18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş
18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 25.12.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Anıl Usta - Serkan Çimen - Yiğit Arslan VAR :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6827 defa] 18. Hafta Hatayspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

muleka eşşek falan ama kullanışlı valla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

forma aşırı güzelmiş ya

çöp anç şunu bile yapamadı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

ters ayaklı bahtiyar stoperde çok sallanıyor yakabilir gibi bi tipi var yine o pozisyonun

Çevrimiçi sEuL

en azından hareketli istekli. yerinde cenk oynuyor olsa şu an 0 pozisyonumuz olurdu o pozisyonların hiç birine giremezdi

Orasi oyle, su pozisyonlari Semih yada forma sansi bulamayan baska bir oyuncu kacirsa yukarda belirttigin gibi ayni seyleri yaziyor olurdum.

Ama Muleka bu tur pozisyonlari cok kaciriyor boyle, bi noktadan sonrada insanin gozune batmaya basliyor. Mesela kafa ile kacirmis oldugu pozisyon - heralde 10 tane oyle pozisyonu vardir Muleka'nin. Bombos, hicbir baski altinda olmadigi rahat bir pozisyonda topu kaleciye nisanlamasi... Bi atip acilsin artik, ilk dakikada kacirmis oldugu pozisyonda yani - kaleci ile karsi karsiya topun altina girse cok rahat golu atacak - abandigi top kaleye paralel gidtti neredeyse.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Amartey orta sahada stoperdeki berbat performansından iyi en azindan

Simdiye kadar 1 kere bile denenmedi.

Çevrimdışı KAP

Forma satışa çıktı mı, siteye baktım bulamadım
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı zubeyirbaya

yalnız bu rashica'ya da fiziği iyi miyi açılacak belki filan diye bakıyoruz ama bu nasıl bir tekniksizliktir arkadaş nasıl hücum oyuncusu bu. bunu bek mek mi denesek ne yapsak

Çevrimiçi levitate

yalnız bu rashica'ya da fiziği iyi miyi açılacak belki filan diye bakıyoruz ama bu nasıl bir tekniksizliktir arkadaş nasıl hücum oyuncusu bu. bunu bek mek mi denesek ne yapsak
çakma perisic olabilir, 3-5-2 sol kanat beki vs.

Çevrimiçi sEuL

Onur'dan iyi oynar, hatta farkli bir formasyonda sag kanat beki olarak oynatsak Ferdi katkisi bile alabiliriz bence.
Ama sezon basindan beri iki mac ust uste ayni kadro ile maca bile cikamadik, her mac farkli oyuncular farkli yerlerde oynuyor ve ne oynadigimiz belli degil. Iyi bir sistem icerisinde fayda alabiliriz diye dusunuyorum

Çevrimdışı zubeyirbaya

Onur'dan iyi oynar, hatta farkli bir formasyonda sag kanat beki olarak oynatsak Ferdi katkisi bile alabiliriz bence.
Ama sezon basindan beri iki mac ust uste ayni kadro ile maca bile cikamadik, her mac farkli oyuncular farkli yerlerde oynuyor ve ne oynadigimiz belli degil. Iyi bir sistem icerisinde fayda alabiliriz diye dusunuyorum

evet bana da hep 3lüde kanat beki olarak baya iş görür gibi geliyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kimi oynatacak cenk yerine elli kere mulekayı tercih ederim muleka çok kaçırıyor cenk kaçırmıyor bile doksan dakika ayağına beş kere top değiyor dördünü zaten kaybediyor onurda sağda fena değil solda oynatıp adamı linç ettirdiler eldeki bütün oyuncular sahada zaten değişecek her oyuncu yerine genç girecek

Mevzu bütün gençler değil.
Sadece şu Amartey yerine Demir Ege en az onun kadar oynar.

Çevrimiçi ferdi1903

Forma fena durmuyor

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Samet Demir

Forma satışa çıktı mı, siteye baktım bulamadım
Ocakda satışa çıkacakmış
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Mevzu bütün gençler değil.
Sadece şu Amartey yerine Demir Ege en az onun kadar oynar.
Kesinlikle abi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Amir'de cok kotu - orta sahada varligi ile yoklugu belli degil.
Ne pas alisverisine giriyor, ne oyun kuruyor, ne pres yapiyor  - koy vermis o da cok belli.

Çevrimiçi ferdi1903

Gooooooollllll diyecektim ofsayt

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi levitate

noldu orda bir şey anlamadım

Çevrimiçi sEuL

Ahhh be abi, Muleka'nin ilk pozisyonda yapmasi gerekeni Salih yapti iste ama ofsayt

Çevrimiçi sEuL

Ofsayt nerde? Ofsayt falan yok

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi levitate

ne ofsaytı la kalede stoper var xd

hem savunmadan gelmiş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ne faul ne ofsayt alakası uok.

Çevrimiçi Samet Demir

Yarım saat sonra tekrarı verirler

Çevrimiçi levitate

semih dribling skills şaka mı yaw

Çevrimiçi Samet Demir

Ofsayt yok muleka topa dokunmadan defans topa dokunuyor, bu kural yüzden gol yemiştik zamanında

Etiketler: