2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 517945 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Yurtdisinda yasadigim icin kombine sahibi degilim ama her sene 3-5 maca giderim, o kitlede ben de varim yani. Lafimi kime neden soyledigim belli. Herkes kendini biliyor, uzerine isteyen alsin. Kendini bilip almayan icin zaten sikinti yok.
sıvamaya geçtin özür dilemekte bir erdemdir

Çevrimiçi Talisca1903

Marega boşa çıkmış Muleka satıp alsak Aboubakar ile takılırlar

Çevrimiçi Talisca1903

ben burda yazılınca gördüm şenol hocanın röportajda orta saha yerine kanat istiyorum orta saha aldılar dediğini. böyle bir saçmalık olabilir mi? sen takımı yöneten hoca ile iletişim kurmadan nasıl oyuncu alabilirsin. şimdi fırsat transferi çıksa önüne onanaya parayı yığdığın için fırsatı kaçıracaksın. FO da aynısını yapıyordu kafasına göre oyuncu alırdı sonunu getirdi, buda aynı yolun yolcusu ama bunlar istenmediklerini bilmelerine rağmen istifa etmiyorlar.
Şenol Güneş onanada aynı oyuncu Amartey de stoperde oynanabildiği için Amartey tercih ettik 2 sinide istemediki ama aldılar işte sanırım haberinde yok

Çevrimdışı KartalınGücü

Şenol Güneş onanada aynı oyuncu Amartey de stoperde oynanabildiği için Amartey tercih ettik 2 sinide istemediki ama aldılar işte sanırım haberinde yok

Bonservissiz Amartey süper iş gerçekten. Beğenmeyenler de Colley gibi ileride sevecekler. Onana da bir o kadar boş iş. Bedava olsa izlesen almazsın bu adamı bir de servet verdiler. Yaşı da öyle wonderkidlik değil Amarteyin 4 gömlek kalitesizi şu ana kadar.

Çok gereksiz oldu çok.

Çevrimiçi Talisca1903

Bonservissiz Amartey süper iş gerçekten. Beğenmeyenler de Colley gibi ileride sevecekler. Onana da bir o kadar boş iş. Bedava olsa izlesen almazsın bu adamı bir de servet verdiler. Yaşı da öyle wonderkidlik değil Amarteyin 4 gömlek kalitesizi şu ana kadar.

Çok gereksiz oldu çok.
hocan Bile Amartey yeter diyor sen tutup üstüne onanada çekşyorsun kanat lazım diyor açıkça

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Ne Onana'ya ne stad sponsorunun henuz bulunmamasina ne de  gec gelen tranferlere kiziyorum...Beni sinirlendiren sey; Tadic ... Ya sen nasil bu adami mavili sarisina kaptirirsin arkadas... Alamiyorsan bari aldirma ya d  fiyat yukselt  max zarar vermeye calis  :akuma:
Yorgo

Çevrimiçi annoca

ismi olsun yıldız olsun vs derdinde değilim ama hocanın istediği olsun. bu adam bu işi yapıyor.
tek suçlu kabul etmek doğru olmaz ama pozisyonda görüldüğü üzere taç atışında onana adamı tutmuyor, taç atışı kullanan kişi boştaki tek kişiye atıyor ordanda penaştı çıkıyor. dünden beri gerilimin en büyük sebebinin bize maliyeti 4 yılda min 10 milyon olan onana. aldıran kim bilinmiyor.

Çevrimiçi annoca

Ne Onana'ya ne stad sponsorunun henuz bulunmamasina ne de  gec gelen tranferlere kiziyorum...Beni sinirlendiren sey; Tadic ... Ya sen nasil bu adami mavili sarisina kaptirirsin arkadas... Alamiyorsan bari aldirma ya d  fiyat yukselt  max zarar vermeye calis  :akuma:
geçen onu yazdım kızdılar bana. amacım rakibin oyuncusunu övmek değil, yönetimin beceriksizliğini yermekti. tadic yerine sol kanada rebici aldık yıllık maliyeti 3 milyon + bonuslar

Çevrimiçi kartalizma190399

Biz yillik 3.5teklif etmisiz adam yillik 5.5 istemis.
Yillik 2 milyon euro icin kacti adam. Sonra 2 milyon euro nerelere harcandi belli.

Çevrimiçi Talisca1903

geçen onu yazdım kızdılar bana. amacım rakibin oyuncusunu övmek değil, yönetimin beceriksizliğini yermekti. tadic yerine sol kanada rebici aldık yıllık maliyeti 3 milyon + bonuslar
at gibi adam alalım takılmayalım yaşına diye yazınca at mı eşek mi diye dalga geçen tipler var benimle para var doğru kullanmadık bir  Tadiç bir talisca yeterde artardı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kiev maç kadrosuna Mustafa Erhan Hekimoglu nu da almışlar.
16 yaşında büyük övgüyle bahsedilen bir oyuncu ama hiç izlemedim.

Çevrimiçi annoca

enes cinemre var maç olarak değilde twitterda youtube da görmüştüm yaşına göre iyi görünüyor. inş bu çocuklar 18 olduğunda yönetim gider yoksa bunlarıda 2-3 milyona kaptırırız.

Çevrimdışı İhsan

Alt yapidan oyuncu götürme zorunlulugumu var ?
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Büyük ihtinalle abi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Formatı hiç bilmiyorum ama muhtemelen öyledir.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=SqAsxZBQQhUI18yWAo6aYg&s=19

Gaz alma operasyonları başladı sanırım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı İhsan

Büyük ihtinalle abi.

Evet öyleymis. Kadroya 17 oyuncu serbest kriterlere göre oyuncu yazilabiliyor. Ilaveten 8 oyuncu altyapida veya Türkiye'de yetismis olan yazilabiliyor listeye.   

Altyapidan 8e kadar oyuncu, Türkiye alt yapisindan yetisen max 4 oyuncu yazilabiliyor
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı mellfred

genelde lacivertlere kaptırdığımız hiçbir oyuncu katkı vermedi
topuz diego ilk aklıma gelen  nani keza
tadic de patlar diye umuyorum hep

Çevrimdışı Sinan23

Crystal palace arsenal maçının 70. Dakikasında ki Eze nin penalti pozisyonu dünkü masuaku pozisyonunun aynısı. Hakem ve var penaltı vermedi. Oyuncunun takıyor rakip geri çekiyor diye. Gündeme getirmeli.

Çevrimiçi Samet Ç

Ramos'u alayım acil peşine Talisca

Çevrimiçi Talisca1903

Crystal palace arsenal maçının 70. Dakikasında ki Eze nin penalti pozisyonu dünkü masuaku pozisyonunun aynısı. Hakem ve var penaltı vermedi. Oyuncunun takıyor rakip geri çekiyor diye. Gündeme getirmeli.
biZim objektiflik taslayan polyanna  tayfa;
Olur mu ya net penaltı

Çevrimiçi annoca

dün ilk yarı fişi çekebilirdik doğru düzgün atak yapamadılar orta saha ve savunma iyiydiler ama ön taraf sıkıntı olduğu için golü atamadık. ilk öncelik hücum tarafına olması gerekirken büyük payı ramosa mı harcayacağız.

Çevrimdışı KartalınGücü

biZim objektiflik taslayan polyanna  tayfa;
Olur mu ya net penaltı

Aynen, anlatamıyoruz sorun penaltı olup olmamasında değil en nihayetinde tüm olay hakemin takdirine kalıyor. kitabına uydurursun bir şekilde. Sorun bu ların renkliler aleyhine veya bizim lehimize verilmemesi. Geçen sene Nkodou, Redmond'ı az uçurmadılar ceza sahasından kaç tanesine penaltı verildi?

Etiketler: