7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş
7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 01.10.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Aleks Taşçıoğlu - Mustafa Sönmez

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 11292 defa] 7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimdışı zubeyirbaya

lugano iyi puan toplamış. sandığımız kadar boş takım çıkmayacak muhtemelen. hele bizim şu darmadağın görüntümüzle canımızın yanması çok olası.

Çevrimiçi Sefa Kara

10 kişi kalmasa konya çevirirdi.

Çevrimiçi uğur07

daha görmedinmi
ben gordum de. gormeyenler icin hep beraber diyorum. gerci onlar ne olursa olsun gormezler.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Talisca1903

Kötü oyun güzel 3 puan

Çevrimdışı zubeyirbaya

hazırlık maçından hoca yiyenlerden ligin 7. haftasında hala hazırlık maçı temposunda oyun oynatan hocaya sabredenlere geldik. maçta 3 kere sol bekimiz değişiyor kimin nerde oynadığı rolünün ne olduğu hala belli değil. derdimiz büyük bu sene.

Çevrimiçi uğur07

lugano iyi puan toplamış. sandığımız kadar boş takım çıkmayacak muhtemelen. hele bizim şu darmadağın görüntümüzle canımızın yanması çok olası.
izlemedim ama su an  kendi liglerinde ucunculer. yenemedikleri bodo glimt te su gs karsisinda herkesin begendigi takim degil mi. yanlis mi hatirliyorum

Çevrimiçi uğur07

Kötü oyun güzel 3 puan
allah allah niye kötü oynuyoruz ki

Çevrimiçi Talisca1903

allah allah niye kötü oynuyoruz ki

iyi oynatacak olanı getirsinler ben mi getireceğim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kötü oyun güzel 3 puan
Kötü oyun sonrasını okuyamadım. Çünkü gelecek için ümit yok bu takımdan. Zorlamanın manası da yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı zubeyirbaya

izlemedim ama su an  kendi liglerinde ucunculer. yenemedikleri bodo glimt te su gs karsisinda herkesin begendigi takim degil mi. yanlis mi hatirliyorum

bodo norveç liginde lider. gsyi çok zorlayan moldeden 10 puana yakın ilerdeydi en sonç

Çevrimiçi gokhans

Maçı 1 isabetli şutla tamamlamışız. Rakip ceza sahasında topla buluşma ve şut sayılarında konya önde bitirmiş 10 kişi olmasına rağmen.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Sefa Kara

Maçı 1 isabetli şutla tamamlamışız. Rakip ceza sahasında topla buluşma ve şut sayılarında konya önde bitirmiş 10 kişi olmasına rağmen.

sinir bozucu :D baktıkça gülüyorum :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

sinir bozucu :D baktıkça gülüyorum :D

Konya gölgesiyle iyi mücadele etti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi uğur07

bodo norveç liginde lider. gsyi çok zorlayan moldeden 10 puana yakın ilerdeydi en sonç
dogrudur. karistirmisim. ama sonuc daha endise verici olmus.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İyi açıklama. Şimdi gidebilirsiniz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu rezilliği her maç önünüze getirip hatırlatıyorum. Kusura bakmayın. Başkan bizi sevmiyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Kendi kalelerine attılar baktılar hala riskli kırmızı gördüler ama yinede oyunda dengeyi sağlayamadı konyalılar
@Talisca1903  memnunmusun hocandan tek isabetli şutumuz abunun attığı golmüş hemde rakip on kişi ama 500 isabetli pas yapmışız sanırım biraz daha gayret ederse rakipler yine şampiyonluk ortalamasını tutturacağız ama bu kadar yetmez rakipler daha fazla çaba sarfetmeli konyayı taktir ettim kendi kalesine atmasa bu maçtan puan alamazdık çok yaratıcı davrandılar

Çevrimiçi Talisca1903

Kendi kalelerine attılar baktılar hala riskli kırmızı gördüler ama yinede oyunda dengeyi sağlayamadı konyalılar
@Talisca1903  memnunmusun hocandan tek isabetli şutumuz abunun attığı golmüş hemde rakip on kişi ama 500 isabetli pas yapmışız sanırım biraz daha gayret ederse rakipler yine şampiyonluk ortalamasını tutturacağız ama bu kadar yetmez rakipler daha fazla çaba sarfetmeli konyayı taktir ettim kendi kalesine atmasa bu maçtan puan alamazdık çok yaratıcı davrandılar
galibiyetten memnunum abi sen değil misin?
Oyun kötü yazmadım mı oraya buradan bir memnuniyet var mı
Okumuyormusum okuduğunu ters anlatmaya mı çalışıyorsun hoca benim hocam değil Beşiktaşın hocası değiştirmek benim elimde değil getirmek benim elimde olmadığı gibi
Ha sen diyorsan ki çok istedin senin yüzünden geldi sen daha tecrübelisin başkasını iste o gelsin madem istemeyle oluyorsa
Kabak tadı verdi artık galibiyet güzel oyun kötü ne anlatırsan anla
Öyle oldu böyle oldu geldi mi 3 puan geldi Konya maçı sattı mı diyorsun ne diyorsun yazdığından bir şey anlaşılmıyor
[ Son Düzenleme: 01 Ekim 2023, 21:18:58 Talisca1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Okumuyormusum okuduğunu ters anlatmaya mı çalışıyorsun hoca benim hocam değil Beşiktaşın hocası değiştirmek benim elimde değil getirmek benim elimde olmadığı gibi
Ha sen diyorsan ki çok istedin senin yüzünden geldi sen daha tecrübelisin başkasını iste o gelsin madem istemeyle oluyorsa
Bizim kötü (ruhsuz) oynayıp şampiyon olduğumuz bir sene var mı?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

yokta yazılan saçma Konya çok istemiş yenilmeyi hocadan memnunmusun oyun kötü yazan memnun olmuş mu oluyor
Değiştirecek olan da ben değilim ben isterim taraftarım benim istememle gelmedi ya Talisca da istiyordum Tadiçte geldi mi
İstemekle geliyorsa bunu beğenemeywnler istesin gelsin madem

Çevrimiçi Necmi

iki haftada kabak tadı falan 🧐 olmadı biz seni geçen sezon ve bütün yaz dinledik hiç kabak falan dedikmi 😎
Sorun istemen değilki her taraftarın gönlünde birşey yatar ve ister çok doğal ama sen isteme dışında ölümüne savunuyorsun sana milyonlarca sebep gösterdik neden yanlış olduğunu anlatmak için sen şampiyonluk ortalaması dedin şenolsuz beşiktaş hiç dedin
Mutlu olmaya gelince böyle galibiyetten memnun olmam on kişi oynayan takıma tek isabetli şut atmışız skorun arkadına ben sığınmam şenol sığınsın yönetim sığınsın

Çevrimiçi Necmi

sergenli şampiyonluk 😳

Çevrimdışı Ravenman

Valerien Ismaili geçen sezon Cinconla arasında 1 puan fark varken çiğ çiğ yiyenler nerde?

Şu an liderle fark 8, Cinconla 6.

Bu fark nasıl eriyecek? 4 maçtır kaleye toplam 4 şut atmışız

Oyun planı: 0.

Ne oynadığımızı lütfen hocayı sevenler bi anlatsın.

Gidişat çok kötü. Evde Lugano ve Istanbulsporu yenersek bile, Cincon deplasmanımda rekor mağlubiyet alırız.

Çevrimiçi Talisca1903

iki haftada kabak tadı falan 🧐 olmadı biz seni geçen sezon ve bütün yaz dinledik hiç kabak falan dedikmi 😎
Sorun istemen değilki her taraftarın gönlünde birşey yatar ve ister çok doğal ama sen isteme dışında ölümüne savunuyorsun sana milyonlarca sebep gösterdik neden yanlış olduğunu anlatmak için sen şampiyonluk ortalaması dedin şenolsuz beşiktaş hiç dedin
Mutlu olmaya gelince böyle galibiyetten memnun olmam on kişi oynayan takıma tek isabetli şut atmışız skorun arkadına ben sığınmam şenol sığınsın yönetim sığınsın
Şenolsuz Beşiktaş olmaz dediğim bir tane yazı göster Lıucescu orda gidin getirin diyen kim
Bana VI pinerio Önder sunarsan bende Kurtları isterim önce Luce yoksa Şenol dedim
Sanki Ancelotti getirdiler biz istemedik
Galibiyet konusuna gelince Beşiktaş ın her türlü galibiyeti haz verir bana hatta artırayım renklileri şöyle net bir hakem hatasıyla yensek çok çok mutlu olurum

Çevrimiçi Talisca1903

Yönetim bu Hoca bu takım bu değişecek tek şey oyuncu olur devre arasında . Ne Şenol Güneş ne yönetim gidecek gibi gözükmüyor o yüzden hoca üstünden gidenler giderlerini yönetime yapacak bana değil karar merci ben değilim
Ama galibiyet güzeldir inşallah devamı gelir iyi oyunla

Etiketler: