18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş
18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 25.12.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Anıl Usta - Serkan Çimen - Yiğit Arslan VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7118 defa] 18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 25.12.2023
Saat : 20:00
Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu
Hakemler : Kadir Sağlam - Anıl Usta - Serkan Çimen - Yiğit Arslan
VAR : Serkan Tokat - Koray Gençerler - Mehmet Kısal
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Muhtemelde amarteyi 11de gordum aman diyim
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Talisca1903

Muhtemelde amarteyi 11de gordum aman diyim
hay amarteyine ne yapıyor da giriyor bu adam 11 e büyü mü yaptı nedir

Çevrimiçi sEuL

Serdar'dan bir maclik pek birsey beklemiyorum ama yeni anlasilan hoca umarim farkli birseyler dener bu kadro ile.

Okan bile gidip Baris Alper'den sol bek yaratmaya calisiyor ve verim aliyor. Ayni seyleri VI'de deniyordu, Oguzhan Akgun'u sol bek oynatip verim almisligi var herifin - artik yeni gelecek hoca'da umarim farkli birseyler gosterir.

3-5-2'ye donup kanat beki olarak Rashica ile Masuaku'yu mu denersin, 10 numarada Bahtiyar, forvete Semih falan. Gedson'dan bu ayakla 8 yada 10 olmayacagini, ama orta sahanin arkasini toparlayacak - deli gibi mucadele edecek ve ligin en iyi 6'si olabilecek kapasiteye sahip oldugunu gorebilen ve farkli seyler denemekten korkmayan birisi gelir umarim.

Bu macta fark yemeyelim yeter.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su Amarteyi illaki bir yere sokacagiz

Çevrimiçi Savaş

Kimse bişey katma derdinde değil. Gelen ezbere kadro kuruyor. Sorsan bunlar hoca olacak.

En fazla yorumcu olursunuz siz.

Şu 100. Yıl formasını amartey, onur, muleka falan giyecek ya ona yanarım.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Su Amarteyi illaki bir yere sokacagiz
Colley yok diye Amarteyi koymuş, onun harici Cenkin olmaması bile yeterli bence.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Kimse bişey katma derdinde değil. Gelen ezbere kadro kuruyor. Sorsan bunlar hoca olacak.

Cenk kesik yemiş daha büyük katkı olamaz
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Colley yok diye Amarteyi koymuş, onun harici Cenkin olmaması bile yeterli bence.

Colley var.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

300 kelime biliyor ates yakabiliyor adini soyluyor
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

amartey sonunda asıl pozisyonunda oynayacak ama yine bir yolunu bulur batırır
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

amartey sonunda asıl pozisyonunda oynayacak ama yine bir yolunu bulur batırır
Sakatlanmadan önce 6 numara oynadığı zamanlar Amarteye hayrandım ben. Hatta Partey ile arasında kalıyordum sürekli. Sakatlandı ve stopere geçince ne oldu bu adama anlamadım. Geçen sene 3lü oynarken gelmesini çok istedim ama benim bildiğim Amartey ile bu çok farklı. Tamam yanında ki oyuncular ona uygun değil ama bu yaptığı hatalar farklı bir durum.

Çevrimiçi Talisca1903

amartey mi stoper bahtiyar mı acaba

Çevrimiçi sEuL

Sakatlanmadan önce 6 numara oynadığı zamanlar Amarteye hayrandım ben. Hatta Partey ile arasında kalıyordum sürekli. Sakatlandı ve stopere geçince ne oldu bu adama anlamadım. Geçen sene 3lü oynarken gelmesini çok istedim ama benim bildiğim Amartey ile bu çok farklı. Tamam yanında ki oyuncular ona uygun değil ama bu yaptığı hatalar farklı bir durum.

Nerede oynadiginin bir onemi yok, top kontrolu olmayan, pas atmasini bilmeyen, ikili mucadeleye giremeyen, kafa topu olmayan oyuncudan ne savunma oyuncusu olur ne orta saha. Amartey soz konusu oldugunda ise, Amartey'in futbolculugu bile tartisilir. Samet sen cikip oynasan Amartey kadar oynarsin zaten, SG'nin bir baska kazigi sagolsun.

Çevrimiçi sEuL

Ulan Muleka, neyi atican oglum sen ya

Çevrimdışı zubeyirbaya

çift forvet gibi pozisyon alıyorlar

Çevrimiçi mellfred

iki dakikada 2 şut
gayet iyi

Çevrimdışı zubeyirbaya

semih sol kanatmış tam da değilmiş sadece içeri daha fazla giriyor rashica'ya göre.

Çevrimdışı zubeyirbaya

takımda mental açıdan en azından eeah yeter stili bir reaksiyon var. bu geçmiş maçlarda pek rastladığımız bir şey değildi. ne kadar sürer bakalım

Çevrimiçi sEuL

Ulan Muleka, su net pozisyonlari nasil kaciriyorsun ya

Çevrimiçi Necmi

Cenkin olmaması bile takımı ikiye katlıyor

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı zubeyirbaya

Ulan Muleka, su net pozisyonlari nasil kaciriyorsun ya

en azından hareketli istekli. yerinde cenk oynuyor olsa şu an 0 pozisyonumuz olurdu o pozisyonların hiç birine giremezdi

Çevrimiçi Necmi

kimi oynatacak cenk yerine elli kere mulekayı tercih ederim muleka çok kaçırıyor cenk kaçırmıyor bile doksan dakika ayağına beş kere top değiyor dördünü zaten kaybediyor onurda sağda fena değil solda oynatıp adamı linç ettirdiler eldeki bütün oyuncular sahada zaten değişecek her oyuncu yerine genç girecek

Etiketler: