UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano
UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano Tarih : 05.10.2023 Saat : 19:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Fuxman - Omer Barbiro - Rostislav Talis - Erez Papir VAR: Ziv Adler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano  [Okunma sayısı 8207 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Çevrimiçi Mehmet57

Ligden vazgectim, Şenol Güneş istifa etmezse KL basarisi da hayal.

Çevrimiçi Talisca1903

Şiir gibi gol attık penaltı yı yedi hakem

Çevrimiçi Samet Demir

Tribünde ne oluyor? Karışık sesler geliyor tv den anlaşılmıyor hiç.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Şiir gibi gol attık penaltı yı yedi hakem
Şenol hocam takıma dokunmaya başlamış abi.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Şenol hocam takıma dokunmaya başlamış abi.

takıma dokunan ghezzal. Yoksa oyun aynı oyun. Kanser futbolu.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Mehmet Buyukeksiyi sevgiyle selamladi taraftar. :)  O da stadi terketti. Sonrada Beşiktaş adamin ..... dendi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ilk degisiklik takımda futbolcuya tek benzeyen Ghezzal olur.

Çevrimiçi levitate

Yönetim gitsin﹗ + tff başkanına sövmüşler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Ikinci yari Ghezzal cikar Muleka girer, Ox cikar Bahtiyar girer, Masuaku cikar Onur girer.

Çevrimdışı Unnamed

Futbolun katili cimbomun köpeği (Küfür Yasak)₅ mehmet büyükekşi seslerinden sonra stadı terk etti. Buradan ceza vermeseler iyi  :biggrinking:

(...)

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Rosi bailly colley masuaku defansi ok
Kalede mert ok
Ghezzal abu gedson ok, geri kalanlarin degismesi lazim hele salih ve amir ile bi arpa boyu yol alamayiz orta sahada

+ olarak tabiki senol guneste istifa etmeli, yonetimin uzerine zaten sifon cekilmeli konusmanin manasi yok.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı zubeyirbaya

iyi yaptılar büyükekşi'nin stadda ne işi varmış.

Çevrimdışı Sefa Kara

iki bira içtim uzun zaman sonra carptı içim geçiyor ara ara macı izlerken spikerin gol sesine uyandım rezil oynuyoruz.ikinci yarı uyurum büyük ihtimal Beşiktaşı bitirdiler.

Çevrimiçi levitate

iki bira içtim uzun zaman sonra carptı içim geçiyor ara ara macı izlerken spikerin gol sesine uyandım rezil oynuyoruz.ikinci yarı uyurum büyük ihtimal Beşiktaşı bitirdiler.
afiyet olsun hoca
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sefa Kara

Futbolun katili cimbomun köpeği (Küfür Yasak)₅ mehmet büyükekşi seslerinden sonra stadı terk etti. Buradan ceza vermeseler iyi  :biggrinking:

(...)

veremezler avrupa macı ama hakemlere 4x Beşiktaşı doğrayın diyebilir.

Çevrimdışı Sefa Kara

afiyet olsun hoca

eyvallah kardeşim bayadır içmiyordum çarptı hızlı hızlı içtim birde sızıp kalıyorum ara ara

Çevrimdışı Unnamed

veremezler avrupa macı ama hakemlere 4x Beşiktaşı doğrayın diyebilir.

Valla bunlardan beklerim hoca verirler. Caner Erkin'e ceza vermek icin bir gecede kuralları değiştirdiler. Buna da ceza verirler. Bursaspor maçında bile saha dışında çıkan olaylar için 3 maç seyircisiz oynama cezası vermişlerdi.

Çevrimdışı Zafer55

Bailly çok iyi..Ghezzal da eski günlere dönüş yapıyor gibi...

Cenk Cenk <>Rebic değişikliği bekliyorum..Rebic olmazsa Muleka da olur..

Çevrimiçi levitate

eyvallah kardeşim bayadır içmiyordum çarptı hızlı hızlı içtim birde sızıp kalıyorum ara ara
e sıkıcı geçiyor abi normal ya

ne içiyordun peki :D

Çevrimiçi sEuL

Kendi evimizde City’e karsi gol beklentimizin 0.08 olmasi kadar doğal birsey olamaz heralde. Takimda gelisme var ama, ilk yarida bir degil iki sut atmisiz rakip kaleye.

City’nin gol beklentisinide 0.47’de tutmayi basarmısiz.

Bir senedir oynanan şu futbola maca gidenler nasil tepki koymuyorlar inanamıyorum. Stad’tan heralde baya iyi gozukuyor takim.

Çevrimdışı Sefa Kara

e sıkıcı geçiyor abi normal ya

ne içiyordun peki :D

tuborg şişe 3 tanede zoom olduk :)

Çevrimdışı KartalınGücü

Çevrimdışı Sefa Kara

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, stadı terketti!

Çevrimiçi gokhans

Bu cenk ne oynuyor abi kara delik gibi atılan her top kayboluyor!!
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Etiketler: