Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6252522 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmet türker

temiz stada geleyim diyorsun :D
bu gün stadda normal çalışma olmadı sanki sen nedersin necmi kardeşim . :alala:

Çevrimiçi Necmi

:D yaa abi gelecem o maça ondan soruyoruz :D
dalgaya alma hemen  :evillol: :evillol:
böyle bir soru dalga geçmeden nasıl cevaplanırki  :alala: biz asteras maçına gitmenin hesabını yapıyoruz sen tutmuşsun burnumuzun dibindeki maça gidecekmisin diye soruyorsun :kop: :kop:  şimdi @AdemG de pür dikkat kesilmiş bizi dinliyordur :evillol:

Çevrimdışı Deniz

TimeLapse birazdan yollar videoyu izleriz keyifle :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmet türker

:ebebe:
bu prejeleri bizim anlayacağımız gibi anlatacak bir arkadaş yokmudur .? :)

Çevrimiçi Necmi

bu gün stadda normal çalışma olmadı sanki sen nedersin necmi kardeşim . :alala:
yok olmadı  :dontknow:

Çevrimiçi Necmi

bu prejeleri bizim anlayacağımız gibi anlatacak bir arkadaş yokmudur .? :)
:alala: proje nasıl anlatılırki :D

Çevrimdışı TØLGA

böyle bir soru dalga geçmeden nasıl cevaplanırki  :alala: biz asteras maçına gitmenin hesabını yapıyoruz sen tutmuşsun burnumuzun dibindeki maça gidecekmisin diye soruyorsun :kop: :kop:  şimdi @AdemG de pür dikkat kesilmiş bizi dinliyordur :evillol:
olsun ben essegi saglam kaziga bagliyim istedim
Anildan transfer yaptik bileti sizinle beraber izliycem maci tanisabilcem sonunda hepinizle :biggrinking:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi Necmi

Ee tabi 1000 km gelecez olsun o kadar da  :evillol: :evillol:
sen gel yerleri arap sabunuyla silerim ayaklarının altına kırmızı halıda sereriz :D

Çevrimdışı Deniz

Obitaşın testere kirişleri o kadar güzel ki üstüne prekast koymaya gerek bile yok diyorlar @aktar_ismail @Oktay @SDemirsoy  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Deniz

sen gel yerleri arap sabunuyla silerim ayaklarının altına kırmızı halıda sereriz :D
Saol abi sizleri göreyim yeter bana  :D

Çevrimdışı ahmet türker

şu anki tribünlerden  yüksekligi ne kadar olacak gibi ayrıntılar . :)

Çevrimiçi Necmi

olsun ben essegi saglam kaziga bagliyim istedim
Anildan transfer yaptik bileti sizinle beraber izliycem maci tanisabilcem sonunda hepinizle :biggrinking:
stadda bizi bulabilirsen izlersin genelde pek bulamıyor kimse :D yan yanayken birbirimizi kaybediyoruz

Çevrimdışı ahmet türker

anlatılamayan proje olur mu .hee anlatılmaz yaşanır diyorsun . :)

Çevrimdışı TØLGA

stadda bizi bulabilirsen izlersin genelde pek bulamıyor kimse :D yan yanayken birbirimizi kaybediyoruz
stadyuma girmeden önce bulucagim icin sıkınti yok :busted_cop:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Efe

@Efe numaralı sütunlar başlar mı 10 gün içinde?  benim tahminim numaralı ile eski açık ortada birleşir.. tam 14er tane kaldı..

evt başlar senin gibi düşünüyorum bence pazartesi 3.tablayla beraber ilk üst kat testere kiriş görülecek numaralıda :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

şu anki tribünlerden  yüksekligi ne kadar olacak gibi ayrıntılar . :)
ahmet abi şu anda bitmişi var (kapalı) numaralı onun aynısı olacak ebat ve şekil olarak :) şu an yapılan kattan sonrası numaralı tepesine kada 12 metre 10 santim yükseklik olacak farklı olarak arkada bu kattan 4 metre 20 santim üstüne bir kat daha çıkacak o çıkılan kat basın katı olacak

Çevrimdışı Oktay

@Necmi abi gerçekten varmı yaunanistana gitme Plan'ınız ??

Çevrimdışı Deniz

Numaralının Kapalıdan farkı + 1 tribün çıkışı olacak dimi?Basın tribünü için ?

Çevrimdışı Efe

ahmet abi görsel konacak aparatları gösteriyor o kadar :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türker

ahmet abi şu anda bitmişi var (kapalı) numaralı onun aynısı olacak ebat ve şekil olarak :) şu an yapılan kattan sonrası numaralı tepesine kada 12 metre 10 santim yükseklik olacak farklı olarak arkada bu kattan 4 metre 20 santim üstüne bir kat daha çıkacak o çıkılan kat basın katı olacak
bunları biliyorum değerli kardeşim .mabet bu gün çatı projeleri sandığım iki proje attı ,çatının yüksekliğini falan sordum .tribünlerle arasındaki mesafe çok yüsek mi olacak ,ortaya kötü bir görüntü çıkması istiyorum da . :)

Çevrimdışı ahmet türker

ahmet abi görsel konacak aparatları gösteriyor o kadar :icool:
bunu sormuştum efe kardeşim . :)

Çevrimiçi Necmi

evt başlar senin gibi düşünüyorum bence pazartesi 3.tablayla beraber ilk üst kat testere kiriş görülecek numaralıda :ok:
ama bir kat daha var bence önce kolonları dikip katı kalıplarlar sonra 9 basamaklı testere kiriş kalıplarını yaparlar yeni açıktaki balkon gibi iki kat arası testereler yapılır onun üstünede eski açık üst testereler büyüklüğünde olacak şekilde üstü yapılır ve bunu görmek için önümüzde bir ay var bence üst katıda attıktan sonra ağırlığı alt kısma verirler orayıda yükseltirler @Efe

Çevrimdışı Efe

ama bir kat daha var bence önce kolonları dikip katı kalıplarlar sonra 9 basamaklı testere kiriş kalıplarını yaparlar yeni açıktaki balkon gibi iki kat arası testereler yapılır onun üstünede eski açık üst testereler büyüklüğünde olacak şekilde üstü yapılır ve bunu görmek için önümüzde bir ay var bence üst katıda attıktan sonra ağırlığı alt kısma verirler orayıda yükseltirler @Efe

tabi o şekilde olacak zaten abi kolonlardan sonra tabla kirişlerle beraber yapılacak zaten yeni açıktaki gibi yarım olarak kalan bölümler 3.tabla bittikten sonra sütunlara bağlanacak :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Stavrum

Merhaba arkadaşlar,

Vodafone'nin karakartal kampanyasına değindiğiniz iyi oldu. Bence herkes elinden geldiğince desfek olmalı. Vodafone'da stad projesinde çalışan arkadaşım geçen sene bana bahsetmişti. Sanırım bu para altyapı için kullanılıyor. Harika bir fikir.

Artık bu külubu tekrar ayağa kaldırmak istiyorsak para harcamamız gerek. Takımına en aşık ve en çok bağıran taraftar biziz ama maalesef para harcamada sınıfta kalıyoruz. Günümüz futbolunda para harcamazsak maalesef renklilerin gerisinde kalırız. Ben her ay kartalyuvasından 3-5 bir şey almaya başladım. gerekirse bir anahtarlık bile olur. İnsanlara bile doğum günlerinde bizim mağazalardan hediye alıyorum. Herkes bütçesince harcama yapmalı. Forma şart değil.

Hatta imkanı olan külube üye olmalı ki külup kan emicilere kalmasın. Yıllık alt tarafı 120 tl.

Son olarak vodafone çalışanı arkadaşımdan aldığım bilgiyi paylaşayım. Yeni reklam filmi muazzam olacakmış. Hollywood teknolojisiyle müthiş efektler yapmışlar. Bilic ve futbolcular stadın üstünde kartal kanatları ile uçacaklar. Hazır olun ciddiyim :)