28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray
28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray Tarih : 03.03.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 10861 defa] 28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

Dakika 80 oldu uyan artik dedeeeeeee, degistir sahada yuruyenleri deedeeee
cildirttin bizi

Çevrimiçi ferdi1903

Geç kalmadı mı hoca?

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

çok erken olmadı mı yaaaaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

E ne farkı var hocanın benden. Evde ben izliyorum, kulübede o

Fark şu izlediği yerden dünyanın parasını alıyor sen ise kahroluyorsun.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi blackeagle35

Bizim taraftar etkimiz sıfıra indi yazık ya gerçekten

Çevrimiçi levitate

önüne bırakacağına arkasına bırakıyor :D

Çevrimiçi sEuL

Sahada kosan ve mucadele eden tek adami cikardi, son vurus ve paslarda kotuydu ama her pozisyonda vardi herif. Suan resmen orta sahasiz oynuyoruz.

Ghezzal gereksizide girdiginden beri paslari oyuncularin arkasina atiyor onune atacagina, resmen futbolu unutmus herif.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzalin yuvarlayamadigi pas ama hata Semih te. Topu kontrol edemedi.

Çevrimiçi levitate

önüne bekliyordu doğal

Çevrimiçi sEuL

Semih'te kotu bugun, ama Ghezzal'in paslar facia.

Çevrimiçi Samet Ç

Rastgele top çıkartıyor Onur tabi birşey olmaz o pozisyondan

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi murat baltacı

Takım rezalet hoca rezalet taraftar rezalet sezonun finalini yaptınız yazıklar olsun
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi ferdi1903

Tüm beceriksizleri doldurmuşlar takıma Allah...... Versin

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

seri meri kalmadı herşey gitti bu sene valla

Çevrimiçi Talisca1903

cenk kötü semihte kötü ama rashica içine etti maçın kaç tane atağı şut pas hatasından başlamadan bitirdi

Çevrimiçi sEuL

Musrati babam kicini kaldiracakta pas verecek.....Macin basindan beri o kadar yavas hareket ediyorku 30 metre geriden gelip onundeki topu aliyorlar

Çevrimiçi levitate

istspor maçında niye gedsonu oynatırsın mesela yazık ya

Çevrimiçi sEuL

Bravo, atin madde atin. Stad Cimbom diye inlesin siz madde atin bravo

Çevrimiçi Talisca1903

istspor maçında niye gedsonu oynatırsın mesela yazık ya
sarı kart gördü diye millet bayram ediyordu pas oyununu bozuyor çünkü rashicayada bayılıyor millet ben bu işten bir şey anlamadım hiç iş yapmayan el üstünde her açığı kapatan tu kaka

Çevrimiçi murat baltacı

Amartey yerine demir ege cenk yerine muleka alacaktı hemde ikinci yarıya başlarken hoca sıçtı sıvadı
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı 38life

Musrati ile Atiba'yı kıyaslayanlar umarım Atiba derken Noah Atiba'yı kastediyordur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: