16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş
16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş Tarih : 09.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4898 defa] 16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Çevrimdışı İzmitlibjk

Bence ilk yarıyı canlı izleyen santos söyle demiştir

"Çözemediginiz ve bana ihtiyac duydugunuz durum bu mu? Takımın sorunu çok açık! Beşiktasta işi olmayan yeteneksizleri yollayın eli kolu tutan 2 tane sağlam topçu alalım tamamdır bu iş.

Çevrimiçi Necmi

Biraz Cenk abisi örnek alması gerekir diyorsun yani :)
aman diyeyim kimseyi örnek almasında bekinde arkasını tutmasın 😂 şu anda gole yakın tek oyuncu o

Çevrimiçi uğur07

13 ve 16 sinda karagumruk ve eyupspor ile oynayacagiz. ikiside evimizde. ozelliklel eyupspor maci onemli kupa iddiasi icin. ben rosier ghezzal inda takima katilacagini düşünüyorum

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı zubeyirbaya

semih'i ileri atıp cenk'in yerine de artık kulübede eli ayağı tutan kim varsa onu atarsak daha iyi bir ikinci yarı geçirebiliriz. 1-0 ile 2-0 arasında kalan dönemde biraz kurdeşen döktük yine.

Çevrimiçi uğur07

mert
rosier talha necip umut
amir gedson
ghezzal/bakhtiyar
rashica muleka semih

seklinde oynayacagimizi dusunuyorum

Çevrimiçi tolga1903

13 ve 16 sinda karagumruk ve eyupspor ile oynayacagiz. ikiside evimizde. ozelliklel eyupspor maci onemli kupa iddiasi icin. ben rosier ghezzal inda takima katilacagini düşünüyorum

abi alsınlar rosier'i vallahi on tane onur rosier etmez ya

Çevrimiçi kahyaoglueren

Muthis bitiris aferin çocuk

Çevrimdışı zubeyirbaya

aguero almışlar takıma niye haber vermiyorsunuz

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

Biz bu semihi elde tutamayız.

Çevrimiçi tolga1903

semih maşallah ya çocuk

Çevrimiçi Necmi

Semihin gecesi top bile seviyor sekip ona geliyor 😂

Çevrimdışı Ravenman

Bu Semih futbilcu değil. Formdaysa formayı alır. Şenol ve Burak hocadan daha mi iyi biliyoruz? Burası Altınordu değil. Altyapı fetiṣi de nedir arkadaş? Şenol hocaya güvenelim.

Bu diyenleri hatırlayan varmı?

Çevrimdışı zubeyirbaya

Bu Semih futbilcu değil. Formdaysa formayı alır. Şenol ve Burak hocadan daha mi iyi biliyoruz? Burası Altınordu değil. Altyapı fetiṣi de nedir arkadaş? Şenol hocaya güvenelim.

Bu diyenleri hatırlayan varmı?

şenoldan nefret ederim ağzıma geleni söylemişimdir fakat forumda semih için böyle yorum yapan kimseyi hatırlamıyorum.

dümdüz genç diye oynasın kafasını da sevmem. demir ege hiç de vaatkar değil mesela. tek tek oyuncular hakkında konuşmak lazım grup halinde değil.

Çevrimdışı Ravenman

şenoldan nefret ederim ağzıma geleni söylemişimdir fakat forumda semih için böyle yorum yapan kimseyi hatırlamıyorum.

dümdüz genç diye oynasın kafasını da sevmem. demir ege hiç de vaatkar değil mesela. tek tek oyuncular hakkında konuşmak lazım grup halinde değil.

Ben hatırlıyorum ağa.

Lakin sen değildin söyleyen.

Çevrimdışı zubeyirbaya

artık cenk'i çıkart 11e 11 devam edelim lütfen

Çevrimiçi kahyaoglueren

Demir Ege biraz daha agresif ve sert olmalı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

artık cenk'i çıkart 11e 11 devam edelim lütfen

Cenk yoruldum diye işaret etmeden Serdar cesaret edemez.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Semih bu arada biraz daha olgunlaşmış sene başına göre.

Biraz daha takım oyunu oynuyor ve topla vedalasabiliyor.
Sene başında daha fazla kendine oynuyordu.

Çevrimdışı İzmitlibjk

Raşitsa "milli takım modu" açık oynuyor.

Çevrimdışı zubeyirbaya

Raşitsa "milli takım modu" açık oynuyor.

evet çok kritik defansif müdahale de geldi. çok da çalışkan bugün olması gerektiği gibi.

Çevrimdışı zubeyirbaya

Cenk yoruldum diye işaret etmeden Serdar cesaret edemez.

cenk dururken en çalışkan oyuncuyu çıkarttı. ghezzal'i oynatmak istesen bile rashica sola semih merkeze geçebilirdi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk yok, Semih artık yorgunluktan ölecek ve gözlük takmasına rağmen bunu görmeyen bir hoca var.

Çevrimiçi levitate

bir maç izlemedik altyapı tayfa şov yapmış noluyo yaw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

semih bitik cenk'e bile gol attırmayı başardı bu kadar yetenek fazla :)

Etiketler: