28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray
28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray Tarih : 03.03.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 9003 defa] 28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca Cenki çıkar, Amarteyi çıkar. Birşeyler yap.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Super bir ilk yaridan sonra sahane teknik heyetimiz oyuna mudahale etmek istemiyor dogal olarak.

Gonderin su adami Allah askina, Topraktepe gecsin takimin basina daha iyi oynariz her mac.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hala şu 11 devam ediyorsa hocayla bugün vedalass8nlar.

Çevrimdışı mellfred

rezil rszil rezil trübünler

Çevrimiçi Talisca1903

ne arıyorsun karaktersiz ne var şu pozisyonda

Çevrimiçi levitate

beyblade gibi çevirdi cenki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Zar zor bir iki tane duran topumuz var onlarida mahvediyoruz. Masu neden kullanmiyor bu duran toplari ya

Çevrimiçi Talisca1903

pen6 bu sabahtan bu yana ota boka bakan var buna bakmazsa ananızın

Çevrimiçi Özgür Gültekin

beyblade gibi çevirdi cenki

Cenk zaten kendi kendine dönmeye hazırdı

Çevrimiçi levitate

hep hazır zaten başka işlevi yok
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

belinden çekiyor forma uzadı daha ne olacak

Çevrimiçi Samet Demir

Allah belanızı versin sizin
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

buz gibi penaltı polyannacılık yapmayın

Çevrimiçi sEuL

Cenk atilmaya niyetli, bir bok yapamiyorum bari atilip gideyim diyor sanirim.

Taraftarida anlamak imkansiz, arkadas hangi kaos  macini kazanabildik evimizde? Ne geregi var madde atmaya arkadas, neyin pesindesiniz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

belinden çekiyor forma uzadı daha ne olacak

Ya bosversene bir de hakeme göstermek için turu kendi kendisine tamamlıyor. Gram ayakta kalayım düşüncesi yok. Gücü de yok.

Çevrimiçi Samet Ç

Şu oyuna müdahale et bir şeyler yap

Çevrimiçi sEuL

Dakika 60 oldu be herif, sok Muleka'yi mi sokacan Abou'yu mu sokacan ama bi mudahale et ya la

Çevrimiçi Talisca1903

Ya bosversene bir de hakeme göstermek için turu kendi kendisine tamamlıyor. Gram ayakta kalayım düşüncesi yok. Gücü de yok.
bravo aynen devam

Çevrimdışı Unnamed

Taraftarlar bir kenara da Muci ile Musrati'ye 21 milyon Euro veren beceriksiz Hasan Arat yönetimi suçludur.

Çevrimiçi Samet Demir

Ben 35 yaşındayım hoca 70 nasıl bu futbola kalbi dayanıyor da değişiklik yapmıyorsun ya.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha Amartey çıkıyor, yerine daha bitik Ghezzal giriyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi sEuL

Neyi atacan Ghezzal, 2 senedir yatiyon, atsana oglum sunu ya

Etiketler: