2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 517849 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi annoca

Çevrimdışı KartalınGücü

Ramos falan gelmez, gelmesin de zaten. O parayı Nino gibi bir oyuncuya harcasınlar.

Çevrimiçi Sefa Kara

Bu yönetim bakkaldan 2 ekmek bile alamaz.Anca gider onana gibi oyunculara 4.5 milyon € bayılır.

Çevrimiçi Samet Ç

Almışız hayırlı olsun

Çevrimiçi Talisca1903

12 milyon ramosa verebiliyorsan ne demeye Talisca almıyorsun

Çevrimiçi Samet Demir

Bugün mektup yollamıştık bizi terk eden sevgilimize.. ne oldu cevap geldi mi? 1 gün mühlet vermiştik hatta.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

4-5 sayfa geçmiş transfer haberi varmı diye bakıyorum beyler burası transfer başlığı transfer haberi dışında herşey var

Çevrimiçi levitate

Ramos falan gelmez, gelmesin de zaten. O parayı Nino gibi bir oyuncuya harcasınlar.
milli takıma seçilmiş bile geç kaldık...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi annoca

milli takıma seçilmiş bile geç kaldık...
seneye sözleşmesi bitecek aklına girip takımına baskı yaparsa alınabilir bence daha geç değil tabi bu yönetimle ...

Çevrimiçi annoca

Çevrimdışı Unnamed

İstifa en iyi transfer haberi olur

Çevrimdışı beno1903

gidin₁ be laz usaklari ne hale getirdiniz kulubu

Çevrimdışı Karabay

"Her kulübün, her başkanın ve her teknik adamın kadrosunda görmek isteyeceği, kaliteleriyle dünya futbol piyasasında önemli bir yere sahip başarılı futbolcular..."

Alınmamasına karar verilen, hatta ezeli rakibine gitmesi söz konusu olan futbolcuya bu ifadeler yazılmaz normal şartlarda. Ya aldık ya da bilemiyorum. Aklım sırrım ermiyor benim bu adamlara.

Çevrimdışı beno1903

Gerek varmi beyler her pozisyonda oynayan zayrüddünov var

Çevrimdışı mellfred

"Her kulübün, her başkanın ve her teknik adamın kadrosunda görmek isteyeceği, kaliteleriyle dünya futbol piyasasında önemli bir yere sahip başarılı futbolcular..."

Alınmamasına karar verilen, hatta ezeli rakibine gitmesi söz konusu olan futbolcuya bu ifadeler yazılmaz normal şartlarda. Ya aldık ya da bilemiyorum. Aklım sırrım ermiyor benim bu adamlara.
feyk atıyorlar demek geçiyor içimizden ama resmî hesaptan yapılacak şey değil
yarın sert çıkarsın da ciddiye almanın olmaz !

Çevrimiçi Necmi

maç öncesi beslediler haberleri taraftar tribünde sussun diye şimdi yalanlıyorlar on gün içerde maç yok nasılsa

Çevrimiçi levitate

yazık günah çoluk çocuğu üzüyorlar ne diyim

Çevrimdışı beno1903

Bu takim taraftariyla yonetimiyle 10 sene belini dogrultamaz beyler.

Çevrimiçi Necmi

bu akılla yorumlanacak birşey değil zaten taraftarla eğleniyorlar maçdan önce neden açıklama yapmadılar
Ama böyle yönetim bu taraftara yakışıyor herkes hak ettiğini buldu ders alınsın diyeceğimde ders falanda alınmaz yine çıkar beşiktaşı yükseltecek bir başkan onuda üç günde birilerinin kuyruğuna takılıp hırsızlıkla suçlarlar fikret ormanı kim istemiyor diye liste yapılsaydı ilk ona beşiktaş taraftarı girmezdi ama o taraftarı kullanarak gönderdiler kenarda kus kıs güldüler fo dan daha iyisi gelmez dedik fo cu olduk halada söylüyorum bu gitsin daha kötüsüne hazır olsun herkes beşiktaş taraftarı düşünmek için kendi beynini kullanmayıp onun bunun peşine takıldığı sürece layık olduğumuz şekilde yönetileceğiz

Çevrimiçi levitate

kulübü kapatsalar da şunlar yönetemese keşke

Çevrimdışı Karabay

bu akılla yorumlanacak birşey değil zaten taraftarla eğleniyorlar maçdan önce neden açıklama yapmadılar
Ama böyle yönetim bu taraftara yakışıyor herkes hak ettiğini buldu ders alınsın diyeceğimde ders falanda alınmaz yine çıkar beşiktaşı yükseltecek bir başkan onuda üç günde birilerinin kuyruğuna takılıp hırsızlıkla suçlarlar fikret ormanı kim istemiyor diye liste yapılsaydı ilk ona beşiktaş taraftarı girmezdi ama o taraftarı kullanarak gönderdiler kenarda kus kıs güldüler fo dan daha iyisi gelmez dedik fo cu olduk halada söylüyorum bu gitsin daha kötüsüne hazır olsun herkes beşiktaş taraftarı düşünmek için kendi beynini kullanmayıp onun bunun peşine takıldığı sürece layık olduğumuz şekilde yönetileceğiz
valla abi ben rakiplerden biri olsam ve bu oyunculardan birini alsam kap açıklamasını bu ekran görüntüsü ile yapar "tanıtım için teşekkürler Beşiktaş" derim.

Çevrimiçi Samet Demir

Sponsorluk yok,(Stad/Tribün)
Transfer yok ( Gelenler de kondisyonsuz)
Yönetim yok
Başkan da yok. (Geçen senede durum böyleydi. Sergenle şampiyon olduğumuz senede.)
Şenol hoca var.
Taraftar yok.

Ben bu yaşta üzülüyorum. Yazık ya. Hiç mi gururunuz yok hala o koltuğu işgal ediyorsunuz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı beno1903

Once laz yonetim sonra laz hoca. Allahin izniyle ikisindende teker teker kurtulacaz. Ortada hic bisi yokken taliscayi ortaya atanda laz hocadir unutmayalim. Gidersin yonetimle ozel konusursun. Kameralar gelince agzini tutamiyor illaa konuscak.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 01:44:23 beno1903 ]

Çevrimdışı Ravenman

Bu taraftara müstehak.

Gelmiş geçmiş Beşiktaşın Seba'dan sonra en başarılı başkanına kumpas kurup yalan dolanla gönderirsen, olacağı budur.

Hangi akılla, hangi beyinle bu ANÇ yaratığını Fikret Orman gibi birisine tercih ettiniz?

Birde burada bazi beyefendilerin zoruna gidiyor taraftarımıza gerizekalı demeyin diye.

Ben diyorum arkadaş: Fikret Baba'yı küfürlerle yalanlarla kumpaslarla gönderip ANÇ'ı getiren ve destekleyen (...) kötü niyetlidir.

Fikret Baba başkan olsaydı bu badembıyıklı federasyon başkanı acaba böyle konuşabilirmiydı? Gözlerini bile korkudan kıpırdamazdı.
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2023, 02:14:04 Ravenman ]

Etiketler: