UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano
UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano Tarih : 05.10.2023 Saat : 19:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Fuxman - Omer Barbiro - Rostislav Talis - Erez Papir VAR: Ziv Adler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano  [Okunma sayısı 8562 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi c3c2k

siz olayı kaçırdınız ama.. gitmesi gereken önce yönetimdi.. siz şenol güneş’i savunarak, yönetimin beşiktaş’ı bu denli mahfetmesinin vebalini aldınız. Mesela şu andada hoca sakın gitmesin, önce yönetim diyorum ben. Çünkü sorunun ana kaynağı yönetim. Burda valeriancı dediğin herkes şenol gelsede bir şey değişmeyecek, bırakın hocayı yönetimi yollayalım dedi ama size anlatamadık.. Siz yine hakettiğinizi yaşıyorsunuzda, bize ve en önemlisi Beşiktaş’a yazık.

Yönetimi savunmadim hiç bir zaman. Şampiyon olduğumuzda bile savunmadim, çünkü şampiyon olmamak için direndiler. Sizin ismaili destekleyip desteklemediginizi bilmiyorum ama İsmailcin tayfanin da artık şunun farkına varması lazım, İsmail dlhoca değildi. En fazla olacağı fitness hocasi

Çevrimiçi c3c2k

Ṣimdi o hızlı atak oynayan ve ilk yarı rakipleri boğan ve baskı altına alan Valerien Ismail'i bu (...) hiç birşey oynamayan 4 maçta 10 gol yiyen kaleye 3 şut atan Şenol için mi kovdunuz?

Alın size Şenol.

Fikreti ve Valerienin kuyunu kazan tataftara mübah.
Sakaysa komik değil. Gerçek olduğunu düşünmek istemiyorum. Kaç tane maç ezik ezik oynattı bizi İsmail. Senolu elestirecegiz diye de İsmail savunmazsiniz artik

Çevrimdışı KartalınGücü

Sakaysa komik değil. Gerçek olduğunu düşünmek istemiyorum. Kaç tane maç ezik ezik oynattı bizi İsmail. Senolu elestirecegiz diye de İsmail savunmazsiniz artik

Aman kardeş sen ne yaptın?

İsmaelci değilsen Şenolcusun, Şenolcu değilsen Çebicisin, Çebici değilsen Ormancısın, Ormancı değilsen  yine Çebicisin, takımı eleştirirsen renklisin, renklileri eleştirirsen hayalperestsin, takdir edersen eziksin,  TFF'Yi eleştirirsen yönetimcisin, yönetimi eleştirirsen gene en başa dönüp bir şekilde Şenolcu oluyorsun.

Yemin ederim bazı arkadaşların kafası bu şekilde işliyor, burada sadece Beşiktaşlı olarak varolabilmek en zoru.

Çevrimiçi gokhans

Görüyor ve arttırıyorum; Bırak valerian'ı ki, şenol hoca, daha iyi kadro ve kalede mert ile valerian'ın oynattığı oyunun 10'da birini oynatamıyor. Hatta pep hunter bile şenol hoca'dan daha iyi top oynattı bu takıma. 35 senedir ben bu kadar aciz, plansız, ezik, ruhsuz, güçsüz, mantıksız Beşiktaş görmemiştim, Şenol hoca saolsun bunuda gösterdi bize.. Beden hocası valerian ile yenilsek bile en azından 5-10 gol pozisyonu izliyor, organize gollerimiz falan oluyordu, 2.devre kondisyon bitince maç veriyorduk, pozisyon falanda vermeden ersin'in yumurtlamalarıyla. Lan bu sene ben gol pozisyonuna girdiğimizi hatırlamıyorum. Aboubakar şapkadan tavşan çıkarmaz ise gol mol atamazsın. 2 kişi ile hücum ediyorsun, stoperle hücum arasında kocaman boş ova var. Valerian kalsa bundan kötü olma imkanı yoktu zaten, kimse savunmuyor zaten bir kötü vardır vi gibi, birde kötünün kötüsü, zirvesi vardır heh oda şenol güneş.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Ravenman

Yahu ligde havlu attık kabullendik.

Bir Konferans vardị bari Atinada final oynayalım Fenerle dedik, oda gitti.

Allah belanịzị versin.

Şenol ve ANÇ halen kulüpte. Bunlar GS maçınımı bekliyor?

Çevrimiçi BlackEagle16

Yahu ligde havlu attık kabullendik.

Bir Konferans vardị bari Atinada final oynayalım Fenerle dedik, oda gitti.

Allah belanịzị versin.

Şenol ve ANÇ halen kulüpte. Bunlar GS maçınımı bekliyor?
Şenol istifa etti haber düştü
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Necmi

bu ismaili savunmak değil şenolun ismailden bile daha kötü olduğunu neden kimse anlamıyor

Çevrimdışı Ravenman

Hele şükür 1 Trabzonsporlu'dan kurtulduk.

Şenol istifa etti. Zaten kalecilerden teknik direktör olmaz. Belkide Beşiktaş tarihinin Carvalhal'dan sonra en kötü teknik direktörüydü.

Bizi ikinci kez batırıp gitti koskoca sezonu eylül ayında çöpe attı.

Hakkımızı helal etmiyoruz.

Sıra diğer Trabzonsporlularda.

Bunlar geldiğinde beri her sezon Trabzonspor bizi yeniyor.

Bu Trabzonspor çetesinden kurtulmamız lazım, ne gerekiyorsa yapmalıyız.

Birdaha bu kapıdan Trabzonsporlu giremez.
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2023, 12:34:55 Ravenman ]

Çevrimiçi Necmi

Görüyor ve arttırıyorum; Bırak valerian'ı ki, şenol hoca, daha iyi kadro ve kalede mert ile valerian'ın oynattığı oyunun 10'da birini oynatamıyor. Hatta pep hunter bile şenol hoca'dan daha iyi top oynattı bu takıma. 35 senedir ben bu kadar aciz, plansız, ezik, ruhsuz, güçsüz, mantıksız Beşiktaş görmemiştim, Şenol hoca saolsun bunuda gösterdi bize.. Beden hocası valerian ile yenilsek bile en azından 5-10 gol pozisyonu izliyor, organize gollerimiz falan oluyordu, 2.devre kondisyon bitince maç veriyorduk, pozisyon falanda vermeden ersin'in yumurtlamalarıyla. Lan bu sene ben gol pozisyonuna girdiğimizi hatırlamıyorum. Aboubakar şapkadan tavşan çıkarmaz ise gol mol atamazsın. 2 kişi ile hücum ediyorsun, stoperle hücum arasında kocaman boş ova var. Valerian kalsa bundan kötü olma imkanı yoktu zaten, kimse savunmuyor zaten bir kötü vardır vi gibi, birde kötünün kötüsü, zirvesi vardır heh oda şenol güneş.
şenolun önceki döneminde görmüş olman lazım farklı değildikki oyuncu oynamak maçı kazanmak istiyorsa kazanıyorduk şenolun bütün başarıları kişisel oyuncu yetenekleriyle geldi yoksa sahada koşamayan bir sistemi olmayan takım vardı quaresmanın her maç kırk + ortasını izliyorduk ondan fırsat kalırsa gomez talisca abu gol atıyordu onlar olmayınca yerle bir olmuştuk

Çevrimiçi Necmi

Şenola gider ayak bir çift lafım olacak
Beşiktaş kendi sahasında forvetsiz oynamaz sen korkaksın
Bir daha beşiktaşın kapısının önünden geçme
Yönetimi değilde beşiktaşı savunuyormuş sen kimsinde beşiktaşı savunacaksın

Çevrimiçi Sefa Kara

üçüncü yaptığında beşiktaşlı oyuncuların ekmeğini yedi hakan bugünkü cenkden daha kötüydü ilhanı kulübede oturturken her maç sahayasürdü fetöcüyü ne zaman bir tarafı sıkıştı ilhanı attı sahaya oda işi bitirdi ilhan olmasa grupdan çıkamazdık ilhan oynasa brezilyayı elerdik tek gsli oyuncu vardı iyi oynayan sağ açık ümit davalaydı sanırım hakan arif rezil ötesiydi

kadro gs ağırlıklı abi o yüzden dedim.gs uefa kupası aldığı kadrosunun oyuncularının hepsi var ; Bülent korkmaz,Emre aşık,Hakan ünsal,Cihan haspolatlı,okan buruk,Ayhan akman,Tugay,Ümit davala,Ergün penbe,Volkan arslan,Hasan şaş,Hakan şükür,Ümit davala,Ümit karan,Arif erdem.gsli oyuncuları doldurmuşlar.

Çevrimiçi Sefa Kara

samet ne alaka direk biliçin ekmeğini yedi 120 km üstü takım aldı 90 km lik takım bıraktı o bıraktığı takım bugün sahadaki takım gibiydi
Oyuncu seçer kötüde oynasa sahada tutar birçok oyuncuyuda bitirir dediğimde bazı arkadaşlar inanmıyordu quaresma sevdasına iki yılımızı feda etti şimdide cenk sevdasına sezonu kapattırdı

O tiki taka oyunumuz samet aybaba döneminde başladı alt yapı o zaman başladı abi.Feda döneminde ki kadromuzla feneri yendik gsyi elimizden kaçrdık burak kendini attı haksız penaltı 3-3 bitmişti.Samet aybaba kötü teknik adam değildir.Bilicle oyunumuz pekişti.Takım olduk fizik kondisyon yüklendi şenol geldi ekmeğini yedi.

Çevrimiçi c3c2k

Aman kardeş sen ne yaptın?

İsmaelci değilsen Şenolcusun, Şenolcu değilsen Çebicisin, Çebici değilsen Ormancısın, Ormancı değilsen  yine Çebicisin, takımı eleştirirsen renklisin, renklileri eleştirirsen hayalperestsin, takdir edersen eziksin,  TFF'Yi eleştirirsen yönetimcisin, yönetimi eleştirirsen gene en başa dönüp bir şekilde Şenolcu oluyorsun.

Yemin ederim bazı arkadaşların kafası bu şekilde işliyor, burada sadece Beşiktaşlı olarak varolabilmek en zoru.
Besiktasimizdan ve taraftarından büyük yok. Yönetim ve teknik ekip Besiktasimiz ve bizim için var. Basariliysa tebrik edilir, yoksa yol verilir. Başarılı olanlar tarihin şanlı sayfalarinda yer alır. İlla birinden taraf olmak zorundayız gibi bir durum var. İsmail de Senol da başarısı oldu ve gittiler.

Çevrimiçi Necmi

O tiki taka oyunumuz samet aybaba döneminde başladı alt yapı o zaman başladı abi.Feda döneminde ki kadromuzla feneri yendik gsyi elimizden kaçrdık burak kendini attı haksız penaltı 3-3 bitmişti.Samet aybaba kötü teknik adam değildir.Bilicle oyunumuz pekişti.Takım olduk fizik kondisyon yüklendi şenol geldi ekmeğini yedi.
sametin hocalığıyla ilgilenmiyorum bile yıllarca kardeşi beşiktaşa kin kustu boşamı beşiktaşın kapısının önünden geçemiyordu fo nun yaptığı iki büyük hata vardır affedilmez cinsden biri bunu getirmek diğeri avcıyı getirmek ikisininde önceliği futbol değil burda siyaset konuşmuyorum ama sizde zorlamayın istediğiniz adamların geçmişine bakın kimleri neden yediklerine bakın sonra öyle bir zehiri beşiktaşın içine sokmayı düşünün samet o dönemin beşiktaşlıları tarafından lanetle anılır beşiktaşa hizmet edecek çok insan var gidip içinden en çürükleri seçiyorsunuz sametin hocalığına laf etmiyorum kimine göre iyi kimine göre kötü beşiktaşlılığınada laf etmiyorum beşiktaştan ayrıldıktan sonra rızadan daha beşiktaşlı durdu kendi sustu kardeşini konuşturdu kin kusturdu
Çok sığ düşünüyorsunuz hoca oyuncu başkan seçilirken bir şeye bakılmaz herşeye bakılır

Etiketler: