2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 517862 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ravenman

Kerem Kalafat ayrıldı. Kendisine 'Yavru Kartal' diyor.

9 yaşından beri Beşiktaş altyapısında oynuyor. Bir Onana kadar kredisi yoktu bu çocuğun.

Ciddi soru: bu çocuk Onana'nın yerinde oynasaydı, ne olurdu kıyamet mi kopardı? Onana'dan daha kötü mü oynayacaktı?

4.5 milyon euro cebimizde kalırdı, o parayla Tadic'i alırdın.

Yazık günah. Bu kaçıncı genç. Sadece teknik olarak değil, ahlak olarakda iflaz var kulüpte.

"9 yaşında yavru kartal olarak girdiğim kulüpten Beşiktaş'ın yetiştirdiği profesyonel bir futbolcu olarak ayrılıyorum.

Bu zamana kadar çocukluğumun, 12 senemin geçtiği Beşiktaş kulübümde şanlı formayı giymenin hayaliyle yaşadım ve o şanlı forma ile sahada olduğum her an elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.

Beşiktaş'a geldiğim günden beri üzerimde emeği olan tüm altyapı hocalarıma, A takım teknik direktörlerime, tesis çalışanlarına ve idari kadroya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Hayatımın en güzel günlerini geride bırakarak yeni maceralara atıldığımı duyurmak istiyorum. Desteğini benden bir an bile esirgemeyen Beşiktaş Aileme sonsuz teşekkürler ediyorum Hakkınızı Helal Edin..

Kerem Kalafat."

Çevrimiçi Samet Demir

Kerem Kalafat ayrıldı. Kendisine 'Yavru Kartal' diyor.

9 yaşından beri Beşiktaş altyapısında oynuyor. Bir Onana kadar kredisi yoktu bu çocuğun.

Ciddi soru: bu çocuk Onana'nın yerinde oynasaydı, ne olurdu kıyamet mi kopardı? Onana'dan daha kötü mü oynayacaktı?

4.5 milyon euro cebimizde kalırdı, o parayla Tadic'i alırdın.

Yazık günah. Bu kaçıncı genç. Sadece teknik olarak değil, ahlak olarakda iflaz var kulüpte.

"9 yaşında yavru kartal olarak girdiğim kulüpten Beşiktaş'ın yetiştirdiği profesyonel bir futbolcu olarak ayrılıyorum.

Bu zamana kadar çocukluğumun, 12 senemin geçtiği Beşiktaş kulübümde şanlı formayı giymenin hayaliyle yaşadım ve o şanlı forma ile sahada olduğum her an elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.

Beşiktaş'a geldiğim günden beri üzerimde emeği olan tüm altyapı hocalarıma, A takım teknik direktörlerime, tesis çalışanlarına ve idari kadroya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Hayatımın en güzel günlerini geride bırakarak yeni maceralara atıldığımı duyurmak istiyorum. Desteğini benden bir an bile esirgemeyen Beşiktaş Aileme sonsuz teşekkürler ediyorum Hakkınızı Helal Edin..

Kerem Kalafat."

Ciddi Cevap : Onana ön libero, Kerem sağ bek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Ravenman

her sene 4-5 oyuncu çıkarmak. la masia bile yapamıyor onu. alt yapıdan oyuncu çıkarmak için önce iyi hocalar yetiştirilmesi lazım. malesewf Türkiyede alt yapı hocalığı için uygun yetiştirme yok onun için de yurtdışından ithal hoca getirmen lazım. öyle yılda 4-5 hiç bir takım yapamaz. 2-3 yılda 1 tane çıksa kafidir. zamanında welinton için alt yapıdan bir oyuncu verildi kıyamet koptu burda, gördük çocuğu  alanyada bile oynayamadı. her alt yapı oyuncusu altın olmuyor malesef. niyetin iyi ama fazla polyanna. realist bakmak lazım.

Demek istediğim 4-5 oyuncuyu A takıma katacaksın rotasyon olarak her sezon (25 kisilik kadroya), bunlardan 1 tanesini tutsa yine süper.

Rotasyonda bile zaman almasalar ozaman altyapıyı iptal edelim gitsin ne uğraşacaz, her sezon 25 oyuncu transfer edelim sonra ertesi sezon 10 tanesini bedava gönderelim yine bi 15 oyuncu alalım. Zaten batma sebebimiz bu. Bizim altyapıdan bi Bahtiyar bi Onana bi Muleka çıkmıyorsa vay halimize ozaman kulübü kompile kapatılım.

Şu an Semihi ve Demir Egeyi kazandık. Bu ikiliyi daha kolay kolay kadro dışı yapmayız veya bedava kiralatmayız.

İşte bunlar gibi bir veya iki tane daha lazım.

Çevrimiçi Savaş

Anlaşıldı yeni desibel rekoru istifa denilirken kırılacak demekki.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=jrMrjvgFYkl3fEqw9rdzLw&s=19

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kartalizma190399

Sonra amator vs diyince aliniyorsunuz beyler.
Her gun amatorce bir aciklama'ya imza atiyorlar masallah.
Kucuk birsey gibi gozukebilir tabii, ama profesyonel bir kulupte boyle yanlislar yapilmaz, yapilmamali......

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ben ortada henüz bir sorun görmüyorum. Bu sorun olmayacağı anlamına gelmiyor ancak mevcut yangın ne yazık ki suni bir şekilde çıkarıldı. Haftasonu oynanan maç futbolcu teknik direktör hakem üçlüsü ile olabilecek en saçma yere sürüklendi. Bu görmezden gelinip 5 dk sonra tribünden istifa sesleri yükseldi. Salak saçma bir dolmuşluk var. Bir takım odaklar operasyon peşinde, onların peşinde de sürü psikolojisine sahip kitleler gidiyor. Bu noktada kimse ne kulübü ne de takımı düşünüyor. Sürü liderlerinin kendi kişisel ajandaları var. Leş gibi bir ortam.

Diğer yandan, kendince bir strateji izlerken Talisca ve Ramos gibi isimleri ortaya atan, bunları uzun bir süre pişiren daha sonra da puan kaybedilen bir maç sonrası yalanlayan yönetim daha ne kadar saçmalayacak çok merak ediyorum. Şu sorumsuz iletişim geldikleri günden beri her sezon var. Bu yüzden olan biten her şeyi görmeme rağmen kendilerini savunmak da zerre içimden gelmiyor. Bu kadar rahatlık sinirlerimi de bozuyor.

[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2023, 20:20:00 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi doganay

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=jrMrjvgFYkl3fEqw9rdzLw&s=19

bunda anlasilmayacak ne var, adamin sozlesmesini fesh etmisler, o da serbest oyuncu olarak corumla anlasmis. Biz nasil bazi oyunculari kulupleri ile kontratini fesh et sede alsak diye bekliyoruz ayni hesap. Bu sosyal medyada da sacma sapan herseyi elestirmek icin birsey arayan adamlarla dolu. Tamam yonetimi savundugumuz da yokta her ota .. da birsey bulunmaz ki

Çevrimiçi Samet Demir

bunda anlasilmayacak ne var, adamin sozlesmesini fesh etmisler, o da serbest oyuncu olarak corumla anlasmis. Biz nasil bazi oyunculari kulupleri ile kontratini fesh et sede alsak diye bekliyoruz ayni hesap. Bu sosyal medyada da sacma sapan herseyi elestirmek icin birsey arayan adamlarla dolu. Tamam yonetimi savundugumuz da yokta her ota .. da birsey bulunmaz ki

Gayet mantıklı eleştiri yapmış adam. Sözleşmesini fesh ettiğin bir oyuncu için transfer olmak istediği kulüple anlaşma yapmazsın. O gider ne yapıyorsa yapar.

Sözleşmesi elinde olan oyuncu içinde kendisi ile görüştüğümüzü yazıyoruz kap açıklamasına eski kulübünü değil.

Çevrimiçi doganay

Gayet mantıklı eleştiri yapmış adam. Sözleşmesini fesh ettiğin bir oyuncu için transfer olmak istediği kulüple anlaşma yapmazsın. O gider ne yapıyorsa yapar.

Sözleşmesi elinde olan oyuncu içinde kendisi ile görüştüğümüzü yazıyoruz kap açıklamasına eski kulübünü değil.

Adam kapi gibi sozlesmesini niye fesh etsin, belli ki corumspor Besiktas ile oyuncunun sozlesmesini fesh etmesi karsiliginda , oyuncu ile anlasmis , oyuncuda bu sartla sozlesmesini fesh etmeyi kabu etmis.

Çevrimiçi murat

Kartal Kayra ile karıştırmış olabilir.ikisise KK karıştırmak normal.kerem kalafat yerine kartalı koyarsak yazı aslında çok anlamlı.onana yerine altyapıdan kartal veya berkay aynı hataları yapsa çok daha genç olmasına rağmen ipi çekilmişti.4.5 verdiğimiz için bir umut toparlar diye bekleyeceğiz.para verince kolay kolay gözden çıkartamıyorsun.

Çevrimdışı AEmre

Muhammed Cham Saracevic. Talisca’ya 13-15 bağlayacağına buna 8-10 bağla. 22 yaşında Wolfsburg altyapısı olan Claremont oyuncusu. Dripling yeteneği olan 10 numara.

Çevrimiçi levitate

kesin koray günter rez, kulübü 500b-1m arası bir şey istiyormuş galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Kartal Kayra ile karıştırmış olabilir.ikisise KK karıştırmak normal.kerem kalafat yerine kartalı koyarsak yazı aslında çok anlamlı.onana yerine altyapıdan kartal veya berkay aynı hataları yapsa çok daha genç olmasına rağmen ipi çekilmişti.4.5 verdiğimiz için bir umut toparlar diye bekleyeceğiz.para verince kolay kolay gözden çıkartamıyorsun.
Demir ege varken Onana çok gereksiz bir hamle zaten. Ox da rahatlıkla gedsonu yedekler. Onana bütçesine de 10 numara alabilirdik.

Çevrimiçi BlackEagle16

Ben ortada henüz bir sorun görmüyorum. Bu sorun olmayacağı anlamına gelmiyor ancak mevcut yangın ne yazık ki suni bir şekilde çıkarıldı. Haftasonu oynanan maç futbolcu teknik direktör hakem üçlüsü ile olabilecek en saçma yere sürüklendi. Bu görmezden gelinip 5 dk sonra tribünden istifa sesleri yükseldi. Salak saçma bir dolmuşluk var. Bir takım odaklar operasyon peşinde, onların peşinde de sürü psikolojisine sahip kitleler gidiyor. Bu noktada kimse ne kulübü ne de takımı düşünüyor. Sürü liderlerinin kendi kişisel ajandaları var. Leş gibi bir ortam.

Diğer yandan, kendince bir strateji izlerken Talisca ve Ramos gibi isimleri ortaya atan, bunları uzun bir süre pişiren daha sonra da puan kaybedilen bir maç sonrası yalanlayan yönetim daha ne kadar saçmalayacak çok merak ediyorum. Şu sorumsuz iletişim geldikleri günden beri her sezon var. Bu yüzden olan biten her şeyi görmeme rağmen kendilerini savunmak da zerre içimden gelmiyor. Bu kadar rahatlık sinirlerimi de bozuyor.
Suni gundemmi gündemin kralı ortada be abicim. Onanaya baktiyara verilen paralar soru işareti olarak alınan Alex rebic sen ortadaki gündemi goremiyormusun klubu intihara sürüklüyorlqr
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Aynen öyle işte bizim gençlerimiz bundan dolayı çıkamıyor bunu görmek zor değil para vereceğine bu adama genç adama şans ver sonra para verdim diye leş futbolu izlemeye devam ediyorsun. Allah aşkına hadi yeni gelenleri oynatmiyorsun şu Pendik maçına muleka yerine Semih ile  baslasak ne kaybedersin ya

Çevrimiçi BlackEagle16

Demir ege varken Onana çok gereksiz bir hamle zaten. Ox da rahatlıkla gedsonu yedekler. Onana bütçesine de 10 numara alabilirdik.

Söylenen baktiyari 10 numarq dusunuyor hoca. İyi çıkar kötü çıkar bişey diyemem bildiğim bir futblcu değil ama bu yaşına gelmiş hala bir mevkide işte ben buyum burası benim yerim diyemeyen adam bende her türlü soru işareti.

Çevrimiçi Talisca1903

Ciddi cevap 2: Giresun’da Hayrullah bilazeri kesemeyecek kadar vasat

İzlemediğiniz ne oynadığından haberiniz olmayan adamları Beşiktaş’a yakıştırmayın

Çevrimiçi levitate

kk görünce kafa gitti :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi BlackEagle16

Bizim çıkışımiz kurtuluşumuz sağlam bir Türk sağ stoper bulmak bulmak bulmak başka hiçbir çaremiz yok. O kim olur en ufak bir fikrim dahi yok.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Demir

Söylenen baktiyari 10 numarq dusunuyor hoca. İyi çıkar kötü çıkar bişey diyemem bildiğim bir futblcu değil ama bu yaşına gelmiş hala bir mevkide işte ben buyum burası benim yerim diyemeyen adam bende her türlü soru işareti.
Senin tam tersine hocada bu tarz adamları çok seviyor. Bende sevmiyorum ama bahtiyar bu konuda biraz farklı bir oyuncu. Milli takımda daha çok 10 numara oynamış kulübünde de sol bek.

Çevrimiçi Samet Demir

Oyuncuyu ikna edememenin yeni adıda Beşiktaşa gelmenin bir fedakarlığı var, fedakarlık yapmayanlada işimiz yok diyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Senin tam tersine hocada bu tarz adamları çok seviyor. Bende sevmiyorum ama bahtiyar bu konuda biraz farklı bir oyuncu. Milli takımda daha çok 10 numara oynamış kulübünde de sol bek.

Milli takımda 10 oynuyor evet ben bir kaç videosunu seyrettim çok yanıltıcı olmazsa hayvan gibi frikik atıyor çalım repartuarı sanırım çok geniş değil ama boş topçu da değil gibi Aboubakar ile orta saha arasındaki o devasa kopukluğu giderebilir hatta mülakat yerine sol açıkta oynayabilir ki Oynamışlığı var

Etiketler: