16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş
16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş Tarih : 09.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4893 defa] 16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Çevrimdışı zubeyirbaya

Çevrimiçi tolga1903

bir takım bu kadar kolay çalım yememeli ya ne leş futbolcularsınız siz

Çevrimiçi Talisca1903

taktik faul diye bir şey var ceza sahana kadar refaktçilik yaparsan yersin golü

Çevrimiçi blackeagle35

Bu onura futbolcu lisansını kim verenin…

Çevrimiçi tolga1903

onur bulutun silkinmiş hali bu işte allah tez zamanda gittiğini görmeyi nasip etsin bize onurun cenkin umutun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Onur pazar alış verişine çıktı. Umarım bir dah dönmez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Onur'un bosa cikmalarindan biktim ya, ulan bir kere yerini kaybetme be (Hakaret Yasak)₅

Çevrimiçi Samet Demir

Onurda iyi kazık olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı zubeyirbaya

onur bu öne çıkışları maç başına üç kere yapıyor. topu kestiğini çok ender görürsünüz. hep adam kaçırır.

aynı pozisyonda stoperler ve olmayan 6 da çok korkunç performanslar gösteriyorlar yalnız aynı anda üç fail var.

Çevrimiçi Talisca1903

ofsayt inşallah döner gol

Çevrimiçi tolga1903

bir halt yok ver şu golü de onurdan kurtulalım

Çevrimiçi blackeagle35

Ya pozisyon net ofsayt başından belli ama böyle çalım yemez bi futbolcu

Çevrimiçi sEuL

Hadi yine yirttik, yakinda Rize baskani falan sahaya inip hakem vurabilir ama

Çevrimdışı zubeyirbaya

ofsayt pozisyon ya benhur olmasa bizim adam niye topu rakibin önüne kessin onu dikkate almak durumundalar

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=k83KnJSLTUwX0CdaH5L0-A&s=19

Top sana 6-7 mt uzakta, rakibe de 2-3 mt hangi kafayla o topa rakipten önce yetişebileceğini düşünüyorsun ki?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

net ofsayt

ben faule bakıyolar sandım ofsaytmış evet ama bu aptalın kaçıncı gol yedirişi bir gram akıl olur insanda

Çevrimiçi Talisca1903

komple diz önde abi enayimiyiz biz net ofsayt neyin tantanası bu

Çevrimiçi tolga1903

abi hala çalım yiyor hala topu uzaklaştıramıyor ne dangalak futbolcu bu ya

Çevrimiçi Samet Demir

abi hala çalım yiyor hala topu uzaklaştıramıyor ne dangalak futbolcu bu ya
Su birikintisi çok orada o nedenle uzaklaştıramadı. Tff şu sahaya bir kural falan koyamadı. Rezillik yemin ederim.

Çevrimdışı zubeyirbaya

ya bu zeqiri neymiş ya az bi önlem alsın birisi o tarafa gedson mu yaklaşıyor kim yaklaşıyorsa

demir ege'ye yine dayanamayıp laf söyleyeceğim bu çocukta serdar kurtuluş'un dmcde vaat ettiği kadar bile umut yok. yani bizim vaatkar 6nın dal verasovic mal varesonovic bırakamaması yemesi lazım sahada.

Çevrimiçi Samet Demir

ya bu zeqiri neymiş ya az bi önlem alsın birisi o tarafa gedson mu yaklaşıyor kim yaklaşıyorsa

demir ege'ye yine dayanamayıp laf söyleyeceğim bu çocukta serdar kurtuluş'un dmcde vaat ettiği kadar bile umut yok. yani bizim vaatkar 6nın dal verasovic mal varesonovic bırakamaması yemesi lazım sahada.
Zeqiri mi çok iyi onu tutan mı kötü :)

Çevrimiçi Necmi

Ofsaytsa hakem neden çağrıldı ben faul gördüm

Çevrimdışı zubeyirbaya

Zeqiri mi çok iyi onu tutan mı kötü :)

işte onur tutamıyor destek gelsin :))

Çevrimdışı İzmitlibjk

Semih şut anında çok mu erken topa odaklanıyor acaba, vuracagı yer konusunda dogru karar veripte uygulayan bi hali yokta direk bodoslama vuruyor sanki

Etiketler: