26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor
26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor Tarih : 19.02.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Ceyhun Sesigüzel - Deniz Caner Özaral - Burak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 5607 defa] 26. Hafta Beşiktaş 2-0 Konyaspor

Çevrimiçi tolga1903

Bak hala orta açıyorlar. Masuaku sen milli takımda ayağına aldığın her topu ceza sahasına doğru yollasan 5 dk şans bulabilir mıydın? Özürlü müsünüz siz kimse demiyor mu oğlum aldığınız her topu orta acmayin diye

Çevrimiçi gokhans

Takımda şu an rakibe baskı uygulayabilen tek oyuncu
neyin baskısı herifler ceza sahası önüne kadar ellerini kollarını sallayarak geliolar zaten.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

yuh kaçana bak yazıcaktım reyiz affetirdi kendini
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Rachicaaaaa
Semihhhhhh
Utanınnnn
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Semih'in saclari degdi mi degmedi mi bilemiyorum ama attik sonunda.

Çevrimiçi Necmi

5-0 da olsa bu hocayla olmaz

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Talisca1903

ceza sahasına orta yapabilmek ( oda bir tane)  kanat oynayabilecek kalibremiz olmuş vah Beşiktaşım

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

neyin baskısı herifler ceza sahası önüne kadar ellerini kollarını sallayarak geliolar zaten.

Geri kalanlar genelde sadece izleyici pozisyonunda olduğu için olabilir mi?

Çevrimiçi pinehitman

Şu adamların atak yapmasına müsaade etse dedem keşke. Atamayacak, kabiliyetsiz adamlar da değiller. Kafayı yediriyor şu oynadığımız oyunumsu.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

ceza sahasına orta yapabilmek ( oda bir tane)  kanat oynayabilecek kalibremiz olmuş vah Beşiktaşım

Yanıldım diyebilmek büyük erdemdir.

Çevrimiçi Necmi

kafasıyla değiyor abi
valla arkadan gösterdiği pozisyonda değmiyor gibi

Çevrimiçi Talisca1903

Yanıldım diyebilmek büyük erdemdir.
yanılmadığım adam gibi takımımız olduğunda daha net ortaya çıkacak sende leş fener &lens sendromu oluşmuş yokluktan ne bulsan sarılıyorsun

Çevrimiçi Necmi

Ceza sahası dışından şut çekiyoruz 😳

Çevrimiçi Özgür Gültekin

valla arkadan gösterdiği pozisyonda değmiyor gibi

çok net top yon değiştiriyor.

Çevrimiçi levitate

şimdi bir tık daha iyiyiz

Çevrimiçi sEuL

Semih pres yapiyor ve rakip Cenk'in bulundugu bolgeye geldiginde Cenk'in basmasi gerekiyorken Semih sol kanattada adami kovaliyor. Cenk sirf sahada yurusun diye oyunda sanirim, cildirmamak elde degil. Kazara bir gol atarsa bir sonraki 10 mactada formasi garanti olur.

Çevrimiçi Talisca1903

musrati Türk hakemleriyle tanışıyor :bandit: :bandit:

Etiketler: