Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 338080 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

rizesporlu oyuncuların ayırmaması ve hakemi kurtarmaması isabetli olmuş. mazallah kırmızı kart falan görebilirlerdi..
Büyükekşi sahaya inip ayırsın. En mantıklı olanı o. :)

Bu olay nedeniyle ceza almasak bari.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

TFF olağanüstü toplantı kararı almış.

Muhtemelen bize ceza verip olayı kapatırlar.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

hakemler bu hafta çıkmama kararı aldı
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

büyüksün Josef'im yapılan davranış kesinlikle yanlış ama akıllara senin sözlerin geldi
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bunun olacağını çok belliydi ve oldu.

Şimdi diyorlar ki bundan daha dibi yok. Maalesef hala yanılıyorsunuz efendiler. Sen tedbir almayıp sadece çıkarımlar üzerinden gidersen sana daha dibi de gösterirler. 

Çevrimiçi levitate

hakemler bu hafta çıkmama kararı aldı

iyi hoca işine bakarız

tff uğraşsın dursun çok önemsiyorlardı marka değeri falan filan
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

iyi hoca işine bakarız

tff uğraşsın dursun çok önemsiyorlardı marka değeri falan filan
o zaman son versinler işlerine ne demek çıkmıyoruz ceza ver bakalım çıkıyorlar mı çıkmıyorlar mı? işin ucunda para var

Ha bana kalsa topu birden gitsin yabancı hakem gelsin daha olumlu inşallah hepsi de gider

Çevrimiçi Talisca1903

görüntüleri şimdi izledim öyle abartılacak bir şey yok 1 maç ceza 15 gün hak mahrumiyeti yeter abartmayalım!!!

Çevrimiçi ferdi1903

Ne güzel patlatmış, içimin yağları eridi. Eninde sonunda olacak olan olmuş, melek yüzü dağılmış şeytanın

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2023, 02:52:03 ferdi1903 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Aylardır hakemleri ortaya atanlar şu an en azılı hakem savunucusu olmuş.
Hayat işte rüzgar nereden eserse...

Çevrimiçi Necmi

Ne güzel patlatmış, içinin yağları eridi. Eninde sonunda olacak olan olmuş, melek yüzü dağılmış şeytanın

yumruk değilde tekmeler fenaydı

Çevrimiçi Necmi

görüntüleri şimdi izledim öyle abartılacak bir şey yok 1 maç ceza 15 gün hak mahrumiyeti yeter abartmayalım!!!
naptın ya adammı vurdular ne bu ceza

Başkan tek yumrukta hakemi yere serdi ankaragücünü nakavt etti tff yi pert etti sağlam vurmuş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
sen kendi adamlarını böyle şımartıp şehri onun eline verirsen olacağı bu, şimdi çıkıp kınamanın manası yok, faruk koca özür diler halil susturulur üstü kapatılır olayın 💡
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi ferdi1903

Küçük enişte emre p... De az değil, saha kenarında ortalığı gerdi gaza getirdi. Basın toplantısında çok üzgünüm falan diyor

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Küçük enişte emre p... De az değil, saha kenarında ortalığı gerdi gaza getirdi. Basın toplantısında çok üzgünüm falan diyor

her şeyi başlatan emre
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Umutcan Kaya

tüm dünyaya manşet olduk, tüm avrupa spor haberlerinde biz varız, gel şimdi yabancı hoca getir böyle ortama yabancı hoca mı gelir
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

tüm dünyaya manşet olduk, tüm avrupa spor haberlerinde biz varız, gel şimdi yabancı hoca getir böyle ortama yabancı hoca mı gelir
buluruz bir tane deli zaten bu beşiktaşa akıllısı gelmez 😂

Çevrimdışı mellfred

halilin yediği dayakta anında gaza gelip hakem güzellemesi, marka değeri zart zurt yapan beşiktaşlı yüzbinlik kullanıcılar var
olm bizlik bir şey yok lan
her olayda politik doğrucu olmasa ölecek tiplerden sıkıldık usandık
tff ve onun sahadaki operasyonu hakem çetesi bu ülkedeki en büyük kanunsuz kesimdir
ankaragücü bile bunların yanında sempatiktir bana

Çevrimiçi Necmi

halilin yediği dayakta anında gaza gelip hakem güzellemesi, marka değeri zart zurt yapan beşiktaşlı yüzbinlik kullanıcılar var
olm bizlik bir şey yok lan
her olayda politik doğrucu olmasa ölecek tiplerden sıkıldık usandık
tff ve onun sahadaki operasyonu hakem çetesi bu ülkedeki en büyük kanunsuz kesimdir
ankaragücü bile bunların yanında sempatiktir bana
o çetenin baş aktörüde hum dur
Birgün bunun olacağı belliydi piyangodan ankaragücü çıktı
En azından masum birilerinin canı yanmayacak

Çevrimiçi levitate

azcık para gelecekti o da yandı :d
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Halil umut mereler, melek yüzlü şeytan galiba hakemliği bırakmış via Bülent uslu

Çevrimiçi BlackEagle16

buluruz bir tane deli zaten bu beşiktaşa akıllısı gelmez 😂
Rıza Çalımbay ile yola devam der bu yonetim
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bizim yönetim ilk sınavından başarısız kalacak gibi. Nerde hocayı gönderme???? Hala takımın başında bu adam.

Etiketler: