2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 517881 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Sefa Kara

2 mandal 1 leğene verir bizim başkan.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Anderson Talisca, Beşiktaş'ın teklifini reddetti ve Al Nassr'da kalmak istiyor. (Goal BR)

Çevrimiçi Talisca1903

Anderson Talisca, Beşiktaş'ın teklifini reddetti ve Al Nassr'da kalmak istiyor. (Goal BR)
Kal orada bize gelmeyeceksin

Çevrimiçi Talisca1903

türüç  ve berkay versinler sulh olalım

Çevrimiçi Samet Demir

türüç  ve berkay versinler sulh olalım
Bence berkay ve ravil tagiri versinler.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Bence berkay ve ravil tagiri versinler.

oda olumlu berkayı versinlerde 2. isim ikiside olabilir raşit müzmin oldu artık ondan çıkmalıyız bence

Çevrimiçi murat

Ramos talisca 2 side kadroya cuk gibi oturacakken sen bitanesini bile bitiremiyosun :D utanmada yok ya komik. Hadi serefli 3lüklere devamke. Su kiev adana maclarinida kazanamazsak curcunayi gör ama farkedermi. Baslariz i.ne federasyon o hakemler. Sonra 1,2,3 semtimiz erkek semti :D :D
Çok güzel bir laf vardır ya dayak yememişsin ya saymayı bilmiyorsun diye.o paralara ne ramos ne talisca alınır parasını sponsor vs karşılasa bile.parasının kimin verdiğinin önemi yok aynı işi gören adam 3 alırken diğerine 13 verirsen orada başarı bekleme.ramosun 37 yaşında alacağı maksimum 3 milyon  talisca da 3.5 olsun araplar veriyor diye o paralar verilmez.hele ramos 13 milyon edecek oyuncuysa real barca vs verirdi

Çevrimdışı KartalınGücü

Raşitten çıktık diyelim, kime gireceğiz? Bunlar Berghuis falan o ayar adam alabilir mi?

Şu kadroda benim tek umudum Raşitin bir noktada filmlerde ölüp en umutsuz anda dirilen süper kahraman gibi geri dönmesi.

Resmen oyun aklı yok takımda. Rakibin üzerine gidip dengesini bozayım diyen adam yok. Feyk atıp içeri keseyim diyen adam yok. Sağdan girip solla plase bırakacak adam yok. Oxlade Rebic falan aksini gösterene kadar benim için yok hükmünde.

Çevrimiçi Samet Demir

Çok güzel bir laf vardır ya dayak yememişsin ya saymayı bilmiyorsun diye.o paralara ne ramos ne talisca alınır parasını sponsor vs karşılasa bile.parasının kimin verdiğinin önemi yok aynı işi gören adam 3 alırken diğerine 13 verirsen orada başarı bekleme.ramosun 37 yaşında alacağı maksimum 3 milyon  talisca da 3.5 olsun araplar veriyor diye o paralar verilmez.hele ramos 13 milyon edecek oyuncuysa real barca vs verirdi
Geçen hafta yazdım 2 yıllık ramos ve 3 yıllık Talisca'nın toplam maliyeti ortalama 50-60milyon. O paralara çok çok çok iyi adam alınır. Sıfırdan takım bile kurulur. Yangın yapılacak bir durumda yok. Sadece Ramosu PR için isteyebilirdim.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Suat serdar kiralık olarak gitmiş.

Çevrimiçi Talisca1903

Raşitten çıktık diyelim, kime gireceğiz? Bunlar Berghuis falan o ayar adam alabilir mi?

Şu kadroda benim tek umudum Raşitin bir noktada filmlerde ölüp en umutsuz anda dirilen süper kahraman gibi geri dönmesi.

Resmen oyun aklı yok takımda. Rakibin üzerüne gidip dengrsini bozayım diyrn adam yok. Feyk atıp içeri keseym diyrn adam yok. Sağdan girip solla plase bırakacak adam yok. Oxlade Rebic falan aksini gösterene kadar benim için yok hükmünde.
raşitte yok hükmünde sanki çok üzgünüm bu kadar uzun sakatlık mı olur silahla vurulsan dönersin çapraz koparan ayak kırılan dönmüştü şimdiye kadar bence kronik

Çevrimiçi murat

Geçen hafta yazdım 2 yıllık ramos ve 3 yıllık Talisca'nın toplam maliyeti ortalama 50-60milyon. O paralara çok çok çok iyi adam alınır. Sıfırdan takım bile kurulur. Yangın yapılacak bir durumda yok. Sadece Ramosu PR için isteyebilirdim.

ramosun dönüşü olmaz.13 milyonageniş bir zamanda ilk 5 e oynayacak takım kurulur.baskıdan ne yapacaklarını şaşırdılar veya dikkatleri başka yere çekip akıllıca bir transfer peşindeler.

Çevrimiçi Samet Demir

ramosun dönüşü olmaz.13 milyonageniş bir zamanda ilk 5 e oynayacak takım kurulur.baskıdan ne yapacaklarını şaşırdılar veya dikkatleri başka yere çekip akıllıca bir transfer peşindeler.
Rachica tarzı adamlar alınırsa transfer sezonı bitince helal olsun deriz.

Çevrimiçi Talisca1903

Rachica tarzı adamlar alınırsa transfer sezonı bitince helal olsun deriz.

bence bir rashica tarzı yeter biraz daha yetenekli bir adam almak lazım EPL yi bekleyelim son dk transferi yapalım

Çevrimiçi Samet Demir

bence bir rashica tarzı yeter biraz daha yetenekli bir adam almak lazım EPL yi bekleyelim son dk transferi yapalım
Mevki olarak söylemedim kalite olarak söyledim abi.

Çevrimdışı beno1903

sponsor odedikten sonra aglayan olursa sende git sponsor bul denilir. Isim almayip yonetimin istedigi adamlari alalim gene. Cok guzel transferler yapiolar cunku.

Çevrimiçi annoca

ben talisca ve ramos istemiyorum yani o paralara istemiyorum. nino maçlarını izlemedim ama matematik yalan söylemez şuan brezilya liginin en iyi defanslarından biri istatistikler ölçüsünde. moneyball filmi var tavsiye ederim beyzbol üzerine gerçek bir hikayeden alınma film,  oyuncu alırken istatistiklere göre yapıyorlar ve başarılıda oluyorlar. ramosa verilecek para ile nino alırsın daha 25-26 yaşında. olay genç vs  değil Beşiktaşın ilk 11 de oynayabilecek oyuncular tabi bunları yapabilmek için önce Yönetim gitsin﹗

Çevrimiçi Talisca1903

ben talisca ve ramos istemiyorum yani o paralara istemiyorum. nino maçlarını izlemedim ama matematik yalan söylemez şuan brezilya liginin en iyi defanslarından biri istatistikler ölçüsünde. moneyball filmi var tavsiye ederim beyzbol üzerine gerçek bir hikayeden alınma film,  oyuncu alırken istatistiklere göre yapıyorlar ve başarılıda oluyorlar. ramosa verilecek para ile nino alırsın daha 25-26 yaşında. olay genç vs  değil Beşiktaşın ilk 11 de oynayabilecek oyuncular tabi bunları yapabilmek için önce (...)﹗
daha ucuza da bulabiliriz iyi bir sağ stoper acele etmeye gerek yok amartey oynuyor işte fırsat kollayalım derim ninoyuda hiç izlemedim bilmiyorum ama milli takıma girmese bir kıstas değil bilinir ki Brezilyalı menajerler bir çok topçuyu milli takıma sokar piyasa yapsın diye tekrar ediyorum bilmiyorum iyi mi kötümü izlemedim izleyenlere güvenmek durumundayım

Çevrimiçi Samet Demir

3 resimde en göze batan şey nedir?

Çevrimdışı yaço58

Yönetimle taraftar arasındaki bağ koptu artık ne başarı gelir ne başka bişe nerede dünyanın sayılı stadının sponsoru nerede transfer 2 sağlam adam alıp transferi beceremediler tadici ile sağlam bir stoper alıp şimdide diğer eklemeleri yapabilirlerdi ama ne yaptılar onana amartey ox bahtiyar gibi 4 ne vereceği belli olmayan adam aldılar hasan arat inşallah başarılı olur da şunları göndeririz yeter artık başkan nerede gören varmı başarı olunca heryerde konuşurlar başarı gelmeyince sus pus artık bu bağ onarılamaz fiilen bitmiştir çebinin beşiktaş başkanlığı

Çevrimdışı yaço58

Bu arada ramos için konuşulan rakamlar bana mı çok absürt geliyor sosyal medyada konuşulan rakamlar akılalmaz madem istek böyle biz neden masaya oturuyoruz 7-8 m konuşuluyor delimiyiz divanemi 1 sene için o kadar para verilir mi git zorla nino çek sağlam bi stoper çek yani çokmu zor oyuncu bulmak nerede menajer önermesi varsa onlarla görüştük fiyasko

Çevrimiçi Talisca1903

Bu arada ramos için konuşulan rakamlar bana mı çok absürt geliyor sosyal medyada konuşulan rakamlar akılalmaz madem istek böyle biz neden masaya oturuyoruz 7-8 m konuşuluyor delimiyiz divanemi 1 sene için o kadar para verilir mi git zorla nino çek sağlam bi stoper çek yani çokmu zor oyuncu bulmak nerede menajer önermesi varsa onlarla görüştük fiyasko
para hakikaten çok fazla ama sen yöneticiye işi yap demişsin oda yapmış görüşmeye hatta getirmeye İspanyaya gideceği zaman CK nın yönlendirmesiyle Başkan işi bozmuş Serhan Çetinsayanın ayrılma süreci bu şekilde anlatılıyor

Çevrimiçi kartalizma190399

3 resimde en göze batan şey nedir?

Zaynutdinov transferi Emre Kocadag transferi degil mi demek istiyorsun?   

Çevrimiçi kartalizma190399

Bizim taraftarin ortalama olarak gercekten hic fikri yok. Bu kulubun butcesi ne kadar, gelirleri ne kadar, bu paralar futbol piyasa'sinda ne seviye'de vs harbiden bilmiyorlar veya dusunmuyorlar. Galatasaray ve Fenerbahce'nin yaptigina koru korune bakip aynisini istiyorlar dusunmeden.

Etiketler: