2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 518381 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Al Nassr talisca sözleşmesini fesih edecekmiş diyorlar
Siperleri terk etmeyelim😎

Çevrimiçi Samet Demir

Siperleri terk etmeyelim
?t=GU1EUb0gHLhWbKPsHljUkw&s=19

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Alparslan

Siperleri terk etmeyelim😎
Fesih edermi sence enayimi. Bedava bırakır mı. Biz almıyoruz demedik mi ayrıca. Bu arada adam kupa maçında gene 11 başlıyormuş. Hani kadro dışı kalmıştı.

Çevrimiçi Talisca1903

?t=GU1EUb0gHLhWbKPsHljUkw&s=19

Arap aklı bilemezsin amaçları ne para petrol çok olunca…
Lan salın şunu oynadınız hevesinizi aldınız alın laporte otovio nuzu onlarla oynayın yepis yeni oyuncak size sanki 💴 lazım size
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 20:03:36 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

Fesih edermi sence enayimi. Bedava bırakır mı. Biz almıyoruz demedik mi ayrıca. Bu arada adam kupa maçında gene 11 başlıyormuş. Hani kadro dışı kalmıştı.
Bence olabilir Aboubakar da böyle oldu Arap aklına akıl sır ermez
Neymar felan geldi artık bunu beğenmezler al ahli neymar aldıysa biz daha iyi bir şey almak zorundayız gibi takılabilirler
Şımarık çocuk gibi oyuncakları yenileyebilirler

Çevrimiçi Samet Demir

Neymar felan geldi artık bunu beğenmezler al ahli neymar aldıysa biz daha iyi bir şey almak zorundayız gibi takılabilirler
Adamlarda daha iyi bir şey var zaten :) Messiyi mi alsınlar daha iyisi diye.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

13m euro'ya oyuncu çözdüğü ve cebinden vereceği iddia edilen herif düne kadar space odalarında "ben transferden anlamam haberim bile yok kim geliyor kim gidiyor benim görev tanımımda futbolcu transferi yok" diyordu. Madem 13m euro'su var stadyum sponsoru bulamadı diye madara edilip attığı kum saati postuyla sürekli dalga geçilen bu arkadaş vereymiş firmanın birine alttan o parayı da sponsor edeymiş kulübe en azından şerefini kurtarırmış. Yalan dolan algı işleri güçleri

%100 katiliyorum. Eğer o paralar çıkıyorsa neden Tadici getirmemiş.
Tamamen yalan dolan 100b euro bile çıkacağını zannetmiyorum.

Çevrimdışı beno1903

Ramos talisca 2 side kadroya cuk gibi oturacakken sen bitanesini bile bitiremiyosun :D utanmada yok ya komik. Hadi serefli 3lüklere devamke. Su kiev adana maclarinida kazanamazsak curcunayi gör ama farkedermi. Baslariz i.ne federasyon o hakemler. Sonra 1,2,3 semtimiz erkek semti :D :D
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 20:21:10 beno1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

Talisca gelirse mutlu oluruz taraftara bir heyecan gelir bekleriz son güne kadar sorun yok

Olmasada sorunyok bu sene bizim renklilerin dünyasını Kapkara karartacağız kaderinizden kaçamazsınız geliyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

Adamlarda daha iyi bir şey var zaten :) Messiyi mi alsınlar daha iyisi diye.

ne bilsinler ne iyi Muleka yı parlatıp versek alırlar

Çevrimiçi Samet Demir

Talisca gelirse mutlu oluruz taraftara bir heyecan gelir bekleriz son güne kadar sorun yok

Olmasada sorunyok bu sene bizim renklilerin dünyasını Kapkara karartacağız kaderinizden kaçamazsınız geliyoruz
Gol attı seninki :) :)

Çevrimiçi Talisca1903

Gol attı seninki :) :)

🤬🤬🤬🤬

Çevrimiçi Samet Ç

Golünü attı bizimki bari Madueke falan kiralayın az ümidimiz olsun şu sezon için.

Çevrimiçi Samet Ç

Ramos talisca 2 side kadroya cuk gibi oturacakken sen bitanesini bile bitiremiyosun :D utanmada yok ya komik. Hadi serefli 3lüklere devamke. Su kiev adana maclarinida kazanamazsak curcunayi gör ama farkedermi. Baslariz i.ne federasyon o hakemler. Sonra 1,2,3 semtimiz erkek semti :D :D
Kazanamamız en hayırlısı Şenol hoca kazayla şu kadroyu yarışta tutarsa bunlar istifa etmez taraftardanda ses çıkmaz.

Çevrimiçi Talisca1903

Muleka sat Okereke Çek Stopere Bonucci al ben fitim

Çevrimiçi Samet Demir

Golünü attı bizimki bari Madueke falan kiralayın az ümidimiz olsun şu sezon için.
Malinovski alınsaydı o bile yeterdi şuan.

Çevrimiçi Talisca1903

Malinovski alınsaydı o bile yeterdi şuan.

o adam hiç içime sinmedi nedense bahtiyarda oynar o kadar dermişim

Çevrimiçi Alparslan

Zor da kalmadıkça vermezler. Onlarda her gün Beşiktaş taraftarının Talisca postlarını okuyorlar ve bu adamlar bunu alacak mecbur diyorlar. Beşiktaş almazsa Galatasaray intikam için kesin alır. Bu yüzden vermezler. Kadro dışı bırakıp lisans çıkarmayabilirler isterlerse. Biz öyle yapmadıkmı bir çok futbolcuya. Görende gelir gelmez bizi şampiyon yapacak falan sanıyor. Yahu Talisca ile biz 4.olduk. Almayalım demiyorum. Psikolojik olarak bir hava katar bu kesin ama abartmayalım lütfen.

Çevrimiçi Talisca1903

Zor da kalmadıkça vermezler. Onlarda her gün Beşiktaş taraftarının Talisca postlarını okuyorlar ve bu adamlar bunu alacak mecbur diyorlar. Beşiktaş almazsa Galatasaray intikam için kesin alır. Bu yüzden vermezler. Kadro dışı bırakıp lisans çıkarmayabilirler isterlerse. Biz öyle yapmadıkmı bir çok futbolcuya. Görende gelir gelmez bizi şampiyon yapacak falan sanıyor. Yahu Talisca ile biz 4.olduk. Almayalım demiyorum. Psikolojik olarak bir hava katar bu kesin ama abartmayalım lütfen.
bende istemiyorum artık sadece renkliye gitmesin hatta hiç transfer istemiyorum kongre kararı bekliyorum yeni yönetimin (olursa) elini bağlamayalım

Çevrimdışı AEmre

Karşı takım sahasına hücum edilen takım sporlarının tamamında hızlı bir adam rakip savunma hattını bozmaya çalışır, bizde bu işi Redmond geçen sezonun ikinci yarısında çok iyi bir şekilde yaptı. Fenerbahçe, Ümraniye hatta Galatasaray maçlarını hatırlayın. Bence bu sene ilk iki maçta Beşiktaş’ın en büyük eksiği buydu. Kaba bir tabirle Beşiktaş rakip defans hattını delemiyordu. Vargas bu açıdan oldukça faydalı olacak bir isim.  Demirspor’la 3/3 lük maçın yıldızıydı. Çıkan isimler hızlı olmaktan çok taraftar baskısıyla gidilen isimler. Lingard  bile bizi bir adım ileri taşır. Keza demarai gray de öyle. Elanga bahsi de geçmişti. Üçüncü bölgede tempo yapamıyoruz. Birkaç yıl önce ademola lookman ismi çıkmıştı. Şimdi sıkıysa al.

Çevrimiçi Alparslan

bende istemiyorum artık sadece renkliye gitmesin hatta hiç transfer istemiyorum kongre kararı bekliyorum yeni yönetimin (olursa) elini bağlamayalım
Bu konu da haklısın. Gelmesin ama Türkiye'den başkasına da gitmesin. Bence Berghuis alsak kesinlikle daha iyi bir oyuncu bence. En azından daha yararlı olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu konu da haklısın. Gelmesin ama Türkiye'den başkasına da gitmesin. Bence Berghuis alsak kesinlikle daha iyi bir oyuncu bence. En azından daha yararlı olur.
Gelirken Klassen'in den elinden tutup getirsin. Stoperde de Necip oynasın. Taliscada yol alsın :)

Çevrimiçi Talisca1903

Gelirken Klassen'in den elinden tutup getirsin. Stoperde de Necip oynasın. Taliscada yol alsın :)

son saatler EPL beklensin bence iyi bir adam çekebiliriz free kanat olur orta saha olur golcü olur farketmez delici bir hücumcu olsun yeter ox ve rebicte form tutunca işler kolaylaşacak para saçmayalm artık ne vereceği belli olmayan adamlara

Çevrimiçi Talisca1903

Karşı takım sahasına hücum edilen takım sporlarının tamamında hızlı bir adam rakip savunma hattını bozmaya çalışır, bizde bu işi Redmond geçen sezonun ikinci yarısında çok iyi bir şekilde yaptı. Fenerbahçe, Ümraniye hatta Galatasaray maçlarını hatırlayın. Bence bu sene ilk iki maçta Beşiktaş’ın en büyük eksiği buydu. Kaba bir tabirle Beşiktaş rakip defans hattını delemiyordu. Vargas bu açıdan oldukça faydalı olacak bir isim.  Demirspor’la 3/3 lük maçın yıldızıydı. Çıkan isimler hızlı olmaktan çok taraftar baskısıyla gidilen isimler. Lingard  bile bizi bir adım ileri taşır. Keza demarai gray de öyle. Elanga bahsi de geçmişti. Üçüncü bölgede tempo yapamıyoruz. Birkaç yıl önce ademola lookman ismi çıkmıştı. Şimdi sıkıysa al.
redmond muadili ox cenk muadili rebic var ama formsuz temposuz özellikle Rebic klas gözüküyor ama kondisyon hiç yok
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 21:32:35 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sergio Ramos, Beşiktaş'a transfer olmak üzere. (Foot Mercato)

Etiketler: