UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano
UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano Tarih : 05.10.2023 Saat : 19:45 Stadyum : Beşiktaş Stadyumu Hakemler : David Fuxman - Omer Barbiro - Rostislav Talis - Erez Papir VAR: Ziv Adler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano  [Okunma sayısı 8211 defa] UEFA Konferans Ligi D Grubu "2. Maç" Beşiktaş 2-3 Lugano

Çevrimdışı zubeyirbaya

bu maç 6 grup maçı içerisindeki en kolay maçımız ve görüntü bu. diyecek çok bi şey yok.

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı Karabay

Lugano takımı bize gol atmak istemediği için 0-0 giden maç

Çevrimdışı 38life

Yemin ederim sinir krizi geçirmeme ramak kaldı. Beşiktaş bu kadar çaresiz olamaz. Olmamalı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

bari orta kafa falan oynasalar ne yapıyoruz anlamıyorum ki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

34 dakikadır bir tek pozisyonumuz yok

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk ne güzel sağa sola pres yapması için arkadaşlarına direktif veriyorsun öyle.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı İzmitlibjk

Kaç hafta oldu hala rebici aboubakar ox ve masuaku ile paslasirken izleyemedik. İkinci yari sol beke onuru forvete mulekayi ox yerinede demir egeyi alip ondan sonra rebici oyuna alir, sonrada derki oynayamıyor

Çevrimdışı zubeyirbaya

yine görüyoruz ki gedson olmamış orta sahayı olmuş gibi gösteriyordu. yapı olarak taktik olarak bir yılda becerilen hiç bir şey yok. geçen senenin ikinci yarısında da çok kötü maçlar oynadığımız mert sayesinde puanların geldiği bir periyod vardı. salih ve amir'in beraber olmayacağı atletik olarak yetersiz bir merkez olacağı görülüyordu. hiç bir değişiklik yok ve hala aynı şekilde izleyen bir kulübe var. ben bir yılda bir parça bile gelişim gördüğümde genelde teknik kulübeleri desteklerim ama yakınından geçmiyoruz.

gerçi birisi de gelip ne diyorsn birader ne gelişimi adam devlet memuru olsa yaş haddinden emekli ederlerdi biz 20-25 yaşında dilini de bilmediği çocukları emanet ettik derse bir şey diyemem.

Çevrimdışı Liquidator

Aha da ilk şutumuz geldi. Dakika 35

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Abuşşşşşşş

Çevrimdışı zubeyirbaya

spikerin, "cenk hadi hızlı gelelim" cümlesindeki anlatım bozukluğunu bulunuz.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı İzmitlibjk

Gooooooooollllllll , Bu adam normal değil.

Çevrimdışı zubeyirbaya

ghezzal neyse ki taraftardan utananlar arasında gamsızlardan değil.

Çevrimiçi Mehmet57

Takimin basindan gitmesi icin illa ust uste puanlar mi kaybetmemiz gerekiyor? 0 taktik. 2020 AK milli takimi gibi oynuyoruz. Tek pozisyonumuz 36 dakika sonra gelen uzaktan sut, ardindan Abou yapti yapacagini.

Birak su takimi. Bu kadar taraftara boyle berbat futbol oynatmaya hakkin yok. Abou olmasa mac bile kazanamayacagiz.

Çevrimdışı KartalınGücü

Çevrimiçi Samet Demir

Bailly orta sahadaki adamlara pas vermedi direk ghezzalı gördü. İsyan etti herif resmen.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Spiker gol diye bağırınca uyandım.

İçim geçmiş dalmışım.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

ULAN NEDEN  BU KADAR YAVAS OYNUYOSUNUZ NEDEN?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı zubeyirbaya

karşımızdaki takımın total maaşı muhtemelen bizim ilerdeki 3-4 oyuncudan az. doğru düzgün bir uluslararası oyuncusu yok. beş dakikalık tempoyla dağılacak seviyedeler. ve biz bu takıma karşı en az 30 dakika hiç bir şey üretemeden gol yeme tehlikeleri de yaşayarak oynadık. pek mutlu değilim. bir gelişim göremiyorum.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Takım çok uyumsuz. Ox aldığı gibi tekde verip koşu yapıyor pası verdigi kisi eveleyip geveliyor, süreklı topu iteklemekten ne anliyorlar bunlar, sahada 4 oyuncu dikine hizlı oyun dusunuyor  masuaku ox baily ghezzal digerlerinde bir tuhaflik var anlamiyorum, ozguven kaybimi yeteneksizlik mi bilmiyorum

Etiketler: