7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş
7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 01.10.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Arda Kardeşler - Aleks Taşçıoğlu - Mustafa Sönmez

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10370 defa] 7. Hafta Konyaspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Şenolsuz Beşiktaş olmaz dediğim bir tane yazı göster Lıucescu orda gidin getirin diyen kim
Bana VI pinerio Önder sunarsan bende Kurtları isterim önce Luce yoksa Şenol dedim
Sanki Ancelotti getirdiler biz istemedik
Galibiyet konusuna gelince Beşiktaş ın her türlü galibiyeti haz verir bana hatta artırayım renklileri şöyle net bir hakem hatasıyla yensek çok çok mutlu olurum
7. Hafta averajımızı +1 yapabildik ondanda mutlu olmuşsundur
Şenolun beine laf etmesi gültekinin zoruna gitmiş 😂

Çevrimiçi Talisca1903

7. Hafta averajımızı +1 yapabildik ondanda mutlu olmuşsundur
Şenolun beine laf etmesi gültekinin zoruna gitmiş 😂
açık açık söyledi taraflısınız diye  iyi yaptı gücün yetmesene tarafın belli olsun karınca misali

Çevrimiçi Necmi

Yönetim bu Hoca bu takım bu değişecek tek şey oyuncu olur devre arasında . Ne Şenol Güneş ne yönetim gidecek gibi gözükmüyor o yüzden hoca üstünden gidenler giderlerini yönetime yapacak bana değil karar merci ben değilim
Ama galibiyet güzeldir inşallah devamı gelir iyi oyunla
kaçan oyuncu olmazsa oyuncuda değişmez
Biz yönetime tepki gösterirken sen şampiyonluk ortalamasını tutturduk suç vi de diyordun yönetimide aklıyordun aslında hiç kıvırma artık namlumun ucundasın 😂 merak etme seninde günün gelecek takım toparlanacak yine şampiyonluk ortalamasını bulur yine konuşursun bu sefer valerian yok ama olsun bu seferde suçu ceyhuna atarsın
Ama şu an benim günüm 😈

Çevrimiçi Talisca1903

kaçan oyuncu olmazsa oyuncuda değişmez
Biz yönetime tepki gösterirken sen şampiyonluk ortalamasını tutturduk suç vi de diyordun yönetimide aklıyordun aslında hiç kıvırma artık namlumun ucundasın 😂 merak etme seninde günün gelecek takım toparlanacak yine şampiyonluk ortalamasını bulur yine konuşursun bu sefer valerian yok ama olsun bu seferde suçu ceyhuna atarsın
Ama şu an benim günüm 😈
yok arkadaş olacak gibi değil bastır Şenol Güneş hocam Şampiyonluk biz olacaz pilavdan dönenin kaşığı kırılsın
Hoca da kalsın savaşacağız bunu istiyorsunuz bu bundan sonra😎
Renklilerinden içinden geçecek çok pis bilendim ilk olarak cincon yiyecek kamçıyı kaderinden kaçamaz🦅🦅🦅

Çevrimiçi Talisca1903

Önce Perşembe şu Luganoya bir çalalım sonra İstanbul sonra cincon 3 er 3 er gidecek takım

Çevrimiçi Necmi

Önce Perşembe şu Luganoya bir çalalım sonra İstanbul sonra cincon 3 er 3 er gidecek takım
eyvallah
Zaten sen bu maçı alacağız demediğinde alamıyoruz 😳

Çevrimiçi Talisca1903

eyvallah
Zaten sen bu maçı alacağız demediğinde alamıyoruz 😳
seri yapacaz abi rahat ol öyle bir özgüven geldi anlamsız şekilde

Çevrimiçi Necmi

seri yapacaz abi rahat ol öyle bir özgüven geldi anlamsız şekilde
gerçekten anlamsız 🤔

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş:
"iyi oynamamız için eleştiri yapabilirsiniz ama bugün maç oynadık ve bitti. Afrika maçları devre arasında olacak. Takım kaybedince kim gelecek, kim gidecek. Kazandığımızda başka şeyler konuşuyorsunuz.

Elinizde olan yayıncılık hakkını taraflı kullanmayın. İnsanlar bağlı oldukları kurumlara güvenmek ister, ben güvenmiyorum.

Üç günde bir maç yapıyoruz. Milli takıma giden oyuncuların hazırlanma şansları olmadı. Yenileme idmanlarıyla maçlara çıkıyoruz. Üzerimizde kaybettiğimiz maçların travması var. Camiamız bundan nemalanmak isteyenlere izin vermesin.

Maçın başında istifa sesleri çıkıyor. Bunlar her gün konuşulacak şeyler değil ve takım üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Yayıncı kuruluşun tarafsız olmasını istiyorum ama asla beklemiyorum. Çizgiyi istediğiniz zaman kullanıp istemediğiniz zaman kullanmıyorsanız konuşacak bir şey kalmadı.

Güzel bir sahada futbol oynadık. Yağmur olmasına rağmen saha güzeldi. Takım olarak elimizden geleni yaptık. Rakipten üstün oynadık. Daha çok pozisyon bulmalıydık."

Biz sürekli yönetime giydiriyoruz ama hoca da sürekli yönetimi savunma peşinde.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Karabay

E bir şey yapsın bari. Bu da bir şey

Çevrimiçi Necmi

Şenol Güneş:
"iyi oynamamız için eleştiri yapabilirsiniz ama bugün maç oynadık ve bitti. Afrika maçları devre arasında olacak. Takım kaybedince kim gelecek, kim gidecek. Kazandığımızda başka şeyler konuşuyorsunuz.

Elinizde olan yayıncılık hakkını taraflı kullanmayın. İnsanlar bağlı oldukları kurumlara güvenmek ister, ben güvenmiyorum.

Üç günde bir maç yapıyoruz. Milli takıma giden oyuncuların hazırlanma şansları olmadı. Yenileme idmanlarıyla maçlara çıkıyoruz. Üzerimizde kaybettiğimiz maçların travması var. Camiamız bundan nemalanmak isteyenlere izin vermesin.

Maçın başında istifa sesleri çıkıyor. Bunlar her gün konuşulacak şeyler değil ve takım üzerinde olumsuz etki yaratıyor. Yayıncı kuruluşun tarafsız olmasını istiyorum ama asla beklemiyorum. Çizgiyi istediğiniz zaman kullanıp istemediğiniz zaman kullanmıyorsanız konuşacak bir şey kalmadı.

Güzel bir sahada futbol oynadık. Yağmur olmasına rağmen saha güzeldi. Takım olarak elimizden geleni yaptık. Rakipten üstün oynadık. Daha çok pozisyon bulmalıydık."

maçın hangi bölümünde rakipden üstünmüşüz çok fazla topa sahip olmak çok fazla pas yapmanın üstünlük olmadığını birinin şenola anlatması lazım maçta kaleyi bulan tek şutumuz var oda gol oldu  abunun attığı gol pozisyon bile değil tamamen kişisel yetenek her zamanki gibi yoktan var etti şutun yok pozisyonun yok bilinçli bir atağın bile yok rakip on kişi üstelik kimse rakibin eksik olduğunu hissetmemiştir nasıl bir üstünlik bu
Bu arada rakip on kişi diye adalet olsun diye cenki oyuna aldı sanırım bizde on kişi oynayalım diye

Çevrimiçi MUSTAFA_

maçın hangi bölümünde rakipden üstünmüşüz çok fazla topa sahip olmak çok fazla pas yapmanın üstünlük olmadığını birinin şenola anlatması lazım maçta kaleyi bulan tek şutumuz var oda gol oldu  abunun attığı gol pozisyon bile değil tamamen kişisel yetenek her zamanki gibi yoktan var etti şutun yok pozisyonun yok bilinçli bir atağın bile yok rakip on kişi üstelik kimse rakibin eksik olduğunu hissetmemiştir nasıl bir üstünlik bu
Bu arada rakip on kişi diye adalet olsun diye cenki oyuna aldı sanırım bizde on kişi oynayalım diye
Sadece Cenk ile yetinmedi. Onur'u da aldı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

sergenli şampiyonluk
O zaman Sergen'in bahanesi vardı pandemi diye. Ben o kadar da kötü oynadığımızı düşünmüyorum. Çok eksiğimiz ve yetenekli  çok az oyuncumuz vardı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: