Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 243 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6274392 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı izorlu85

sanırım kapalıyı eski açığa birleştirmek için yol mavi ile çizdiğim şekil de devam edecek belli bi süre :bandit: :bandit:
SS Arena (Süleyman SEBA Arena)

Çevrimdışı asi_kartal

Saol necmi abi. Bilmediğim için hemen foruma yükliyeyim millet görsün telaşıyla paylaştım saolsun izorlu düzeltti :) Ama olayı çözdüm bidahakine direk forumdan yüklerim.

Şimdi milletin kotadan gitmesin diye benim paylaştıklarımı silsem fotolar kaybolur mu ?
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı manyak1903

bir sezonluk kombine için 850 liraya pahalı demek ne kadar doğrudur bilemiyorum. :)  :alala:
abi pahalı olan kombine değil.bizim kombineye laf bile etmedim.bizim kombine 850 lira.ben hatta çağrışım yapmasın diye örnek olarak 1000 lira dedim.

ben ingiltereye pahalı denmiş yazıda ona pahalı değil dedim.

ona bakarsan bizim kombineye çok laf  etmemi istiyorsan şöyle diyim.en ucuz kombinen senin 850 lira.ankaraya gitmek olimpiyata gitmek için sürünüyorsun.evet beşiktaş için değer ama maddi durumun varsa.senin vardır alacak durumun,  borcun harcın yoktur gidersin rahat rahat.heleki sevip sıkça takip ediyorsan alman gerekir.ne güzel burada ortam var topluca gidiliyor.eğer ki durum olmasaydı hanginiz giderdiniz ? bugün de şu borcu ödemeyeyim şuraya gitsin para diyebilir misin ? var mı böyle herkesin durumu.aslında şu anda kıskanılıyorsunuz.hani şey olur yediğimizi içtiğimizi göstermeyelim derler.burada birçok kişinin içi gidiyordur.maddi durumum olsa zamanım olsa vesaire.

haberde barca 375 lira bayern 395  liraya en ucuz kombine satıyormuş.sen şimdi 850 liraya pahalı dediğimi sanarak cevap atmışsın.bak abi o takımların bizimkinin yarısı.ucuzmuş değil mi.hatta böyle olsa belki eşe dosta da alırdın.

durumu olan alır zaten.o da 40 bine kadar.ondan sonrası durumu olsa da alamaz.isterse 5000 bin versin.boş kalacağını düşünmüyorum zaten.özellikle 2 senelik hasretten sonra.ki ben bu yazıyı sadece o habere istinaden biraz da türkiye şartlarını düşünerek cevap vermiştim.aklıma beşiktaşın kombinesi bile gelmemişti teşekkür ederim.

belki yönetimleri sevmem ama beşiktaşı severim değerli abim.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı ahmetx

sanırım kapalıyı eski açığa birleştirmek için yol mavi ile çizdiğim şekil de devam edecek belli bi süre :bandit: :bandit:
yolu tribünlerden aşırmışsın  :kop:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı izorlu85

@izorlu85 sana da teşekkürler bizi büyük dertten kurtardın.bu arada üstündeki beyaz forma gelmiş geçmiş en güzel beyaz formamız. :biggrinking:

:D :D farkettim zaten  hemen olaya el attım  :kop: :kop: :kop:

o formayı artık giymiyorum odamın duvarına astım ben çok seviyorum beyaz formayı. bu sene ki de güzel biraz almanyanın milli formasına benzemiş ama olsun..  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı izorlu85

yolu tribünlerden aşırmışsın  :kop:

yok o kısım kesik kesik anlaman lazımdı ahmet abi  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı ahmetx

beyaz forma candır :ok:
bir vodafone arena klasiği olmalı beyaz forma ,siyah şort,beyaz tozluk :super:
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 18:44:00 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı izorlu85

Saol necmi abi. Bilmediğim için hemen foruma yükliyeyim millet görsün telaşıyla paylaştım saolsun izorlu düzeltti :) Ama olayı çözdüm bidahakine direk forumdan yüklerim.

Şimdi milletin kotadan gitmesin diye benim paylaştıklarımı silsem fotolar kaybolur mu ?
yok kaybolmaz  ben bilgisayara indirip tekrar yükledim :biggrinking: :ok: :ok:

Çevrimdışı izorlu85

Çevrimdışı Efe

numaralıda 2 tane fışkırtıcı görüntü  büyük ihitmal arkadaki perdeye ve kolonlara beton atılacak :super:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 15 Ekim 2014, 18:45:15
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
@CanEmre abi eline koluna yüreğine sağlık çok güzel fotograflar.. :

telefondan  fotograf nasıl atılıyo banada bi anlatsanız ya :) çekiyorum gönderemiyorum. .
telefondan çektim ama bilgisayardan attım ben...
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı izorlu85

numaralıda 2 tane fışkırtıcı görüntü  büyük ihitmal arkadaki perdeye ve kolonlara beton atılacak :super:
efe yine  canlı anlatıma geçti :D :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Efe

1 2 saat önce çektim amatörce ama idare eder  :)

çok teşekkür ederiz eski açık rampa kapıya yönlendirilmiş numaralıdaki yapılmayan 5 kirişin imalatına başlayacaklar gözüken o ve eski açıkla birleşecek sıkıntılar birbir bitiyor :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

hayırlı olsun Jose Ernesto Sosa tapusuyla Beşiktaşta  :sevinc

Çevrimiçi Necmi

benim öngörüm
kaba inşaat yeni açık arka hariç şubat-mart,
yeni açık arka nisan-mayıs,
çatı kurulum başlangıç şubat-mart
çatı kurulum bitiş mayıs-haziran
çatı örtüsü bitiş ağustos,
drenaj-hibrit çim başlangıç mayıs-haziran
drenaj-hibrit çim bitiş ağustos

yeni açık arka hariç aralıkta biter tahminime göre arka tarafta şubat ayı bilemedin mart kesin biter çatı aralıkta başlar en azından malzemeleri gelir halat gergi aparatlarını bağlamaya başlarlar en geç nisan sonu çatı bitmiş olur eğer vinç ihtiyacına göre ya çatı kaplanırken saha çalışmaları başlar yada nisan sonu çatı bitince başlar bu arada içerde acil olan kullanım alanları ve localar yapılır stad maçlara oynanacak hale gelir ama gerçek anlamda bitmesi yıl sonunu bulacaktır hatta geçebilir bile

Çevrimdışı Efe

@asi_kartal hocam elinize sağlık çok güzel fotolar oldukça net

rampanın eski açıktaki yırtığa yönlendirildiği net görünüyor
ayrıca çiçekler 2. loca tavanı için kalıplamaya başlamış :)

2.kat loca kalıplaması başladığına göre artık eminimki kasım ayı başında 2.kat testerelerin ilkini görebiliriz :super:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı If Else

11 Eylül - 15 Ekim | 34 Günlük Genel Değişim (via @yeniinonustadi)

Vodafone Arena İnşaatı Değişimi "gif"leri : http://besiktasarena.com/index.php?topic=890.0
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 18:56:53 If Else ]
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Efe

sabahki fotolarla akşamki fotolar arasında bile belirgin farklar var işler harika gidiyor Allah bozmasın :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

:) direk yüklemek daha hızlı oluyor evet böyle hızlı resimden yüklenince gelen resimlerde büyük oluyor milletin cep telefonlarını sömürüyor yok zaten izorlu bizim sisteme yüklemiş artık ordan bir yere gitmez sen kendininkileri bence sil milletin kotasını tüketmesin sonra Efe ay ortasında kotasız kalıyor canlı yayını takip edemiyor allah muhafaza Efenin canlı yayınsız kalması felaket olur :kop: :kop:

Çevrimdışı mehmetthedum

en iyisini yapıyorsun,hiç olmazsa hayal kırıklığına uğramazsın kardeşim. :)

Zaten başkan başından beri ağustos demiyo mu?

Aslında yılını söylemedi ki, yeni sezonu stadımızda açarız dedi.  :eyes

Saygılar..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı If Else

İf else abinin yaptığı kadar profesyonel olmadı ama görün istedim.. Bence bu hızla sıcak para ve hava şartlarından dolayı çok aksama olmazsa yeni açık arka kısım hariç kaba inşaat yıl sonu biter...

Eline sağlık, gayet de güzel yapmışsın  :ok:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Efe

numaralıda ışıktan hiç bişey görünmüyor 2 fışkırıtıcı beton şov yapıyor :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türker

abi pahalı olan kombine değil.bizim kombineye laf bile etmedim.bizim kombine 850 lira.ben hatta çağrışım yapmasın diye örnek olarak 1000 lira dedim.

ben ingiltereye pahalı denmiş yazıda ona pahalı değil dedim.

ona bakarsan bizim kombineye çok laf  etmemi istiyorsan şöyle diyim.en ucuz kombinen senin 850 lira.ankaraya gitmek olimpiyata gitmek için sürünüyorsun.evet beşiktaş için değer ama maddi durumun varsa.senin vardır alacak durumun,  borcun harcın yoktur gidersin rahat rahat.heleki sevip sıkça takip ediyorsan alman gerekir.ne güzel burada ortam var topluca gidiliyor.eğer ki durum olmasaydı hanginiz giderdiniz ? bugün de şu borcu ödemeyeyim şuraya gitsin para diyebilir misin ? var mı böyle herkesin durumu.aslında şu anda kıskanılıyorsunuz.hani şey olur yediğimizi içtiğimizi göstermeyelim derler.burada birçok kişinin içi gidiyordur.maddi durumum olsa zamanım olsa vesaire.

haberde barca 375 lira bayern 395  liraya en ucuz kombine satıyormuş.sen şimdi 850 liraya pahalı dediğimi sanarak cevap atmışsın.bak abi o takımların bizimkinin yarısı.ucuzmuş değil mi.hatta böyle olsa belki eşe dosta da alırdın.

durumu olan alır zaten.o da 40 bine kadar.ondan sonrası durumu olsa da alamaz.isterse 5000 bin versin.boş kalacağını düşünmüyorum zaten.özellikle 2 senelik hasretten sonra.ki ben bu yazıyı sadece o habere istinaden biraz da türkiye şartlarını düşünerek cevap vermiştim.aklıma beşiktaşın kombinesi bile gelmemişti teşekkür ederim.

belki yönetimleri sevmem ama beşiktaşı severim değerli abim.
sen benim yazımı çok yanlış anlamışsın değerli kardeşim ,ben sana pahalı diyorsun demedim zaten ,bu konu ile ilgili yazdığın için senin yazından alıntı yaptım .rakipler zaten bizden pahalı kombine satıyor üstelik stadları bizim staddan daha büyük .rekabat etmek istiyorsan zaten bundan ucuza satmamak lazım . senede 30 maça gitsen maç başı zaten 27 liraya falan geliyor . bir maçın 27 lira olmasını tartışmak ne kadar doğrudur bu da tartışılır . tekrar ediyorum senin  pahalı dediğini iddia etmiyorum değerli kardeşim . :)

Çevrimdışı asi_kartal

Tamam foto işini hallettim kısa süreli kota sıkıntısı çeken arkadaşlardan özür dilerim kusura bakmayın   :)
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı Efe

:) direk yüklemek daha hızlı oluyor evet böyle hızlı resimden yüklenince gelen resimlerde büyük oluyor milletin cep telefonlarını sömürüyor yok zaten izorlu bizim sisteme yüklemiş artık ordan bir yere gitmez sen kendininkileri bence sil milletin kotasını tüketmesin sonra Efe ay ortasında kotasız kalıyor canlı yayını takip edemiyor allah muhafaza Efenin canlı yayınsız kalması felaket olur :kop: :kop:

30 tl üzeri yüklediğim için 1 hafta bedava 1gb internet verdi türkcell 4 gb de öyle var bu ay kota bitmez artık :D
Şampiyon Beşiktaş JK