26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor
26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor Tarih : 19.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Ceyhun Sesigüzel - Deniz Caner Özaral - Burak

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 5638 defa] 26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Mucize sampiyonlugumuz dahil seni defalarca yüz üstü bırakan biriyle aynı formayı giymeyi diğer oyunların midesi nasıl kaldırıyor anlamıyorum.
Bu profesyonellik değil.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

2002 siyahi paket ronaldo olmuş
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Cenk tam oynamaya karar verdi hoca çıkardı 🤣

Çevrimdışı 38life

Ghezzal'i ıslıklıyorlar 😄😄😄😄 Ya biz Santos'tan şikayet ediyoruz da bu taraftara yemin ederim Önder Karaveli bile fazla.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

İçimin yağları eridi ıslık yiyince aboubakar ben de olsam ıslığı basardım, bide saçları nasıl belli oluyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Mucize sampiyonlugumuz dahil seni defalarca yüz üstü bırakan biriyle aynı formayı giymeyi diğer oyunların midesi nasıl kaldırıyor anlamıyorum.
Bu profesyonellik değil.
ghezzal ve necip dışında kimse varmıki

Çevrimiçi levitate

muci hoca az pas düşünsen 30 asist yapıcaksın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

muçinin arkasına bir sosa şart

Çevrimdışı 38life

Muçi kapağı sıkışmış şişe gibi. Bı patlasa akacak ama.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

İçimin yağları eridi ıslık yiyince aboubakar ben de olsam ıslığı basardım, bide saçları nasıl belli oluyor
ghezzal değilmiydi ıslıklanan

Çevrimiçi levitate

necip baba felaket iyi haa ama derbide patlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Libyalı sen nasıl bir şeysin yahu her yerinden kalite akıl futbol akıyor  :claps: :claps: :claps:

Çevrimiçi Talisca1903

Ramos modunu açtı son maçlarda :icool:

Çevrimiçi uğur07

cenk e laf ediyorsunuz da abubakar denen herifin nasil dolastigini da gorun. ilk onbir oynasa hep oyle olacak iste neyse goruruz canli bir ara

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

düşün işde necipin parladığı takım nasıl birşeydir

Çevrimiçi Talisca1903

hainin pasa bak şu takımda topun dibine şöyle girecek bir başka adam yok

Çevrimdışı Unnamed

Aboubakar'ın yaptığını normalde Muçi'nin yapması lazım.

Çevrimiçi Necmi

cenk e laf ediyorsunuz da abubakar denen herifin nasil dolastigini da gorun. ilk onbir oynasa hep oyle olacak iste neyse goruruz canli bir ara

abunun dolaşması cenki iyi yapmıyorki bırak gezmesini abu neden affedildi ben onu düşünüyorum

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hocanın yaptığı şu değişikliklerin hiç bir anlamı yok.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Aboubakar icin bence görüş net gitmeli₁.

Çevrimiçi Talisca1903

kalite ne farklı bir şey yahu ayakta durmaya mecali olmayan adamla kadro dışından gelen adam 90 dk yapılamayan şeyi son dk gösterdiler işet böyle yapacaksınız diye

Çevrimiçi Necmi

Kendi sahamızda ligin dibindeki takımı yendik diye sevinir olduk üstelik rezil bir oyunla biraz basmamız yetti

Çevrimiçi Mehmet57

Musrati kalite. Cok guven veriyor, hep dogru yerde, hep pas istasyonu.

Keske yaninda olimpiyat kosucusu Gedson yerine Shelvey gibi adam akilli bir orta saha olsa.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

düşün işde necipin parladığı takım nasıl birşeydir
O da ıslık yedi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Attığımız her golün içinde rashica var 😂
Yanlışın vardır abi iyi baktın mı? Utandırma şimdi bizi. :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: