sonra taraftar Nuri’yi Cagdas’i begenebilir mi?

Çevrimiçi Necmi

Şu hoca işi belli olsa bu hafta artık sıktı bu muhabbet giray bulak falan yazılmadı bir
neden hatırlattın şimdi yazarlar

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Di Maria bu sene 48 maç 3987 dakika 17 gol 15 asist

Çevrimiçi Necmi

Nasil birseyler de desin? Adamin aciklamalarindan dolayi 1 hafta Mourinho konusuldu, herkes beklentiye girdi. Simdi Mourinho’yu Fenerbahce alsa ne olur dusunebiliyormusun? Aciklama yapmasa en fazla helal adamlara diyip isimize bakardik. Mourinho vs dedikten sonra taraftar Nuri’yi Cagdas’i begenebilir mi?
o taraftarın sorunu morinhoyu beğenmeyende var
Fener alsa ne olacak almasa ne olacak
Bizimle sidik yarışına gireceklerse önce loserliği bıraksınlar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Kartal Ç

Şu nalet sezonu kapattığımıza göre yaz transferleri sayfasında uçup kaçalım şöyle ağız tadıyla ağustosa kadar  :ebebe:

duyumcu arkadaşlar hazırlarsa versinler coşkuyu  :D

Çevrimiçi Samet Demir

Şu nalet sezonu kapattığımıza göre yaz transferleri sayfasında uçup kaçalım şöyle ağız tadıyla ağustosa kadar  :ebebe:

duyumcu arkadaşlar hazırlarsa versinler coşkuyu  :D
5 sene sürdü sanki 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ortalıkta dolandığı yokki bırak bu kadar olsun
Sonuçta ikinci başkan birşeylerde desin olur olmaz görürüz
Hiç ayarınız yok ya dipde yada zirvede oluyorsunuz 😂
Yönetim bence ortalıkta dolaşmıyor olması gerekenden bile daha az görünüyorlar sağ gösterip sol vurmayıda seviyorlar
Her işlerine karışmak doğru değil gerektiğinde müdahale edilmeliki etkili olsun
Birde cebinden çıkarıp para veriyorsa bırak reklamını yapsın biz bu kulüpde beşiktaşı borçlandırırken bunun reklamını yapanlarıda gördük istekli insanları ürkütmemek lazım sonra renkliler şöyle böyle diye konuşuruz biz izin vermiyoruzki yapmalarına

Katilmiyorum.
Birileri reklamını yapacak diye saçma sapan takim kurma dönemini geçtik.
Ya takim için  çalışacak, ya da reklamı gidip okulunda yapacak.
Bu sene kimsenin kişisel kaprseriyle uğraşacak durumda değiliz 

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Kartal Ç

hadi dimaria yı çok fazla kişi reddetmez de
henüz hoca belli değilken hocanın hangi düzende oynayacağı belli değilken yasinle onla bunla neye göre görüşüp anlaşmaya çalışıyorlar.
velev ki morinho geldi yasini isteyecek mi mesela? adamın ilk söyleyeceği 12 yabancı hakkınız 17 18 yabancınız var hele bi 12 -13 yabancıyı gönderin de benim transferlerime yer açın diyecek.

bir de başkanın günümüzde artık sportif direktörlerin başarısı sattıkları oyuncularla ölçülüyor sözü var. sportif direktör gelecek mi gelmeyecek mi o bile muamma. bu kadro temizliği için öncelikli ihtiyacımız sportif direktör sanki. 
[ Son Düzenleme: 26 Mayıs 2024, 21:57:23 Kartal Ç ]

Çevrimiçi tolga1903

o taraftarın sorunu morinhoyu beğenmeyende var
Fener alsa ne olacak almasa ne olacak
Bizimle sidik yarışına gireceklerse önce loserliği bıraksınlar

Bu maliyetiyle bu kadar düşüşte birini isteyen beğenen taraftar kafayı yemiştir. Gitti de roma nefes aldı herifler kendi kulüplerinin necip'ine sarıldı öyle düzeldiler bir nebze. Zerre istenecek adam değil lafı sözü edilecek de adam değil bu takım 6.oldu 50 puan fark yedi bir kupa perde indirmesin taraftarın gözüne, mou'ya verecek 15 milyon euro'su varsa önce kadro kursun hatta eldekileri göndersin kadro da istemiyorum. Hüseyin yücel gerçekten getirmek istiyorsa ağır saçmalıyor popülizm yapılacak zaman mi şimdi?

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Kartal Ç

yeni açık dediğimiz tribüne bunu yapmak istiyorlar ama oranın üst kat sol kenarı misafir tribünü. nasıl olaacak bu iş. tribünün yerini değiştiremeyeceklerini daha geçen gün bir röpörtajda söyledi başkan. sadace şuanki gibi çok dibimizde olmayacak dediler. muhtemelen alt üst tribün şeklinde 2 parçaya bölecekler deplasman tribününü. zaten ordan yayına rakibin sesinin gelme sebebi çekim ve spikerin olduğu yerin numaralı üst katın ortasında açık bir ortamda olması. pilot kamera yerinde kalıp spikeri numaralının ortasındaki ses yalıtımlı bir locaya koysalar ve saha içi mikrofon yerleşimlerini de bizim taraftarın sesini büyütecek şekilde yerleştirseler sorun düzelir gibi geliyor.
Hatta saha içi hoparlorlerlere tribün sesi mikrofonlarla aktarılıp stad içi ses daha da arttırılabilir baskılı bir ambians olarak.
[ Son Düzenleme: 26 Mayıs 2024, 22:32:14 Kartal Ç ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önümüzde hazırlık kampına 1,5-2 aylık bir süre var. Bu sure içerisinde takımı ve hoca işini halletmemiz lazım. Bizim için bugün itibariyle geri sayım başladı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

belkikupa maçı öncesi dikkatleri başka yere çekip futbolcuları rahatlatmak istemiş olabilir.

Çevrimiçi murat

beş değilde dört sene kesin
sergenli şampiyonluk kutlaması hatta abubakarın sakatım diyerek oyundan çıkmasından itibaren başladı herşey.

Çevrimdışı Kartal Ç

sergenli şampiyonluk kutlaması hatta abubakarın sakatım diyerek oyundan çıkmasından itibaren başladı herşey.

o kartopu çığ oldu yağdı üzerimize

Çevrimiçi gokhans

arttırıyorum!! takım doludizgin şampiyonluğa giderken 3 gollü bir galibiyet sonrası anç’ın oyunu beğenmediği bahanesiyle röportajda takımı eleştirme skandalı vardı. İlk ateş orda yakıldı..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

hayır herşey anç kulübe sızdığı gün başlamışda bizim haberimiz olmamış sergenli şampiyonluk sadece çölün ortasında bir vaha tek tek iyi oyuncularla papaz olup bedelsiz gitmelerine yol açtığında şüphelenilmeliydi fo yönetiminde giderken kasayı boşaltmasındanda şüphenilmeliydi

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Vincenzo İtalliano İsmi biraz yüksek sesle çıkmaya başladı. Mourinho gelmesindense tercih ederim ismi çıktıktan sonra 3 veya 4 fiorentina maçı izledim, gerçekten baya hücum oyunu oynatıyor yüksek topa sahip olma yüzdesi ve atakları şutla sonlandırma işini baya baya yapıyor. Elindeki mütavazi kadroyla 2. finali olacak konferans liginde.

Süperlig neyse de artık gerçekten avrupa kupası lazım bize o minvalde bi hoca gelmesi lazım.

Bruno genessio da olurdu İtalliano da olur.

Ama kurulu sistemi olan takımları işleten ateşli ve kaotik liglerde hocalık yapmamış adam çok tercihimiz olmamalı.

Çevrimiçi Samet Ç

Vincenzo Italiano iyi olur

Çevrimiçi tolga1903

Şu yasin özcan haberi hoşuma gitmedi. Yine bir halt olmayacak yine oynayamayacak ve çöpe giden bir 3.4 milyon euro gibi duruyor. Elinde stoper/sol bek oynayabilen bahtiyar var ondan daha mı iyi sanmıyorum. Emrecan uzunhan, kerem atakan keskin, atakan üner, soma'dan alınan ismini hatırlayamadığım futbolcu gibi daha da sayılabilir bir sürü oyuncu aldı bu kulüp belki tutar diye ve yerlerine necipler onur bulutlar umut meraşlar tercih edildi. Tayyip talha gibi bence alınan yerliler içindeki en iyi futbolcu bile şans bulamıyor doğru düzgün. Lütfen bu parayı kasimpasa gibi bir kulübe akıtma yönetim gördük ezberledik artık bu kulüp yurt içinden doğru düzgün yerli futbolcu scout edip alıp oynatma konusunda rezalet durumda ve bir yenisini ekleme.

Çevrimiçi Samet Demir

Şu yasin özcan haberi hoşuma gitmedi. Yine bir halt olmayacak yine oynayamayacak ve çöpe giden bir 3.4 milyon euro gibi duruyor. Elinde stoper/sol bek oynayabilen bahtiyar var ondan daha mı iyi sanmıyorum. Emrecan uzunhan, kerem atakan keskin, atakan üner, soma'dan alınan ismini hatırlayamadığım futbolcu gibi daha da sayılabilir bir sürü oyuncu aldı bu kulüp belki tutar diye ve yerlerine necipler onur bulutlar umut meraşlar tercih edildi. Tayyip talha gibi bence alınan yerliler içindeki en iyi futbolcu bile şans bulamıyor doğru düzgün. Lütfen bu parayı kasimpasa gibi bir kulübe akıtma yönetim gördük ezberledik artık bu kulüp yurt içinden doğru düzgün yerli futbolcu scout edip alıp oynatma konusunda rezalet durumda ve bir yenisini ekleme.
Yasin özcan bende istiyordum ama dünkü maçtan sonra düşüncem değişti. Büyük paralar vermeye gerek yok. Gurbetçilerden kovalasınlar daha mantıklı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: