10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK
10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK Tarih : 30.10.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mete Kalkavan - Samet Çiçek - Candaş Elbil - Yiğit Arslan VAR : Suat

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 7194 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-0 Gaziantep FK

Çevrimiçi Necmi

ya bu burak'tan hiç bir cacık olmaz. zaten geçici hocasın arkadaş az bir şeyler dene yahu. kenar forvetin kenar oyuncun yok madem. ghezzal bitmiş. rashica zaten yaratıcı bir oyuncu değil böyle oyunlarda kayboluyor. e rebicte ulan tamam anladık tesislerde üstü çıplak altında lateks pantolon elde kırbaç şenol güneş hakkında hoş olmayan konuşmalar yapıyormuş onu da sildik. e o zaman ne bu dizilişte ısrar ediyorsun. bi baklava 442 dene ne bileyim 352 dene. bahtiyar-onur-rashica gibi tiplerden gayet kanat bek olabilir ilerde rosier ve masuakuyu da kullanırsın. bir sürü tek başına yapamayan merkez oyuncun da var. ya da hadi başka bir şey dene. ama bir ışık görelim yahu. şenol güneş'in gittiğini bile anlayamadık kaç haftadır sürdüğün takımlarda en ufak bir düşünce, fikir kırıntısı yok.
sorun burakta değil bayağıda birşey deniyor ilk yarıda yatan geride üçyüz pas yapan takım görüyormusun dikine oynamaya başladılar ama gücün yoksa istediğin şeyi dene sahaya yansıtamazsın ox adam gibi pas atıyor rakibi oyundan düşüren ama yetişemiyorlarki topa vuracak güçleri yok sahadaki güçlü oyuncular kamp görmeyen oyuncular

Çevrimiçi Necmi

uyku kaçıracak bir bilgi oxled 3 sene daha 3 milyon € senelik bizimle beraber.
iyi oyuncu iyi oyuncularla oynar bence takımın en iyisi ox ama yaptıklarına cevap verecek oyuncu yok sahada

Çevrimdışı zubeyirbaya

uyku kaçıracak bir bilgi oxled 3 sene daha 3 milyon € senelik bizimle beraber.

bence ox sahadaki en iyi bir kaç oyuncudan biri ona çok takılmıyorum. sakatlanmazsa o iyi bir takımda star bile olur

Çevrimiçi Sefa Kara

iyi oyuncu iyi oyuncularla oynar bence takımın en iyisi ox ama yaptıklarına cevap verecek oyuncu yok sahada

iyi olsa yolu buraya düşmezdi prime dönemi liverpool idi oda bitti.Bize bitik hali kaldı.

Çevrimiçi levitate

nasıl gidiyor maç izleyemedim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

iyi olsa yolu buraya düşmezdi prime dönemi liverpool idi oda bitti.Bize bitik hali kaldı.
ciddi sakatlık yaşamasa yoku bize düşmezdi zaten sakatlık yaşamasa ing milli takım oyuncusu

Çevrimdışı zubeyirbaya

sorun burakta değil bayağıda birşey deniyor ilk yarıda yatan geride üçyüz pas yapan takım görüyormusun dikine oynamaya başladılar ama gücün yoksa istediğin şeyi dene sahaya yansıtamazsın ox adam gibi pas atıyor rakibi oyundan düşüren ama yetişemiyorlarki topa vuracak güçleri yok sahadaki güçlü oyuncular kamp görmeyen oyuncular

abi ben ön taraftaki üçlü ısrarını çok ezbere görüyorum. eldeki malzeme bunu oynayamıyor. ghezzal'in yerine sahaya attığı genç çocuğu da hiç hazır görmedim. hadi o genç ona şans ver. cenk-ghezzal'in fiziği yetmiyor rashicanın tekniği. cenkten tek santrafor yapana kadar muleka-semihten çift forvet çıkarmaya çalış daha çok üretirsin bence.

Çevrimdışı zubeyirbaya

bitik mitik haliyle ilk yarıda ileride en aktif oydu :) o bitikse diğerlerine ne diyeceğiz

Çevrimiçi Necmi

abi ben ön taraftaki üçlü ısrarını çok ezbere görüyorum. eldeki malzeme bunu oynayamıyor. ghezzal'in yerine sahaya attığı genç çocuğu da hiç hazır görmedim. hadi o genç ona şans ver. cenk-ghezzal'in fiziği yetmiyor rashicanın tekniği. cenkten tek santrafor yapana kadar muleka-semihten çift forvet çıkarmaya çalış daha çok üretirsin bence.
ghezzalin yerine 18 yaşında oyuncu giriyor ne yapmasını bekliyorsun 11 oyuncu sakat bu takım 60 ta bitecek değişikliği kimlerle yapacak

Çevrimiçi Necmi

Ersin maçın başından beri (...) çıkışlar yapıyor ya yedirecek yada eldeki tek stoperi sakatlayacak

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi levitate

ersin mertten daha konsantre duruyo
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Onur olm sol tarafta leştin ters ayak falan dedik sağ tarafta da aynısın

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

salih kafasını kullandı diye kötü bir şaka yapalım

Çevrimdışı zubeyirbaya

şu gol olmasa kontradan yemek üzereydik saçma sapan bi yere gidecekti. golden sonra bari defansta sıkı duralım

Çevrimiçi Necmi

Şuraya bak gol atıyoruz sevinemiyoruz bile

Çevrimiçi Necmi

Şu cenkin rezil futbolunu çekiyoruz sezon başından beri diyeceğim de rezil futbol oynamakta sonuçta oynamaktır bu o seviyeye bile gelemedi daha

Çevrimiçi levitate

amir hoca bizi yemeye kararlı galiba

Çevrimiçi sEuL

5  dakika bakayim dedim maca, Cenk yine elleri arkasinda yuruyor sahada.

90 dakika oynar birde bu arkadas

Çevrimiçi Necmi

amir hoca bizi yemeye kararlı galiba
savunması kuvvetli diye almıştır bir tane attık ya tutmak gerekiyor

Çevrimiçi levitate

korner atıyoruz içeride 3 kişi var xd

Çevrimiçi Necmi

5  dakika bakayim dedim maca, Cenk yine elleri arkasinda yuruyor sahada.

90 dakika oynar birde bu arkadas
en azından yürüdüğünü görmüşsün ilk yarı dört defa top değmiş ayağına ikiside kazayla karambolde çarpmış sanırım

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Etiketler: