18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş
18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 25.12.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Anıl Usta - Serkan Çimen - Yiğit Arslan VAR :

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6797 defa] 18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

yalnız bu rashica'ya da fiziği iyi miyi açılacak belki filan diye bakıyoruz ama bu nasıl bir tekniksizliktir arkadaş nasıl hücum oyuncusu bu. bunu bek mek mi denesek ne yapsak
hiçbir özelliği yok düz topçu

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Cenk yokken hayat ne kadar guzel
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı zubeyirbaya

zaten söylenildiği gibi genesio filan stili bir hoca gelirse cenk'e antremanda bile tahammül edemez, direk vedalaşalım der.

ancak demode kafalı birileri yok takıma abilik yapacak yok emeği var goygoyuyla kontrat vermeye çalışabilir aman yönetim diyorum bence devre arası da gönderilmeli. takıma nasıl abilik yaptığını vi döneminde filan da gördük bildiğin altını oydu takımın. çalışmak istemedi, dışarıya laf taşıdı.

Çevrimiçi tolga1903

Abi rahat ol. Bu forumda ben 1 kişinin bile Cenk oynamalı dediğini hatırlamıyorum. Yani forumun futbol seviyesi ortalamanın çok üzerinde.

Ben de hiç hatırlamıyorum "bir cenk mi sorun oldu yani" diyen bi cenk tosun fanı bu forumda ama necmi abi başka platformlarda görmüş olabilir. Cenk büyük sorun bu takım için devre arası gaziantep fk'ya gidip minnet borcunu ödemeli gerçi sumudica da oynatmaz bunu bu haldeyken.

Çevrimiçi uğur07

kac kere yazdik. bu amartey defans degil. adam orta sahada parlamis koyun bir diye. kendine teknik direktorum diyen adamlar bir kere denemedi sunu. bana gore ahim sahim oynamiyor orta sahada ama en azından biraz faydali oldu. bir de onun kerametinden mj bilmiyorum ama salih ve amir daha yaraticiydi bu mac sanki

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Oyuncuları doğru yerde oynatınca oyuna ağırlıklarını koyabiliyor şu anda mevkisinde oynamayan tek bahtiyar var tek sıkıntıda o görünüyor amartey faydalı hatayın ani çıkış yapmasını engelliyor topu rakip sahada tutabiliyoruz ondan önemlisi amarteyin altı oynaması bize orta saha oyuncularını kazandırdı ikiside iyiydi hem arkayı düşünmek zorunda kalmıyorlar hem ilerde topu tutan üç tane oyuncu var ve onlara sağlıklı düşünme imkanı veriyor forvetler haraketli olunca üstlerindeki baskı kalktı

Çevrimiçi Talisca1903

colley iyi bahtiyarda sağ stoperde iyi oynuyor ters ayaklı pasla çıkışları da top çıkarmada oldukça faydalı oldu

Çevrimdışı zubeyirbaya

Duracaksa serdar topraktepe, gelecekse bruno genesio'ya kesinlikle yalvarmak lazım şu cenk'i uzak tut takımdan diye. Gerçekten muleka bile onun kadar sırıtmıyor en öndeyken.

ya bunlar aslında başka ülkede olsalar avrupada futbolu bırakmak zorunda kalacak, artık fiziksel olarak futbolcu vasfını yitirmiş ama temposuz tslde bazı yeteneklerimize dayanıp para kazanalım diyen adamlar. yönetim özellikle akıllı olmalı. genesio filan zaten cenk'i oynatmaz takımda da tutmaz. yönetim akıllı olup hemen postalamalı. cenk'e dursun filan diyecek ancak yerli teknik direktör eski kafa birileri olur.

Çevrimiçi tolga1903

hiçbir özelliği yok düz topçu

Genesio gelirse forvet arkası kullanabilir bu adamı. Hem sürekli baskı yapabilme kapasitesi hem de savunma arkası koşu atma özelliği var. Kötü oyuncu değil bence ama redmond stili biri de değil evet. İçimde kaldı o herif burnley'de top falan oynadığı yok tutup kolundan getireceksin şu redmond'u.

Çevrimdışı Sefa Kara

ben bu takıma 1 aydır geldim.

72 tane sakatımız var.Vallahi billahi tillahi sakatlar.

Ben napayım gedson oynayabilir oynamıyor.

Mert oda yenir mi yuh oha çüş kardeşim.

Demek ki suc sendeymiş rıza efendi.

Çevrimiçi sEuL

Hatay'da bir cacik oynamiyor arkadaslar, orta sahadan hic zorlamadilar. Orta sahada yuruyen bir Amir ve pimi cekilmis Amartey ile oynuyoruz.

Amartey guzellemeleri baslamis yerinde oynatinca falan diye, biraz disli rakip gorunce Amartey'in rakibe nasil eskortluk ettigini goruruz. Onun icin hic gerek yok bunlara, devre arasinda gonderebiliyorsak ne ala, en yakin zamanda gitmesi dilegi ile. Biraz iddiamiz olsaydi o rakibin kaval kemigine girdigi pozisyonda kirmiziyi gormutu zaten.

Çevrimiçi Necmi

kac kere yazdik. bu amartey defans degil. adam orta sahada parlamis koyun bir diye. kendine teknik direktorum diyen adamlar bir kere denemedi sunu. bana gore ahim sahim oynamiyor orta sahada ama en azından biraz faydali oldu. bir de onun kerametinden mj bilmiyorum ama salih ve amir daha yaraticiydi bu mac sanki

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynı şeyi düşünmüşüz kesinlikle amir ve salihi ileri itti onun oynaması geride gereksiz pas yapılmıyor doğru yerde amir ve salih ile buluşunca top oyunu yıkabiliyoruz ilerde kendisine gelen topu kaybetmeyen forvet olunca istekli oluyorlar tabi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rashica o kadar gömülecek adam değil
Düzeni olan bir takımda net bir rolde  çok ciddi katkı verir.
Ancak rolünü kendi tanımlamak zorunda kalırsa bütün tuşlara basıp kaos yaratıyor.

Çevrimiçi tolga1903

ya bunlar aslında başka ülkede olsalar avrupada futbolu bırakmak zorunda kalacak, artık fiziksel olarak futbolcu vasfını yitirmiş ama temposuz tslde bazı yeteneklerimize dayanıp para kazanalım diyen adamlar. yönetim özellikle akıllı olmalı. genesio filan zaten cenk'i oynatmaz takımda da tutmaz. yönetim akıllı olup hemen postalamalı. cenk'e dursun filan diyecek ancak yerli teknik direktör eski kafa birileri olur.

Genesio gelirse cenkle birlikte 4 5 adamı postalar şu tayfur umut meraş onur bulut falan 5 dakika izlese gitsin raporu verir muhtemelen ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hatay'da bir cacik oynamiyor arkadaslar, orta sahadan hic zorlamadilar. Orta sahada yuruyen bir Amir ve pimi cekilmis Amartey ile oynuyoruz.

Amartey guzellemeleri baslamis yerinde oynatinca falan diye, biraz disli rakip gorunce Amartey'in rakibe nasil eskortluk ettigini goruruz. Onun icin hic gerek yok bunlara, devre arasinda gonderebiliyorsak ne ala, en yakin zamanda gitmesi dilegi ile. Biraz iddiamiz olsaydi o rakibin kaval kemigine girdigi pozisyonda kirmiziyi gormutu zaten.

Kesinlikle. Amartey sadece bir yanılsama. En kısa zamanda yolları ayırmamiz gereken bir hologram.

Çevrimiçi Necmi

hataydan daha dişli iki bilemedin üç rakip var hatayı küçümseme üstelik kendi sahasında biz kimlere puan bıraktık bu takım hatayı oynatmıyor iyiye iyi demeyide bilmek gerekiyor amartey pimi çekilmiş falanda değil bayağı oturaklı risksiz oynadı hataymı orta sahada oynamadı yoksa bizim oyuncularmı oynatmadı

Çevrimiçi sEuL

hataydan daha dişli iki bilemedin üç rakip var hatayı küçümseme üstelik kendi sahasında biz kimlere puan bıraktık bu takım hatayı oynatmıyor iyiye iyi demeyide bilmek gerekiyor amartey pimi çekilmiş falanda değil bayağı oturaklı risksiz oynadı hataymı orta sahada oynamadı yoksa bizim oyuncularmı oynatmadı

Isterse hattrick yapsin bu mac agabey, Amartey'den bi cacik olmaz.

Çevrimiçi Talisca1903

kalecide yatmıştı vur şuna be adam

Çevrimiçi sEuL

Ulan Muleka topu ne guzel gogsunle indirmissin, orada duvar olup pasi versen pozisyona girecegiz ama illa calima giriyorsun arkadas.

Çevrimdışı zubeyirbaya

rashica mert'in pasına yazık ettin

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi ferdi1903

Gooooooollllll

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı zubeyirbaya

colley de ne gol attı be arkadaş

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha en golcü oyuncumuz attı.

Etiketler: