16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş
16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş Tarih : 09.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadyumu Hakemler : Abdülkadir Bitigen - Mustafa Savranlar - Volkan Ahmet Narinç -

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 4897 defa] 16. Hafta Rizespor 0-4 Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı zubeyirbaya

aslanım be bu çocuktan ümidim çok. yere sağlam basıyor olur bundan

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi uğur07

onur demir ege cenk macin kotuleri
talha amir semih idare eder
bakhtiyar umut gedson ve rashica iyi oynuyor bence

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

aslanım be bu çocuktan ümidim çok. yere sağlam basıyor olur bundan
Kuaförünü de değiştirdimi tamamdır :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

takım yerleşmiş cenk sadece duruyor bu çocuk önce sağa hareketlendi geri geldi sola yakın noktadan topu aldı çalım attı önünü boşalttı gol attı bu işte hücumda hareketli olursan en iyi anadolu takımını bile delersin cenk gibi olursan her maç rezil olursun

Çevrimiçi Necmi

onur demir ege cenk macin kotuleri
talha amir semih idare eder
bakhtiyar umut gedson ve rashica iyi oynuyor bence

talha maç temposu kazanana kadar zamana ihtiyacı var

Çevrimiçi Necmi

takım yerleşmiş cenk sadece duruyor bu çocuk önce sağa hareketlendi geri geldi sola yakın noktadan topu aldı çalım attı önünü boşalttı gol attı bu işte hücumda hareketli olursan en iyi anadolu takımını bile delersin cenk gibi olursan her maç rezil olursun
sadece rezil olsa iyi takımıda rezil ediyor

Çevrimiçi uğur07

tayfur b.-onur
muleka- cenk degisiklikleri ikinci yari gelebilir. gelse iyi olur.

Çevrimiçi Necmi

Semih enerjisini idareli kullanmıyor

Çevrimiçi Necmi

tayfur b.-onur
muleka- cenk degisiklikleri ikinci yari gelebilir. gelse iyi olur.

cenki değilde semihi çıkarır cenk yorulmuyor sonuçta

Çevrimiçi uğur07

necip kadroda olsa ege yi de çıkarırdım

Çevrimiçi sEuL

Ulan iki dakika uzaklastik bizim oglan atmis bir tane daha.
Aferin cocuk, 5 mac ilk 11'de cikip 4. golunu atti hemde yerinde oynamiyorken.

Çevrimiçi Samet Demir

Semih enerjisini idareli kullanmıyor
Zamanla öğrenir abi, şuan birde oyuncuların sorumlu olduğu alanlar büyük, hoca bu alanları küçültür, herkesin rolünü de belirlerse bu tip durumlar daha az dikkat çekmeye başlar.

Çevrimdışı zubeyirbaya

santos'un gelişi bireysel isteği çok arttırmış. rashica'yla gedson'a baya olumlu yansımış. semih zaten istekli olur o normal.

cenk de istekli ama işte futbol oynamaya elverişli fizik olmayınca artık istek mistek de fayda etmiyor :)

beklerimiz fecaat bence. kenarlardan çok rahat geldiler. daha doğrusu takım savunması komple berbat keza istekle mistekle olacak iş değil. santos çok iş var diyordur bir şeyler yazıp duruyordur. 2-0 girdik baya olumlu yani oyuna göre.

yalnız bir yandan da işte tsl bu. rize ligin en iyi takımlarından biri çok kötü havada deplasmandayız. azıcık silkindik diye 2-0.

Çevrimiçi Necmi

Şut atacaksın kardeşim attımı giriyor biz hiç şut atmıyordukki

Çevrimiçi sEuL

Zamanla öğrenir abi, şuan birde oyuncuların sorumlu olduğu alanlar büyük, hoca bu alanları küçültür, herkesin rolünü de belirlerse bu tip durumlar daha az dikkat çekmeye başlar.

Arkasinda Umut var birde, savunmaya yardimci olmasi istenmis olabilir cunku bizim kendi ceza sahamiz onunde adam kovalayip top caldigini gorduk iki pozisyonda.
Cenk ile gercekten sahada 10 kisi oynuyoruz, Cenk ciksa Semih'i ileri atsak hic olmazsa 11'e 11 devam eder mac

Çevrimiçi Samet Demir

Yine aynı oyunu oynuyoruz fakat hiç denemediğimiz uzakdan şut ile 2-0 öndeyiz.

Çevrimiçi Talisca1903

Gedson bahtiyar ve Semih ilk yarının iyileri
Rashica talha umut idare ettiler
Diğerleri kötü

Çevrimiçi sEuL

Golu simdi gordum, cok klas topu alip adamini gecmis - su cocugu kanatta degilde rakip ceza sahasinin icine koyun artik.
Gol makinasi olacak insallah

Çevrimiçi Talisca1903

Santos elinde olsa bu 11 den en fazla 3 oyuncu bırakır
Mert gedson semih

Çevrimdışı İzmitlibjk

Semih şut anında çok mu erken topa odaklanıyor acaba, vuracagı yer konusunda dogru karar veripte uygulayan bi hali yokta direk bodoslama vuruyor sanki

Ben bunu yazdıktan saniyeler sonra bodoslama bir vuruşla kaleciyi üzerine giden topla gafil avlayabilen semih kardeşimi kutluyorum 🤣🤣

Çevrimiçi Necmi

onurdan fazla savunma yapıyor bir arada son adamdı hücum oyuncusu savunmaya katkı verirde bu kadar geri gelmezki sonra atmışta bitiyor geçen hafta dikkat etmedim bu hafta semihi daha dikkatli izliyorum bu kadar yormasa kendini ilerde daha etkili olur

Çevrimiçi Samet Demir

Ben bunu yazdıktan saniyeler sonra bodoslama bir vuruşla kaleciyi üzerine giden topla gafil avlayabilen semih kardeşimi kutluyorum
Sergio Semih Agüero diyeceksiniz.

Çevrimiçi Samet Demir

onurdan fazla savunma yapıyor bir arada son adamdı hücum oyuncusu savunmaya katkı verirde bu kadar geri gelmezki sonra atmışta bitiyor geçen hafta dikkat etmedim bu hafta semihi daha dikkatli izliyorum bu kadar yormasa kendini ilerde daha etkili olur
Biraz Cenk abisi örnek alması gerekir diyorsun yani :)

Etiketler: