2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Gökhan Güvenç, Sinan66, matias_27, ferdi1903, blackeagle35, atikbayram, Esref, c3c2k, Özgür Gültekin, murat, Serdar3444, Kapkarakartal, gokhans, Georgetown, Ahmet Kömürcüler, sozkul, Renton, doganay, annoca, Sinan23, Gökhan Kurt, Yancos, Monza, Zafer55, radiohead, levitate, fatihsahin, kartal meriç, Fatih_, kahyaoglueren, Cihan1903, golazokartal, hasankale, Savaş, tolga1903, Bülent Yiğitcan, underworld, qp 383, sting1981, Dogan1903, eryigitcaner, kaan77, 19YMK03, murat baltacı ve 264 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 138271 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Serdar3444

Salih karşı takımın oyununu acayip bozuyor, oyun bilgisi çok yüksek... İnşallah vakit kaybetmeden imzalarız... Konuşmalarından anladığım kadarıyla oda anlaşmak istiyor...

Çevrimiçi gokhans

Evet bilmemkac yillik tarihimizde zaten Masuaku'dan net daha iyi diyecegin bir Adriano var, 2. bir isim yok.
Kac sene solbekte Ismail Koybasi, Ibrahim Uzulmez'i izlemis camia olarak Masuaku'yu begenmiyoruz.
Motta, Rebocho, say say bitmez.
bu ramon motta size ne etti gardaşım? Tamam bir adriano değil ama bir ismail köybaşı’da değil. Ama mentali sağlıklı bir masuaku’yu tercih ederim. İnş. Şu rosier’in de mentalini iyileştirip seneye yeni hoca, yeni kadroya monte edilir.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi gokhans

Salih karşı takımın oyununu acayip bozuyor, oyun bilgisi çok yüksek... İnşallah vakit kaybetmeden imzalarız... Konuşmalarından anladığım kadarıyla oda anlaşmak istiyor...
yerli sayısı ve hamle oyuncusu için çok faydalı umarım imzalarız ama o bölgeye transfer şart, amir de gelince iyice çorba olacak o mevki.

Çevrimiçi Samet Demir

Olur mu abi 15 tane oyuncu satıp 15 tane yeni alalım :) :) :) kimse kızmasın ama ben bu form durumu ile svensona bile razıyım. Tek şartla alınan oyuncular en düşük Musrati kalitesinde olması. Bu şartlarda 11'e en az 4 oyuncu daha alıp yarışmacı bir kadro kurabiliriz. Geri kalanıda giden oyuncu yerine yenisini alırız.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

bir galibiyetle gevşediniz :bandit:
birazdan seneye bu takımla devam edelim diyeceksiniz :bandit:

Çevrimiçi pinehitman

mesajınla alttaki foto arasında bağlantı kuramadım
Bu dua lipa isimli şarkıcı bi ablamız, ona istinaden dua'm demiş abi

Çevrimiçi Sefa Kara

Hoca çok kritik takımı her türlü yıldız kaliteli oyunculardan kuracağız orası net.

Çevrimiçi Talisca1903

haydi artık seri di maria gelsin en çirkininden

Çevrimiçi gokhans

Bu dua lipa isimli şarkıcı bi ablamız, ona istinaden dua'm demiş abi
bende arkada, bacakları su üstüne çıkmış dansçı kızlar’ı abou, cenk ve diğer gitmesi gerekenlere ironi anladım, dua aklıma gelmedi harbi yaratıcı😂

Çevrimiçi Necmi

bende arkada, bacakları su üstüne çıkmış dansçı kızlar’ı abou, cenk ve diğer gitmesi gerekenlere ironi anladım, dua aklıma gelmedi harbi yaratıcı😂
ironiyi böyle yaparsan kimse gitmesini istemez 😂

Çevrimiçi murat baltacı

Masuaku kalite olarak okey ama banada güven vermiyor morinho yada o kalitede hoca gelirse seve seve oynatır o zaman kalsın derim birde önündeki adam önemli nasıl ki ghezal gitti rosie bitti sol önede iyi bir adam alırsak masukuda istikrarlı performans verebilir hem rosie hem masu fazla risk olur bir kanada banko adam lazım şuda bir gerçek takım şampiyonluktan kopunca yada o motivasyona giremeyince bazı oyuncular salıyor keşke söylendiği gibi profesyonel olsalar ama bu durumda etkili
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi pinehitman

Senin hesap da güzel oluyormuş abi 😂

Çevrimiçi murat

Masuaku ile adrianoyu karşılaştırınca masuaku 9 a kadar çıkar Adriano o seviyeyi görmez ama Adriano 7 altına düşmez masuakunun düşeceği Aralık çok fazla oluyor.yani Adriano hep Adriano ama masuaku birgün cafu başka gün Köybaşı oluyor.tabi bence doğru bir yönetim ,teknik direktör ve takım içinde bu kadar dalgalı performans olmayabilir ,görmek lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Masuaku ile adrianoyu karşılaştırınca masuaku 9 a kadar çıkar Adriano o seviyeyi görmez ama Adriano 7 altına düşmez masuakunun düşeceği Aralık çok fazla oluyor.yani Adriano hep Adriano ama masuaku birgün cafu başka gün Köybaşı oluyor.tabi bence doğru bir yönetim ,teknik direktör ve takım içinde bu kadar dalgalı performans olmayabilir ,görmek lazım.

Sağlık kontrollerinden geçer notu alıyorsa Masuaku ile devam edilebilir abi sonuçta söylenildiği gibi 15 oyuncu alıp 15 tane gönderebilecek bütçe real madridde bile yok. Fm de bile kolay olmuyor o işler. O nedenle mümkün olduğu kadar eldekileri kullanıp, as kadro içinde öz oyuncular almamız gerekli. (Eldekilerden kastım Mulela v.s. takım içerisinde kangren olmuş oyuncuları göndermeliyiz)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

betis 10 nilyon vermiş 14 istemişler hmm.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

betis 10 nilyon vermiş 14 istemişler hmm.

Şöyle 4-5 oyuncu alalım tamam başka birşey istemiyoruz 😊

Çevrimiçi Akil Emre

Şöyle 4-5 oyuncu alalım tamam başka birşey istemiyoruz
Min 9-10 kişi alınmasını bekliyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Min 9-10 kişi alınmasını bekliyorum.
yine mi stoper haberi bir transfer dönemine de kanat yada forvetle başlayalım gelsin Di maria bir bünye rahatlasın

Çevrimiçi gokhans

Bir oyun kurucu stoper, 2 hızlı ve teknik kanat, 1’i as 2 santrafor, 1 box to box orta saha olmak üzere 7 oyuncu garanti alınır, en az 3 geleceğe yönelik, uygun, alternatif oyuncu alınır. En az 10 transfer kesin. İlk 11’den satılan oyuncular olursa sayı artabilir.

Çevrimiçi COB

Yerli kalitesini arttırmak için alabileceğımız oyuncular çok kısıtlı ve pahalı. Kaldı ki kaliteli yabancıya da ihtiyacımız var. M

Alabileceğimiz Salih Özcan, Rıdvan ve Emirhan Ilkhan (ki gelmesini çok istemem) var. Şu 3'ü bile en iyi ihtimal 15 milyon euro.

Çevrimiçi Talisca1903

Yerli kalitesini arttırmak için alabileceğımız oyuncular çok kısıtlı ve pahalı. Kaldı ki kaliteli yabancıya da ihtiyacımız var. M

Alabileceğimiz Salih Özcan, Rıdvan ve Emirhan Ilkhan (ki gelmesini çok istemem) var. Şu 3'ü bile en iyi ihtimal 15 milyon euro.
bizim Salih kalacaksa başka tarz oyuncu almak lazım çok kalabalık olacak bir 8 ve 10 alırız bence oraya muçi var gedaon var diğer bebelerde bedava gelecekse gelsin yoksa hiç uğraşmaya gerek gurbetçşlerden çözelim

Çevrimiçi gokhans

rıdvan fizik yapısından dolayı inanılmaz çok sakatlanan, sakatlık riski olan bir oyuncu oldu. Nkoudu tipi fizik yapısı, patlayıcılığından dolayı galiba bilemiyorum bu yüzden istemem. Salih kalacaksa özcan’a gerek yok aynı tip oyuncular. Emirhan’ı isterim hücuma yönelik her yere yamayabilirsin. Alternatif 10 olur, hücum kanatları yedekler.. şu an çok beğendiğim ahmetcan var, gözümü karartır çekerdim geleceğide çok parlak çok üst seviyelere çıkacaktır.

Çevrimiçi COB

bizim Salih kalacaksa başka tarz oyuncu almak lazım çok kalabalık olacak bir 8 ve 10 alırız bence oraya muçi var gedaon var diğer bebelerde bedava gelecekse gelsin yoksa hiç uğraşmaya gerek gurbetçşlerden çözelim

Ortasaha da kaliteli yerli olması şart. Salihe bağlanarak plan yaparsak çok başımız ağırır.

Mert, Tayyip Talha, Semih ve potansiyeline güvenerek Demir Ege dışında kaliteli yerlimiz yok. Şu durumda ne yapıp edip Rıdvan ve Salih Özcan'ı almamız lazım. Kaliteli yabancıları stoper, ortasaha, kanat ve forvete almalıyız.

Çevrimiçi gokhans

Ortasaha da kaliteli yerli olması şart. Salihe bağlanarak plan yaparsak çok başımız ağırır.

Mert, Tayyip Talha, Semih ve potansiyeline güvenerek Demir Ege dışında kaliteli yerlimiz yok. Şu durumda ne yapıp edip Rıdvan ve Salih Özcan'ı almamız lazım. Kaliteli yabancıları stoper, ortasaha, kanat ve forvete almalıyız.
daha amir gelecek ortasaha’ya, salih yedek olacak zaten. Belki ilkay süprizi falan olabilir 33 oldu. Rıdvan doğru düzgün maç sayısına ulaşamıyor sezonun yarısı sakat her yıl. Ahmetcan için uğraşsınlar bence.. + emirhan , cinemre, hekimoğlu vs.. gelenlerde var..

Çevrimiçi COB

daha amir gelecek ortasaha’ya, salih yedek olacak zaten. Belki ilkay süprizi falan olabilir 33 oldu. Rıdvan doğru düzgün maç sayısına ulaşamıyor sezonun yarısı sakat her yıl. Ahmetcan için uğraşsınlar bence.. + emirhan , cinemre, hekimoğlu vs.. gelenlerde var..

Amir'in nasıl döneceği muamma. Iyi dönerse Musrati-Amir 6 numarayı idareli kullanır ama bence mutlaka A kalite yerli 8-10 numaraya ihtiyacımız var. Ilkay çok iyi olurdu ama alabilirmiyiz?

Musrati - Amir - Ilkay (Salih Özcan) - Gedson - Muçi - Ox - Emirhan - Demir Ege. Şu grubun içinde Ox sağlam olsaydı 10 numara falan da düşünmezdik.

Rıdvan şu yerli kuralı muhabbetinde muhakkak alınması lazım. Alabiliyorsak Zeki Çelik te olabilirdi.

Etiketler: