10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK
10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK Tarih : 30.10.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mete Kalkavan - Samet Çiçek - Candaş Elbil - Yiğit Arslan VAR : Suat

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 7147 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK

Çevrimiçi Samet Demir

Muleka oynatırken de eleştiriyordun yeme beni ben oynasın derken eskileri açar çıkartırım yön verme
Muleka mecbur oynayacak bekini kovalayacak adam yok kondisyonlu diye ben yazarken oradan yükleniyordun
Bizim dediğimiz de kendine yazıyorsun Muleka oynatılmasın eleştirirp En kötü Muleka oynasın dedim diyorsun
Pesss

Muleka bek falan kovalamıyor bu arada. Ben mulekayı kanatta yine beğenmiyorum. Mevzu formsa aralarında en fit olanı muleka diyorum. Çok açık bu yazdığımda. Ama mevzu form durumu değil işte adamcılık.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Muleka bek falan kovalamıyor bu arada. Ben mulekayı kanatta yine beğenmiyorum. Mevzu formsa aralarında en fit olanı muleka diyorum. Çok açık bu yazdığımda. Ama mevzu form durumu değil işte adamcılık.
sene başında tam tersini diyordun ya bende form olarak en hazırı mülaka mecbur oynuyor ne denic ne Cenk hazır değil derken de neyse burada bitireyim
Mülaka kondisyon için en hazırı neden kesildi desen bir tutarlılığı var diğeri sakil duruyor

Çevrimiçi Samet Demir

sene başında tam tersini diyordun ya bende form olarak en hazırı mülaka mecbur oynuyor ne denic ne Cenk hazır değil derken de neyse burada bitireyim
Mülaka kondisyon için en hazırı neden kesildi desen bir tutarlılığı var diğeri sakil duruyor
Sene başı öyle diyeceğim tabi adamın ne olduğu belli değilken, adam gibi 2-3 maç oynat kötüyse bir daha yedeklere bile almazsın diyordum. Doğru düzgün forma vermediler ki. Ayrıca Rebicin kalitesi belli bir oyuncu.

Aynı durum Bahtiyar içinde geçerli. Gedson, Salih ve Ox dan ikisini oynatıp önüne Bahtiyarı koymaları lazım. Özellikle iç saha maçlarında. Biz ne yapıyoruz adamı sol bek, sol açık falan oynatarak mundar ediyoruz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Muleka oynatırken de eleştiriyordun yeme beni ben oynasın derken eskileri açar çıkartırım yön verme
Muleka mecbur oynayacak bekini kovalayacak adam yok kondisyonlu diye ben yazarken oradan yükleniyordun
Bizim dediğimiz de kendine yazıyorsun Muleka oynatılmasın eleştirirp En kötü Muleka oynasın dedim diyorsun
Pesss👏👏👏
madem kondisyonlu adam yok diyordun peki o zaman kendine neden hiç sormadın bu adamların niye kondisyonu yok diye 🤔

Çevrimiçi mellfred

antepte sumudica varmış yeni görüyorum :) gerçi draguş mraguş doldurmuş anlamak lazımdı

Çevrimdışı Ravenman

Burak hoca'ya helal olsun.

Korkmadan Yakup Arda'ya ve sonra Demir Ege'ye süre verdi bu kritik maçta.

Yakup Arda, Demir Ege, Semih Kılıçsoy, Berkay Kençtemur, Aytuğ Kömeç.

Bunları tüm sezon full oynat gelişsin pişsinler sonra adam başına 15 milyona sat.

Neredeyse hiç oynamayan Serdar'ı, Rıdvan'ı, Emirhan'ı toplam 10 milyon euroya sattın.

Ya birde full oynadıklarını düşün.

Borç azaltmak, ekonomik olmak, büyümek anca ve anca altyapıyla olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Burak hoca'ya helal olsun.

Korkmadan Yakup Arda'ya ve sonra Demir Ege'ye süre verdi bu kritik maçta.

Yakup Arda, Demir Ege, Semih Kılıçsoy, Berkay Kençtemur, Aytuğ Kömeç.

Bunları tüm sezon full oynat gelişsin pişsinler sonra adam başına 15 milyona sat.

Neredeyse hiç oynamayan Serdar'ı, Rıdvan'ı, Emirhan'ı toplam 10 milyon euroya sattın.

Ya birde full oynadıklarını düşün.

Borç azaltmak, ekonomik olmak, büyümek anca ve anca altyapıyla olur.
Sen anlaşıldı, niyet ettin Allah rızası için Beşiktaşı altınordu yapmaya.

Bende öz kaynağın kullanılmasını isterim de seninki fantezi oluyor.

Mesela dünkü genç oyunda ne yaptıda beğendin?

Çevrimdışı Ravenman

Sen anlaşıldı, niyet ettin Allah rızası için Beşiktaşı altınordu yapmaya.

Bende öz kaynağın kullanılmasını isterim de seninki fantezi oluyor.

Mesela dünkü genç oyunda ne yaptıda beğendin?

Sende anlaşıldı hiç futbol oynamadın. İlk maçıydı, hemde protestolü tribünler önünde, sadece bacaklardaki heycanı ve acemiliğini giderdi dünkü maçta.

Birkaç verkaç yaptı olmadı. 2 defa rakibe çalım atmak istedi geçemedi. 1 defa orta yaptı değerlendirilmedi. 1 pas verdi hızlıca auta gitti. 2 defada rakbe çarparak topu kaybetti.

Ayaktaki top hakimiyeti iyidi, top yakışıyor ayağına, ve çok hızlı bir kanat oyuncusu, rakibini geçmeye ve çalım atmaya cesareti var, geri pas düşünen biri değil.

Ben özkaynağı bol bol kullanalım diyorum Altınordu oluyorum.

Sizde vasat Anadolu topçularına milyonları döküp Trabzonspor olma derdindesiniz (Emrecan Bulut, Umut Meraş, Emrecan Uzunhan, Kerem Atakan Kesgin, Onur Bulut, Tayfur Bingöl, Salih Uçan).

Çevrimiçi Samet Demir

Sende anlaşıldı hiç futbol oynamadın. İlk maçıydı, hemde protestolü tribünler önünde, sadece bacaklardaki heycanı ve acemiliğini giderdi dünkü maçta.

Birkaç verkaç yaptı olmadı. 2 defa rakibe çalım atmak istedi geçemedi. 1 defa orta yaptı değerlendirilmedi. 1 pas verdi hızlıca auta gitti. 2 defada rakbe çarparak topu kaybetti.

Ayaktaki top hakimiyeti iyidi, top yakışıyor ayağına, ve çok hızlı bir kanat oyuncusu, rakibini geçmeye ve çalım atmaya cesareti var, geri pas düşünen biri değil.

Ben özkaynağı bol bol kullanalım diyorum Altınordu oluyorum.

Sizde vasat Anadolu topçularına milyonları döküp Trabzonspor olma derdindesiniz (Emrecan Bulut, Umut Meraş, Emrecan Uzunhan, Kerem Atakan Kesgin, Onur Bulut, Tayfur Bingöl, Salih Uçan).

Yaşını bilmiyorum ama kendimi sakatlayacak kadar top oynadım merak etme. Burada insanlara ders vermeye çalışıyorsun sürekli. Sende taraftarsın bende. Burada futbolu meslek edinen insanlar var onlar bile senin gibi egolu değil.

Benim derdim oyuncuyu kötülemek değil. Aksine sen daha önce 1 defa ismini yazmadığın oyuncuda ne gördün de bu kadar abartıyorsun diye soruyordum? Maçta da bir sürü hatasını görüp yazmışsın zaten.

Alt yapıya gelince oyuncu çıktığı ilk maçta kendini parçalaması lazım. Arda bir çok pozisyonda hep Cenkin yanında kendini kaybetti. Boş bölgeye koşu sayısı da azdı. Neyse öyle daha bir şeyini görmeden gencecik çocukları havalara uçurmanın anlamı yok. İyiyse eğer zamanla formayı kapar zaten. Körü körüne de oyuncuya anlam yüklemeye gerek yok senin gibi.

Salih Özcanı yazdığımız zaman burada vasat sever ilan ediyordu senin gibi çok bilmiş tayfa şimdi sol ayağını zor alırsın. Adama beleşe geliyordu üstelik. Aynı şekilde Mehmet Aydın sağ bekte, sol bek için Çalhanoğlu, juve ye gitmeden önce Kenan, dilimizde tüy bitmişti Orkun için almadılar.

Ayrıca Anadoluda alt yapıda işlerin nasıl döndüğünden bihaber oturduğun yerden sallaman da beni benden alıyor.

Etiketler: