Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 338265 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimdışı Umutcan Kaya

masuaku bu grup linçinden nasıl sıyrıldı 😂😂
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Feyyaz aciklama yapmis : ?s=20
Yorgo

Çevrimiçi Savaş

Hiç birine gram üzülmedim. Adam olsalardı da top oynasalardı biraz.

Bunların aldığı paralarda en ufak bir anahtarlık bile alan adamın hakkı var. Bu taraftarı üzmeye kimsenin hakkı yok.

Devamı da gelir inşallah. İsimler geçici aslolan Beşiktaş'tır.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Umutcan Kaya

muleka: samet hocama tam destek aboubakar adam ol
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı ardiles

Şunu unutmamak lazım,

çok önemli bir dönemdeyiz, dönem ne "bir kibrit de sen çak" dönemi, ne "feda" dönemi.

Devler ligli formatı değişti, gelecek seneden itibaren istikrarlı bir şekilde başarı yakalayamazsak koca camia olarak (açık konuşacağım için kusura bakmayın) Twente veya Eintrackth Frankfurt olma tehlikesi ile karşı karşıyayız. Yeni düzende büyüklerden kalan kırıntılar kimseye yetmeyecek, ya büyüyeceğiz ya da Tr ligindeki kırıntılarla idare edeceğiz. Bu sürdürülebilir başarı ancak ve ancak kendi kadrolarımızdan yetişen, dünya görgüsü olan ve taş gibi Beşiktaş'lı olduğunu bildiğimiz ekiplerle olur. Bayern Munih, 1 günde olunmuyor. Ya koca TR liginin yıllık yayın geliri 95 milyon usd'ye düştü, şampiyon takım 10 milyon usd bile alamıyor. Bu tutar artacağa da benzemiyor.

Ve bence, taraftarımızın büyük kısmı gelen tehlikenin boyutunu göremiyor.
O halde Beşiktaş kulübü Milne döneminden beri sürekli tekrar eden saçmalıklara son versin. Gerçek Beşiktaşlıların dünya görüşü felsefesi ve eğitimi var. Kimi İstanbul Türkçesi konuşur kimi lisanı hali Anadoludur. Bu kadrolar ne zaman Beşiktaşa yön verip sistemi rayına oturtsa kendini kapı önünde buluyor. Kulüp 2. aşamaya geçmesi gerekirken frene basıyor. Yerine yabancı biri gelip tüm sistemi felç ediyor. İvmenin hızıyla yakaladığı sözde başarı ile kahraman oluyor.

Çevrimdışı safak_01

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ardiles

Feyyaz aciklama yapmis : ?s=20
Şu iki sürücüye iyi bakın. Beşiktaş geri vitese takmışken koltuğa geçtiler. Mevcut duruma son vermek için önce frene basacaklar. Kah kulak çekme kah kadro dışı ile oyuncuları terbiye edecekler. Gece gündüz çalışacaklar. Aylar süren çabayla nihayet 1. vitese atacaklar. Artık işler yoluna girmiştir. Oyun planları roller ve sistem belirlidir. 2. vitese atıp oyuncu kalitesini yükseltecekleri sırada araçtan atılacaklar. Yerine yabancı birileri gelecek. Gaza basmak yerine aracın mevcut hızıyla üç beş artistik hareket çekecek. İvmenin hızı bitince gidecek₁. Siz de burada ağlaşıp duracaksınız, ne güzel sürdü ne hareket çekti be. İşte bize böyle yabancı sürücüler lazım! Taktik maktik biliyo olm adamlar krallar len.

Çevrimiçi Samet Demir

Şu iki sürücüye iyi bakın. Beşiktaş geri vitese takmışken koltuğa geçtiler. Mevcut duruma son vermek için önce frene basacaklar. Kah kulak çekme kah kadro dışı ile oyuncuları terbiye edecekler. Gece gündüz çalışacaklar. Aylar süren çabayla nihayet 1. vitese atacaklar. Artık işler yoluna girmiştir. Oyun planları roller ve sistem belirlidir. 2. vitese atıp oyuncu kalitesini yükseltecekleri sırada araçtan atılacaklar. Yerine yabancı birileri gelecek. Gaza basmak yerine aracın mevcut hızıyla üç beş artistik hareket çekecek. İvmenin hızı bitince gidecek₁. Siz de burada ağlaşıp duracaksınız, ne güzel sürdü ne hareket çekti be. İşte bize böyle yabancı sürücüler lazım! Taktik maktik biliyo olm adamlar krallar len.
Efsane Başkanımız Süleyman Seba çoğunluk olarak yabancı mı yoksa yerli hocalarla mı çalışmış?
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi BlackEagle16

Samsunspora bile hoca değişikliği etki etmişken Beşiktaş'ta rıza Çalımbay geldikten sonra ne gördük ?
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi gokhans

Efsane Başkanımız Süleyman Seba çoğunluk olarak yabancı mı yoksa yerli hocalarla mı çalışmış?
yabancı tabiki. Milne, daum, toshack brigel falan vardı. Bi rasim kara hatırlıyorum yerli
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Frank Lampard
󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Graham Potter
Ole Gunnar Solskjaer
Joachim Löw
Hansi Flick
Antonio Conte
Rudi Garcia
󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Dean Smith
Julen Lopetegui
Ralph Hasenhüttl
Jesse Marsch
Oliver Glasner
Bruno Genesio
Igor Tudor
Lucien Favre
Vitor Pereira
Jorge Sampaoli

Seç beğen al.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Frank Lampard
󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Graham Potter
Ole Gunnar Solskjaer
Joachim Löw
Hansi Flick
Antonio Conte
Rudi Garcia
󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Dean Smith
Julen Lopetegui
Ralph Hasenhüttl
Jesse Marsch
Oliver Glasner
Bruno Genesio
Igor Tudor
Lucien Favre
Vitor Pereira
Jorge Sampaoli

Seç beğen al.
favre, flick, conte, mümkünse bielsa😁 bu camia’yı bielsa gibi bir deli ayağa kaldırıp kenetler ancak

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Tahmin ediliyorum bu kadro dışı kalanlar bı şekilde devre arası gönderilecek onların yerine 4-veya 5 kişi gelecek, kadro dışında 2 ci dalga olacakmış galiba, sanırım dalga dalga temizlik yapilacak

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı ardiles

Geçmişte Türkiyede çalışmış yabancı hocaların röportajlarını takip ettinmi hiç? Montaj kadrolarla kendilerinden ne beklendiğini, nasıl saçma bir ortam olduğunu?

İşine saygısı olan buraya gelmez. Senin atlaman gereken eşik var. Yerli potansiyeli kullanmayı öğrenmezsen dışarıdan ancak saman ithal edersin. Pep neden B.Münihe giderken Almanca öğrendi. Neden Mourinho İtalyaya gitmeden önce İtalyanca öğrendi biliyor musun? Teknik direktörleri mitolojik kahraman sanmayı bırakın. Entegre olabilecekleri futbol kültürü yoksa saygı duymazlar. Gelen de para pul için gelir kendini işe vermez.

Çevrimiçi ferdi1903

Özellikle yerlilerde de kadro dışı bekliyorum, umut meraş, cenk, onur, tayfur, ersin, salih doğrudan gönderilebilir. Gerekirse altyapıdakiler oynasın , kalanların hiç faydasını göremedik.
Bence yerlilerde dokunacaklar

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Samet Demir

Geçmişte Türkiyede çalışmış yabancı hocaların röportajlarını takip ettinmi hiç? Montaj kadrolarla kendilerinden ne beklendiğini, nasıl saçma bir ortam olduğunu?

İşine saygısı olan buraya gelmez. Senin atlaman gereken eşik var. Yerli potansiyeli kullanmayı öğrenmezsen dışarıdan ancak saman ithal edersin. Pep neden B.Münihe giderken Almanca öğrendi. Neden Mourinho İtalyaya gitmeden önce İtalyanca öğrendi biliyor musun? Teknik direktörleri mitolojik kahraman sanmayı bırakın. Entegre olabilecekleri futbol kültürü yoksa saygı duymazlar. Gelen de para pul için gelir kendini işe vermez.
3 yıl üst üste nasıl yabancı hoca ile şampiyon olduk, hemde öz kaynağı kullanarak. Demek ki olabiliyormuş. He sen yok ben Rıza-Sergen-Şenol git gelinden memnunum diyorsan saygı duyarım.

Çevrimiçi kartalizma190399

󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Frank Lampard
󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Graham Potter
Ole Gunnar Solskjaer
Joachim Löw
Hansi Flick
Antonio Conte
Rudi Garcia
󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Dean Smith
Julen Lopetegui
Ralph Hasenhüttl
Jesse Marsch
Oliver Glasner
Bruno Genesio
Igor Tudor
Lucien Favre
Vitor Pereira
Jorge Sampaoli

Seç beğen al.

Rudi Garcia, Lucian Favre, Oliver Glasner ve hatta Vitor Pereira'ya tavim. Pereira hatta scouting network'uyle kisitli butceyle kadro'yu kurmamiza cok yardimci olur.
Hatta teknik direktor olarak Favre (saha ici kalmak sartiyla)+ sportif direktor olarak Pereira muhtesem olurdu. Biz gittik yine 3 liyakatsiz yerli'yi getirdik maalesef.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

alman hocalar genelde Türkiye'ye uyum saglayaniyor
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı ardiles

3 yıl üst üste nasıl yabancı hoca ile şampiyon olduk, hemde öz kaynağı kullanarak. Demek ki olabiliyormuş. He sen yok ben Rıza-Sergen-Şenol git gelinden memnunum diyorsan saygı duyarım.
Kendi kendine itiraf ediyorsun. O kadroda Milnenin emeği yok. Geldi hazıra kondu üç beş artislik yaptı ve araç ivmeyi kaybedince çekti gitti. Sisteme o kadar yabancıydıki maçta oyuncuların hep doğru koşular yapmasına şaşırıyordu. Avrupada kupa kazanacak takımı frenledi, sadece yerel şampiyonlukla yetindik. En büyük kaybımız süreklilik oldu. Asalet kayboldu. O yapıyı kuran kadroları baltaladı ve devamı gelmedi.

Çevrimiçi Samet Demir

Kendi kendine itiraf ediyorsun. O kadroda Milnenin emeği yok. Geldi hazıra kondu üç beş artislik yaptı ve araç ivmeyi kaybedince çekti gitti. Sisteme o kadar yabancıydıki maçta oyuncuların hep doğru koşular yapmasına şaşırıyordu. Avrupada kupa kazanacak takımı frenledi, sadece yerel şampiyonlukla yetindik. En büyük kaybımız süreklilik oldu. Asalet kayboldu. O yapıyı kuran kadroları baltaladı ve devamı gelmedi.
Üç beş artistlik yaptığı şeyde 3 yıl üst üste şampiyonluk :)
Lucescu da hangi şartlarda kaçıp gitti biliyoruz, sen yönetim olarak sağlam durursan kaliteli yabancı ile her türlü sistem de kurarsın şampiyon da olursun. Yazılarını dikkatle okuyorum ama bazıları fazla arabesk kaçıyor. Kendim yabancı hoca gelsin derken oyuncular v.s herşey yabancı olsun demiyorum alt yapıda çok güzel cevherlerimiz var onları da geliştirecek bir ekip gelsin istiyorum. Güncel yerli hocalarla bu iş zor.
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2023, 20:41:55 Samet Demir ]

Çevrimdışı ardiles

Üç beş artistlik yaptığı şeyde 3 yıl üst üste şampiyonluk :)
Lucescu da hangi şartlarda kaçıp gitti biliyoruz, sen yönetim olarak sağlam durursan kaliteli yabancı ile her türlü sistem de kurarsın şampiyon da olursun. Yazılarını dikkatle okuyorum ama bazıları fazla arabesk kaçıyor. Kendim yabancı hoca gelsin derken oyuncular v.s herşey yabancı olsun demiyorum alt yapıda çok güzel cevherlerimiz var onları da geliştirecek bir ekip gelsin istiyorum. Güncel yerli hocalarla bu iş zor.
Fizik-Mental-Taktik-Motivasyon. Biz her unsuru %25 hesaplamıştık. Avrupa motivasyonu en az %30 revize etmiş. O yüzden 5 büyük ligde ülkenin dilini bilmeyen veya öğrenmeyen hoca ve oyuncuları tercih etmiyorlar.
Fizik unsurunu da en az %35 yapmışlar. Fizik motivasyon artarken mental ve taktik yüzdesi azalıyor. Dezavantajı kreatif oyuncu yetiştiremiyorlar.

Yabancılarla bu sistemleri kurgulayamazsın. İstikrar olmaz, kültür olmaz. Bunlar olmayınca da a kalite hoca getiremezsin. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorsun.

Çevrimiçi Samet Demir

Fizik-Mental-Taktik-Motivasyon. Biz her unsuru %25 hesaplamıştık. Avrupa motivasyonu en az %30 revize etmiş. O yüzden 5 büyük ligde ülkenin dilini bilmeyen veya öğrenmeyen hoca ve oyuncuları tercih etmiyorlar.
Fizik unsurunu da en az %35 yapmışlar. Fizik motivasyon artarken mental ve taktik yüzdesi azalıyor. Dezavantajı kreatif oyuncu yetiştiremiyorlar.

Yabancılarla bu sistemleri kurgulayamazsın. İstikrar olmaz, kültür olmaz. Bunlar olmayınca da a kalite hoca getiremezsin. Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyorsun.

Şuan öyle bir sıkıntımız yok yabancı hocaya köprü olabilecek Samet Aybaba ve Feyyaz Uçar var. Samet Aybaba tamamen alt yapıyı koordine edecek zaten en iyi zamanlarından Emrah Bayraktarda geldi. Yeterki yabancı hoca için uygun ortam olsun. Her türlü iş görür. Bunun örneklerini gördük fazlasıyla.

Çevrimiçi Talisca1903

Bir oyuncuyu öldürdükleri veya en sevdiği şeyi yapmasını engelleyerek sakat bıraktıkları gün, ya da daha ciddi bir şekilde bir hakeme saldırdıkları gün beni hatırlayacaksınız.'

Josef de Souza

HUM dövmüşler maç sonu üzüldük mü ?

Çevrimiçi gokhans

rizesporlu oyuncuların ayırmaması ve hakemi kurtarmaması isabetli olmuş. mazallah kırmızı kart falan görebilirlerdi..

Etiketler: