Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 223 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6252960 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Tolga

eski açık-numaralı dönüşünde araç giriş çıkışlarının olduğu tarafta fotolardan anladığım kadarıyla kolon demirleri yerleştiriliyordu en son orası tam olarak ne zaman yükselmeye başlar acaba :alala:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Bu arada Sezgin abi daha iyi bilgiler verir ama tablalarin parca parca yapilip betonlanmasinin bir sebebi de çatlamalarin onune geçmekmiş.buyuk betonlamalarin çatlama gibi sikintilari olurmus.ayni zamanda parca parca betonlamak betonun soguma suresini de kisatiyormus.yani ne kadar yuksek miktarda beton o kadar sıkıntı kabataslak olarak.barajlar da bu nedenle blok blok betonlar şeklinde yapiliyormus insaat muh hocasinin yalancisiyim :)
Deniz  çapraz doğrulatma  yaparım bu konuda.Beraber çalıştığım emekli  inş. mühendisi baraj yapımı konusunda  uzman.En az 50 baraj inşa  etmiş  belkide  daha  fazla.DSİ 'den emekli.

Çevrimdışı Deniz

Deniz  çapraz doğrulatma  yaparım bu konuda.Beraber çalıştığım emekli  inş. mühendisi baraj yapımı konusunda  uzman.En az 50 baraj inşa  etmiş  belkide  daha  fazla.DSİ 'den emekli.
Maşallah abi helal olsun kendisine :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

Bu arada Sezgin abi daha iyi bilgiler verir ama tablalarin parca parca yapilip betonlanmasinin bir sebebi de çatlamalarin onune geçmekmiş.buyuk betonlamalarin çatlama gibi sikintilari olurmus.ayni zamanda parca parca betonlamak betonun soguma suresini de kisatiyormus.yani ne kadar yuksek miktarda beton o kadar sıkıntı kabataslak olarak.barajlar da bu nedenle blok blok betonlar şeklinde yapiliyormus insaat muh hocasinin yalancisiyim :)

doğru binalarda da tablalar büyükse 2 ye bölüyorlar betonlarken
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Bileti vip üst b den bulabildim.Programı bilmiyorum ama yarın kısmetse görüşürüz @Necmi abi
bizimde vip üstd bilet gazilerden gideceğiz ama biraz geçe kalacağız mabetin işi çıkmış 5.30 gibi haraket edeceğiz ama biz saat 3 ten sonra gazilerde oluruz gelebilirsen gel sohbet edelim

Çevrimdışı idil

doğru haberse yarınki duruma göre Ankara'da veya Anadoluda başka yerde oynansın artık.Madem kombineli kombinesiyle giremiyor.İstanbul'da oynamanın daha anlamı yok.Yarın ne olacak o önemli ama.

Bu arada stat sahaya amblem yapılırken

İyi geceler herkese :))) barcelona nın stadındaki bu amblemi ben de biliyorum, bizim stadımıza da BEŞİKTAŞ ımızın logosu çok güzel olur olacak mı bizde de????? :iblush:
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı omerow

localarla ilgili başkanında çok beğenmediği  ortada o yüzden bi tane daha farklı şirkete yaptırıyor içerisindeki eşyalar değişecektir bence çokta önemi yok lounge ve dolaşım alanları şuan daha önemli loca içlerinden stadı asıl dolaşım alanları gösterecek :)

Bence de oyle, ama zenginleri de rahat ettirmek lazim :eyes  bir suru yabanci misafir vs. gelecek. Besiktasin ne kadar buyuk oldugunu her alanda hissettirmek lazim. Ama baskanin da bu fikirde olmasi guzel haber. Insallah yeni firma daha guzel bir is cikartir

Çevrimiçi Necmi

İyi geceler herkese :))) barcelona nın stadındaki bu amblemi ben de biliyorum, bizim stadımıza da BEŞİKTAŞ ımızın logosu çok güzel olur olacak mı bizde de????? :iblush:
bizim logoda türk bayrağı var yere çizemeyiz

Çevrimdışı idil

Orası yer değil ki kutsal Vodafone Arena çimi  :D :D

Çevrimdışı omerow

Ustune basmadiktan sonra bir sikinti olmaz. Bence olur, hem de cok guzel olur

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi bizim tribünler nasıl 33 m oldu 30 metre olacakken sıra sayısı mı arttı projede ne olduda 3 metre arttı?
o konu mulak biraz sıra sayısı artmadı diyorlar ana yükseklik değişmiyor sadece aradaki yedi metre dört metreye düşmüş ama bilgim yok bizde her bilgiye ulaşamıyoruz bazı konularda duvara toslanıyor buda öyle bir durum kime sorduysam ellerini açıp başlarını büküyorlar :D @aa.aslan

Çevrimdışı idil

Bu arada sevgili kartallar, bugün Turkcell de görev yapan bir arkadaşımla konuştum tesadüfen. Sinir bozucu bir haber vermek istemezdim ama Beşiktaş'la bağın koptuğunu söyledi tamamen, sanırım fb ile görüşüyolarmış, renkler falan da tutuyor diye :(( olursa istifa kesin dedi arkadaşım :)) yani vodafone gibi bir sponsor olacak sanrm fenere... Artık turkcell i bırakırsınız kesin diye düşünüyorum hala o oparetorde olan varsa :))

Çevrimdışı ilhan

Ustune basmadiktan sonra bir sikinti olmaz. Bence olur, hem de cok guzel olur
Türk Bayrağını Koruma Kanuna göre yere ayak basılan yere konulamaz

Çevrimdışı ALI RIZA

Bu arada sevgili kartallar, bugün Turkcell de görev yapan bir arkadaşımla konuştum tesadüfen. Sinir bozucu bir haber vermek istemezdim ama Beşiktaş'la bağın koptuğunu söyledi tamamen, sanırım fb ile görüşüyolarmış, renkler falan da tutuyor diye :(( olursa istifa kesin dedi arkadaşım :)) yani vodafone gibi bir sponsor olacak sanrm fenere... Artık turkcell i bırakırsınız kesin diye düşünüyorum hala o oparetorde olan varsa :))
türkcell vodafone ile mi yarısıyor türkiye de olabilir ya avrupada hatta dünyada...! Vodafone sponsorlukta iyi oldu...! Forza avea  :kop: :kop:

Çevrimdışı omerow

Türk Bayrağını Koruma Kanuna göre yere ayak basılan yere konulamaz

Ilginc. Ama ayni yasa "Elbise veya uniforma şeklinde giyilemez" diyor. Demek Kapali carsida satilan ay-yildizli tshirtler illegal'mis  :) 

Çevrimdışı manyak1903

iyi geceler.Bizde de olabilir , olmalı

Bayrak tartışmasına hiç girmeden , armamız çizilir ve kırmızı olması gereken yer siyah veya çim renginde bırakılır.Bu da böylece hallolur.

Bizim armamız da çime olmaz diyenler için de orası yol geçen hanı değil , görsellik olması için yapıyoruz : )

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Fatih

bi denesek vallaha. çekim mi  :captain:
Yok abi ben gazetedeyim.. O konusacak ben kaydedicem.. Sonra duzenlicem...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı idil

iyi geceler.Bizde de olabilir , olmalı

Bayrak tartışmasına hiç girmeden , armamız çizilir ve kırmızı olması gereken yer siyah veya çim renginde bırakılır.Bu da böylece hallolur.

Bizim armamız da çime olmaz diyenler için de orası yol geçen hanı değil , görsellik olması için yapıyoruz : )

Keşke mümkün olsa, çok da güzel olur... Ama inşallah stadın dışında koskoca bir  yüce kara kartal heykeli de olur... Hatta gelmiş geçmiş spor afamlarımızın heykelleri de olsa harika olur....

Çevrimdışı Tolga

anlaşılan rekabet operatörler düzeyine de ulaşacak sayemizde  :D

Çevrimdışı ilhan

anlaşılan rekabet operatörler düzeyine de ulaşacak sayemizde  :D
Bence Turkcell o kadar bütçe ayıracak güce sahip değil, M.E.KARAMEHMET zor durumda çünkü.Digitürk gitti, BMC gitti.

Çevrimdışı Tolga

Bence Turkcell o kadar bütçe ayıracak güce sahip değil, M.E.KARAMEHMET zor durumda çünkü.Digitürk gitti, BMC gitti.
evet o konuda haklısın fazla bir bütçe ayıramazlar gibi gözüküyor

Çevrimdışı Olimpos1903

Ben fenerbahcenin sponsor bulabileceğini fazla zannetmiyorum aziz yıldırımla taraftar arasındaki çatışmaya hiçbir şirket kendini sokmaz soksa da zarara uğrar gibime geliyor
Biz haykırırken tribünde sevdamızı Beşiktaş diye, siz manita kollarında bağırdınız boş sevdalara aşk diye…

Çevrimdışı ilhan

Ben fenerbahcenin sponsor bulabileceğini fazla zannetmiyorum aziz yıldırımla taraftar arasındaki çatışmaya hiçbir şirket kendini sokmaz soksa da zarara uğrar gibime geliyor
Onlardan KAMU'dan (THY gibi) bir sponsor bulurlarsa hiç şaşırmayın.