28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray
28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray Tarih : 03.03.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 10865 defa] 28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Çevrimiçi ferdi1903

Bu kafayla daha çok sarilarin şampiyonluklarini izleriz

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Samet Ç

Maç başı biraz Vahap Beyaz, Ahmet Çakar diye bağırıp maç boyu susarsak böyle işimiz var bizim zaten
Yıllardır aynı taraftar sadece Fikret Orman dönemi iyiydi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

nejip şu maçta eleştirilecek en son adam tek tabanca ayakta çocuk

Maalesef dediğin doğru. Biraz fizik gücü olup futbolcu gibi basan adam Necip.

Çevrimiçi sEuL

Bir tane duran topu adam akilli kullanamadik, inanilir gibi degil.

Çevrimiçi Talisca1903

şu verdiği faul ile pen6 aynı pozisyon ama yok cenk kendini attı diyelim biz öyle daha güzel oluyor 

Çevrimiçi levitate

gsde bir şey oynamıyor ha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

gsde bir şey oynamıyor ha
çok kötüler bir maçlık Şenol gelseydi takımın başına üçlerdik

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hocayla yarın değil bugün yolları ayırmalari lazim

Çevrimdışı Unnamed

hocayla yarın değil bugün yolları ayırmalari lazim

Hocayla birlikte yönetim de gitmeli

Çevrimiçi ferdi1903

Beşiktaş bitmiş

Çevrimiçi Samet Ç

şu verdiği faul ile pen6 aynı pozisyon ama yok cenk kendini attı diyelim biz öyle daha güzel oluyor
o pozisyon net penaltıydı ama arada kaynar adam gibi agresif taraftar olsa aldırırdı o penaltıyı

Çevrimdışı bjkozy

Üzüldüğüm ve sinirlendiğim nokta gs hiçbir şey oynamıyor akıllı oynasak alırız
Benim uzuldugum, bu takimdan 30 puan fark yedik ve hala 28. Hafta

Çevrimiçi ferdi1903

Biz ne izledik 100 dakika boyunca ?

Çevrimdışı mellfred

taraftarı hocası oyuncusu
yazıklar olsun

Çevrimiçi levitate

taraftar ha hu yapaydı aldıraydı abi ne diyeyim
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

maç boyu gese taraftarı dinledik sorsan bizimkilere dünya çapında taraftar iyi gün taraftarı değil kötü gün taraftarı golü yedikten sonra tek ses çıkmadı tribünlerden taraftar düzelip Fikret Orman zamanındaki tribüne dönmeden başarıyı unutun

Çevrimiçi levitate

bu gece bana tek dokunan şey tribünlerin hali yazık

Çevrimiçi Necmi

Şu rezillerin yarısı şu anda kadro dışı kalmalı

Çevrimiçi levitate

bir de bana koreografi yapmışlar anaokulu sergisi gibi dandik legia bile 5 euro bütçeyle neler yapıyo

Çevrimdışı Unnamed

maç boyu gese taraftarı dinledik sorsan bizimkilere dünya çapında taraftar iyi gün taraftarı değil kötü gün taraftarı golü yedikten sonra tek ses çıkmadı tribünlerden taraftar düzelip Fikret Orman zamanındaki tribüne dönmeden başarıyı unutun

Yönetim çok iyi de taraftarı kaldı  :biggrinking:

Çevrimdışı Unnamed

Yalnız Muci ile Musrati cok iyiydi. Seneye 100 milyon Euro'ya okuturuz ikisini de

Çevrimiçi ferdi1903

bir de bana koreografi yapmışlar anaokulu sergisi gibi dandik legia bile 5 euro bütçeyle neler yapıyo
Hahaha aynısı benimde aklımdan gecti

Çevrimiçi Talisca1903

mert gedson masuaku musrati muçi bunların üzerini dolduramazsak çok bir şey beklememek lazım yeni sezondan kanat yok warol svenson diye 2 vasat almanın lüzumu neydi

Rashica bugün tam anlamıyla neden olmaması gerektiğini gösterdi bir adam sağlıklı hiç bir karar alamıyorsa son noktada her pası her şutu rakibe çarpıyorsa oyun aklı yok demektir.2 -3 tane şutu var ki pas vermek yerine akla zarar

bütün atakları tek başına imha etti benim gördüğüm bunun üzerine
 Cenk demeyin sahada yoktu peşinen yazayım

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Arkadaş macin basindan beri Muci yi haksızca görüyorsun ama yönetim falan yeter artık.

Çevrimiçi uğur07

hah sonunda agzindan baklayi cikardin.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: