28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray
28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray Tarih : 03.03.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 8008 defa] 28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Çevrimiçi Özgür Gültekin

muçi ve musratiden yönetime yürünmez saçma olur ha wrol svenson desen tamam takımda kanat yok sen nejip onur kesemeyen 2 adamı ne demeye alıyorsun desen mantığı var diğeri olmaz

Samet Aybabanin sportif direktör olduğu senaryo çalışmaz.

Çevrimiçi pinehitman

rashicayı beğenmeyen benim ben maçı art niyetle izlemem yaptıklarına bakarım adamın bence yararsız musrati sek kalite zaten gedsonunu aradı muçi sahanın nejiple en iyisiydi
Abi Rashica oyundayken çok daha rahat ileri çıkmıyor muyduk? Haklısın rakibine çarpan çok topu oldu ama en çok pozisyon beklentisi yaratan oyuncularımızdan değil miydi? Ben de kısmen hak veriyorum sana keşke daha kolay adam eksilten, keşke daha beklenmedik anlarda düzgün paslar çıkartabilen üstüne zımba gibi şutları olan kanatımız olsaydı ama şu takımda ilk göze batan Rashicanın hataları değil bence abim ya.

Çevrimiçi Necmi

Cenk arkasınıda sağınıda solunuda bozuyor. Cenkin olduğu takımda taktik teknik konuşmaya gerek yok. Şu maç Amartey yerine Amir ya da Ox olsa çok farklı olabilirdi. Gedsonuda aradı gözlerimiz.
cenk sahada olduğunda ilerde top tutamıyoruz bütün toplar geri dönüyor takım iki katı yoruluyor oyuncu vardır kötüdür ama takıma etkisi olmaz ama cenk gibi kaşar oyuncuysa takıma zararı yıkıcı olur
Hoca raşitsayı ortaya çektiği an takımın içine etti sahanın en çok koşan yorulan oyuncusunu merkeze alıp takımı resmen sabote etti öyle yer değişikliği olmaz oyuncuyuda harcarsın maçıda harcarsın oyuncu değişiklikletinin maça negatif etkisi olurmu cenki çıkarıyorsun eyvallah ama abu mu konur yerine orayıda olduğundan daha kötü yapıyorsun adamın ayağındaki topu gelip aldılar ve sen bu adamı oynasın diye sahaya sürüyorsun 16 yaşındaki mustafayı sok ikisindende iyi oynar

Çevrimiçi Talisca1903

Samet Aybabanin sportif direktör olduğu senaryo çalışmaz.
o belli olmaz ama hakemsilere bir ayra veremezsek işimiz zor

Çevrimiçi Talisca1903

Abi Rashica oyundayken çok daha rahat ileri çıkmıyor muyduk? Haklısın rakibine çarpan çok topu oldu ama en çok pozisyon beklentisi yaratan oyuncularımızdan değil miydi? Ben de kısmen hak veriyorum sana keşke daha kolay adam eksilten, keşke daha beklenmedik anlarda düzgün paslar çıkartabilen üstüne zımba gibi şutları olan kanatımız olsaydı ama şu takımda ilk göze batan Rashicanın hataları değil bence abim ya.
bu maç özelinde ilk 10-15 dk iyi başaldı sonra benim gördüğüm fabrika ayarlarına döndü biz böyle yarım yamalak adamlarla yol yüreyemeyiz alacaksın net adam 2 hatta 3 kanat şart orta sahada halen demir ege olacak felan diye adam almayacaksak semihin yanına süresi kısılmasın diye golcü almazsak bir şey beklemem yeni sezondan

Çevrimiçi Necmi

rashica onurdan daha fazla savunma yaptı tek başına aktı bütün ataklarımız sağdan oldu soldan atağımız yoktu raşitsaya laf söylemek için taş olmak lazım tartışmasın bu gece takımda birşeyler yapmaya çabalayan tek oyuncuydu herkes ister daha iyi bir açık oyuncusu bende isterim ama şu maçta raşitsaya laf etmek bilemedim

Çevrimiçi Talisca1903

rashica onurdan daha fazla savunma yaptı tek başına aktı bütün ataklarımız sağdan oldu soldan atağımız yoktu raşitsaya laf söylemek için taş olmak lazım tartışmasın bu gece takımda birşeyler yapmaya çabalayan tek oyuncuydu herkes ister daha iyi bir açık oyuncusu bende isterim ama şu maçta raşitsaya laf etmek bilemedim
bizim kalitemizde değil bu benim görüşüm herkesin görüşüne de saygılıyım bu maç özelinde gedson olmayınca olacakları az çok tahmin etmiştim çünkü koşamayan bir sürü adam ve ilerde top tutamayan hücum oyuncularıyla musratinin de bu kadar çuvallaması şaşırtıcı olmadı

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk uçuyor denildi şurada

Çevrimiçi Necmi

bu maç özelinde ilk 10-15 dk iyi başaldı sonra benim gördüğüm fabrika ayarlarına döndü biz böyle yarım yamalak adamlarla yol yüreyemeyiz alacaksın net adam 2 hatta 3 kanat şart orta sahada halen demir ege olacak felan diye adam almayacaksak semihin yanına süresi kısılmasın diye golcü almazsak bir şey beklemem yeni sezondan
bak dostum genel anlamda konuşursan elbette beşiktaş daha iyilerine layık ama şu maçtada raşitsa eleştirme topu önündeki adama çarptırmışmış ben ona bakmam şu maçta ben savaşan oyuncuya bakarım onlarda başta raşitsa olmak üzere necip ve muçiydi vede omar musrati bir şeyler yapmaya çalıştı gerisini koy ver gitsin diğerleri esame tabelasında adı vardı ama sahada yoklardı

Çevrimiçi pinehitman

Abi evet eleman sağ kenarda ileri - geri mekik dokudu, atakları da hep onun üzerinden yaptık. Bu maçta özellikle Amartey, Cenk gibi performanslar varken ilk eleştiriyi hak etmiyor bu adam bence.

Çevrimiçi Talisca1903

masuakuyada ayrı helal olsun barış alper bebesi paspas etti seni az bir kıpırdansaydın yahu bir zahmet

Çevrimiçi pinehitman

Rashica konusunda katılmıyorum pek ama transfer hakkında dediklerinde haklısın.

Çevrimiçi Talisca1903

bak dostum genel anlamda konuşursan elbette beşiktaş daha iyilerine layık ama şu maçtada raşitsa eleştirme topu önündeki adama çarptırmışmış ben ona bakmam şu maçta ben savaşan oyuncuya bakarım onlarda başta raşitsa olmak üzere necip ve muçiydi vede omar musrati bir şeyler yapmaya çalıştı gerisini koy ver gitsin diğerleri esame tabelasında adı vardı ama sahada yoklardı
benim gözüm prime babel arıyor o kalite bir şeyler izlemek istiyorum gına geldi artık bu adamlardan bana kontrada çektiği şut neydi abi öyle saçma sapan sağın solun adam dolu
[ Son Düzenleme: 03 Mart 2024, 22:05:02 Talisca1903 ]

Çevrimiçi hasankale

Bu hoca ile olmayacağı kesin zaten de bu takıma en az 6 tane falan net kaliteli 11 oyuncusu lazım.
Yeni hocanın da takıma ruh katacak ofansif oynayacak birisi olması şart.

Çevrimiçi Talisca1903

Rashica konusunda katılmıyorum pek ama transfer hakkında dediklerinde haklısın.
:ok:

Çevrimiçi Talisca1903

Beşiktaş: 6 faul, 3 sarı, 1 kırmızı kart.

Galatasaray: 15 faul, 0 kart.

böyle bir şey olmuş bu nedir kardeşim

Çevrimiçi Necmi

bizim kalitemizde değil bu benim görüşüm herkesin görüşüne de saygılıyım bu maç özelinde gedson olmayınca olacakları az çok tahmin etmiştim çünkü koşamayan bir sürü adam ve ilerde top tutamayan hücum oyuncularıyla musratinin de bu kadar çuvallaması şaşırtıcı olmadı
bence sahadaki hiç bir oyuncu bizim kalitemizde değil buna sözüm yok sorun hiç birine laf etmeyip sahada tek mücadele eden adama sürekli laf etmen üstelik maçın ilk yarısında sağdan akarken iyide oynarken tehlikeli ortalar açarkende laf ediyordun sahada ayağına üç beş kez top değmiş onlarıda kaybetmiş adamlara tek laf etmeyim raşitsa ile başladın raşitsa ile bitirdin maçı adamın gerisinde onur solunda cenk var ne top alabiliyor ne top verebiliyor yinede göze batacak futbolu oynadı sahada rakip kaleyi düşünen tek oyuncuydu
Buna ramen şu maç özelinde laf etmen kusura bakmada iyi niyetli değil beğenmemek ap ayrı bir konu beğenmeyebilirsin bende cenk için söylüyorum aynı şeyleri ama sahada olanıda inkar etmek olmuyor beşiktaş taraftarı hak yemez dostum sevmesede hak edene hakkını verir sonra yine söver o ayrı ama doğruya yanlış demez şu takımda raşitsa eleştirilecek oyuncu değil iyi bir takım olur o zaman birlikte eleştirelim sahaya bile gömeriz sen çukuru kazarsın ben üstünü örterim ama akşamki takımın en iyi oyuncusuydu 🤔 ben rakibe topu çarptırıyor diye birşey diyemem takımın yarısı onu bile yapmıyor hoş rakibe çarpmayıp ceza sahasına gitse ne olur oraya bir direk diksen o direğede bie eşşek bağlasan o eşşek cenkden daha fazla işe yarardı gol atma olasılığı cenkden yüksek olurdu

Çevrimiçi gokhans

Amir gelince musrati ile seviye atlarız gibime geliyor. Gedson bek harici bir mevkide oynayamaz. Cenk, amartey, onur, colley’in yerine daha iyisi önce gelsinde, sonrasında rashica’nında iyisine hayır demem. Colley yerine pasör teknik bir stoper, amir iyileşirse amartey yerine gelir, cenk yerine weghorst tarzı top indirip, dağıtacak oyun kuracak, rakip stoperlerle boğuşup kanatlara alan açacak  santrafor, rosier’de opsiyon kullanmazlarsa sağbek’e geri döner, ondan sonra rashica yerine, ghezzal’ın ilk geldiği ayarda bi kanat alınır biter gider. Bugün rashitsa’nın yanında cenk yerine koşabilen pozisyon alabilen biri olsa 2 tane attırırdı net.  Takımın bugün en iyisiydi. Ekşi’de, forumlarda bile gs taraftarı zaha, tete için şu adamı nasıl kaybettik diye söyleniyor şu galibiyete rağmen..
[ Son Düzenleme: 03 Mart 2024, 22:13:09 gokhans ]
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Amir gelince musrati ile seviye atlarız gibime geliyor. Gedson bek harici bir mevkide oynayamaz. Cenk, amartey, onur, colley’in yerine daha iyisi önce gelsinde, sonrasında rashica’nında iyisine hayır demem. Colley yerine pasör teknik bir stoper, amir iyileşirse amartey yerine gelir, cenk yerine weghorst tarzı top indirip, dağıtacak oyun kuracak, rakip stoperlerle boğuşup kanatlara alan açacak  santrafor, rosier’de opsiyon kullanmazlarsa sağbek’e geri döner, ondan sonra rashica yerine, ghezzal’ın ilk geldiği ayarda bi kanat alınır biter gider. Bugün rashitsa’nın yanında cenk yerine koşabilen pozisyon alabilen biri olsa 2 tane attırırdı net.  Takımın bugün en iyisiydi.

Rachica her türlü 12 kişi arasında kalmalı. Rotasyonda ilerfe nereye koyarsan koy oynar. Vereceği bellidir. Daha iyisini alır onu kulübeye çekersin. Sağlam bir ox bize seviye atlatır. Onun sağlamını bulduğumuz zaman orta bloğu hallederiz. Dediğin gibi alacağımız oyuncular ilk 11 olmalı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

bence sahadaki hiç bir oyuncu bizim kalitemizde değil buna sözüm yok sorun hiç birine laf etmeyip sahada tek mücadele eden adama sürekli laf etmen üstelik maçın ilk yarısında sağdan akarken iyide oynarken tehlikeli ortalar açarkende laf ediyordun sahada ayağına üç beş kez top değmiş onlarıda kaybetmiş adamlara tek laf etmeyim raşitsa ile başladın raşitsa ile bitirdin maçı adamın gerisinde onur solunda cenk var ne top alabiliyor ne top verebiliyor yinede göze batacak futbolu oynadı sahada rakip kaleyi düşünen tek oyuncuydu
Buna ramen şu maç özelinde laf etmen kusura bakmada iyi niyetli değil beğenmemek ap ayrı bir konu beğenmeyebilirsin bende cenk için söylüyorum aynı şeyleri ama sahada olanıda inkar etmek olmuyor beşiktaş taraftarı hak yemez dostum sevmesede hak edene hakkını verir sonra yine söver o ayrı ama doğruya yanlış demez şu takımda raşitsa eleştirilecek oyuncu değil iyi bir takım olur o zaman birlikte eleştirelim sahaya bile gömeriz sen çukuru kazarsın ben üstünü örterim ama akşamki takımın en iyi oyuncusuydu 🤔 ben rakibe topu çarptırıyor diye birşey diyemem takımın yarısı onu bile yapmıyor hoş rakibe çarpmayıp ceza sahasına gitse ne olur oraya bir direk diksen o direğede bie eşşek bağlasan o eşşek cenkden daha fazla işe yarardı gol atma olasılığı cenkden yüksek olurdu
muçi ve nejip harici adam yoktu sahada bugün masukau bile paspas oldu rashicada karar mekanizması bozuk abi eğer sen bunu göremiyorsan ki gördüğüne eminim bu çözülebilecek bir şey değil aklına ilk geleni yapan hücum oyuncusu olmaz
çoğu futbolcu da aynı  düşünürüz ama bu konuda benim görüşüm net art niyet de yok ayağına gelen hiç bir topta zerre heyecanlanamıyorum o kadar diyeyim sana

Çevrimiçi Necmi

benim gözüm prime babel arıyor o kalite bir şeyler izlemek istiyorum gına geldi artık bu adamlardan bana kontrada çektiği şut neydi abi öyle saçma sapan sağın solun adam dolu
benim gözümde gomez arıyor ama sahada cenk var kontrada kötü şutmu çekti eyvallah lafını et sözüm yok ama sen o kötü şutu bile çekmeyenlere tek laf etmeyince ona laf söylemen haksızlık değilmi sahada o kadar çok çabalamayan adam varken rakip oyuncu gelip abunun ayağınaki topu alıp gidiyor bunlara laf etmeyip sahada çabalayana laf etmek şu maçı otur sakin kafayla tekrar izle abu cenk semih izle maç boyu oynadıkları sürede ne yapmışlar dikkatlice bak sonra raşitsaya laf ettin diye utanırsın emin ol bak şurda raşitsanın yaptığı hataları haraketleri konuşuyoruz soldan atak hatırlıyormusun bir iki defa masuaku girdi solda ama semih hiç yoktu üstelik sağ tarafları daha zayıftı ghezzal bile girdikten sonra sağda birşeyler yapmaya çalıştı ne savunmada ne hücumda sol tarafımız yoktu orda kaç pozisyonu omar kesti ama sana göre tek kötü raşitsaydı

Çevrimiçi Samet Demir

benim gözümde gomez arıyor ama sahada cenk var kontrada kötü şutmu çekti eyvallah lafını et sözüm yok ama sen o kötü şutu bile çekmeyenlere tek laf etmeyince ona laf söylemen haksızlık değilmi sahada o kadar çok çabalamayan adam varken rakip oyuncu gelip abunun ayağınaki topu alıp gidiyor bunlara laf etmeyip sahada çabalayana laf etmek şu maçı otur sakin kafayla tekrar izle abu cenk semih izle maç boyu oynadıkları sürede ne yapmışlar dikkatlice bak sonra raşitsaya laf ettin diye utanırsın emin ol bak şurda raşitsanın yaptığı hataları haraketleri konuşuyoruz soldan atak hatırlıyormusun bir iki defa masuaku girdi solda ama semih hiç yoktu üstelik sağ tarafları daha zayıftı ghezzal bile girdikten sonra sağda birşeyler yapmaya çalıştı ne savunmada ne hücumda sol tarafımız yoktu orda kaç pozisyonu omar kesti ama sana göre tek kötü raşitsaydı

Cenk olmasa Semih yerinde oynardı, bu kadar göze batmazdı büyük ihtimalle. Bizim bu maç Amartey ve Cenk yerine koşan herhangi biri 11de olsa 3 puanı almıştık. Uzun uzadıya yazmaya gerek yok abi kendini yorarsın. Görmek istemeyenin gözüne de soksak sonuç aynı olur.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

abi yazdıklarımı okuyorsan abuş girsin diyenlere oynmaz salmış yazan adama diyorsun semih cenk leş attı evet ama rashicada bizim oyuncumuz olamaz

sakin kafayla izledim şimdi özetleri de bayağı atak yapmışız rashica efendi az sakin olsa takıp geçermişiz

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk olmasa Semih yerinde oynardı, bu kadar göze batmazdı büyük ihtimalle. Bizim bu maç Amartey ve Cenk yerine koşan herhangi biri 11de olsa 3 puanı almıştık. Uzun uzadıya yazmaya gerek yok abi kendini yorarsın. Görmek istemeyenin gözüne de soksak sonuç aynı olur.
hasan türkte koşuyor ernste koşuyor gibi olmuş biraz

Çevrimiçi Samet Demir

hasan türkte koşuyor ernste koşuyor gibi olmuş biraz
Doğrudur.

Etiketler: