Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 183 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6248441 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

ysariusta

• Ziyaretçi

Aslinda bu forum adina ihsan coskunla roportaj yapabiliriz.. Denemeye deger mi sence @Necmi abi?
bi denesek vallaha. çekim mi  :captain:

Çevrimiçi murat

5.30 da çıkarsak en fazla 45 dakikada stada ulaşırız.maç kaçta bilmiyorum :D

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

Çevrimdışı Volkan Başaran

Ornek loca fotograflari ben de hayal kirikligi yaratti, ve bence bu stada hic yakismamis. Cok ucuz gorunuyor, ozellikle boyle localari gorunce. Localarin son hali boyle mi olacak, bu konuda bilgisi olan var mi?

Aynı görüşteyim.

Loca son derece basit duruyordu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

Kovboy şapkalı cinconlu zamanında daha çok bilgi paylaşılıyordu sanki... :)

Çevrimdışı Efe

Aynı görüşteyim.

localarla ilgili başkanında çok beğenmediği  ortada o yüzden bi tane daha farklı şirkete yaptırıyor içerisindeki eşyalar değişecektir bence çokta önemi yok lounge ve dolaşım alanları şuan daha önemli loca içlerinden stadı asıl dolaşım alanları gösterecek :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

maç 7 de @MURAT

Çevrimiçi Necmi

Aynı görüşteyim.

o bir firmanın örnek locasıydı bizim mimarların projesi değil şimdi tokinin localarını yapan firmada numune yapacak işte bu yüzden bazı şeyler gizleniyor deneme yapma fırsatı bile vermiyor taraftar firmalar numune yapıp teklif veriyor bunların içinden beğendiğinle anlaşma yapacaksın

Çevrimiçi Necmi

Kovboy şapkalı cinconlu zamanında daha çok bilgi paylaşılıyordu sanki... :)
bilinmeyen bir şey kalmadığından olabilirmi :D

Çevrimdışı ZEKI

@MURAT diyorsa yetisiriz...

Çevrimdışı yigitcan1903

Bileti vip üst b den bulabildim.Programı bilmiyorum ama yarın kısmetse görüşürüz @Necmi abi

Çevrimdışı Engin

zaten en temel fark su:)) bazıları 250milyon doalra stad yapar biz 100e:))  zaten bu farkın olmaması sacmalık olurdu:)) fakat mekan cok guzelmiş:))
Ucuz derken ? Ben pek birşey anlamadım biraz açarmısın kardeşim
Kargalar Sürüyle Uçar, Kartallar Yalnız...

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

o bir firmanın örnek locasıydı bizim mimarların projesi değil şimdi tokinin localarını yapan firmada numune yapacak işte bu yüzden bazı şeyler gizleniyor deneme yapma fırsatı bile vermiyor taraftar firmalar numune yapıp teklif veriyor bunların içinden beğendiğinle anlaşma yapacaksın
MAntıklı adım atılmış.Sağol Necmi kardeşim verdiğin bilgi için.

Çevrimdışı Efe

@MURAT diyorsa yetisiriz...

şu başakşehir stadını görmek istiyordum nasip değilmiş  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı cisse557

Ornek loca fotograflari ben de hayal kirikligi yaratti, ve bence bu stada hic yakismamis. Cok ucuz gorunuyor, ozellikle boyle localari gorunce. Localarin son hali boyle mi olacak, bu konuda bilgisi olan var mi?
Bu loca harbi harbi loca olmuş

Çevrimdışı Sami AKTAŞ

bilinmeyen bir şey kalmadığından olabilirmi :D
O zamanlar ne duyarsak yemeyip içmeyip birbirimize yetiştiriyorduk... :) Biri bir haber duyup söylese gerçekmiş gibi sayfalarca konuşulurdu...Cahil ama mutluyduk...Mabet geldi bozdu sihri... :D Şimdi kamera bile gizli bilgi olmuş ellaam... :)

Çevrimdışı Abdullah

@Efe abi eski açık testere kirişlerde betonlama falan mı var bir emekçimiz bir şeyler yapıyor şuan  :)

Çevrimdışı Efe

numaralıda fışkırıtıcı var şuan kamerada görünüyor en üstlere bakın  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı pascal26

forumda dün gece mabete karşı bir saygısızlık yapıldığından söz ediliyor .ben gece saat 0,30 kadar takip ettiğim kadarı ile sitem edenler oldu hatta ben de sitem de bulundum ama bu saygısızlık yapıldı kelimesine katılmıyorum .ben okuduğum kadarı ile olan kısmında bir hakaret yada kişiliğini rencide edecek bir şey göremedim lütfen abartmayalım .benim görmediğim bir şey olduysa bilemem ,gördüğüm kadarında aşirıya rastlamadım .
Sen çok yaşa Ahmet Abi. Dün gece de böyle oturup forumu geriden okuya okuya geldim. Hiç abartılacak bişey görmedim ben de. Herkeste beklerken biraz beklenti oluşmuş, sonra da biraz hayal kırıklığı. Hepsi bu. Mabet kendisi de anlayış göstermiş, gülmüş geçmiş zaten..  Sonrasında bi sürü abartılı duygusal yazılar...

Ayrıca bu moderasyon işinde biraz sorun görüyorum. Konu başlığıyla daha ilgili yazıları silip daha ilgisizleri bırakırsanız olmaz.
 İnsanlarda  -içeriğe değil yazana göre değerlendirme- gibi bi algı bırakabilir. İlgili arkadaşlarımızın dikkatine.., naçizane izlenimimdir.

Çevrimdışı Tolga

numaralıda fışkırıtıcı var şuan kamerada görünüyor en üstlere bakın  :D
biz ne kadar bakarsak bakalım hiçbirşey göremiyoruz :D
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Efe

tablanın bir bölümü bitmişti ona beton mu atılıyor acaba numaralıda :alala:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Bence localar eksikleri olmasima ragmen guzel olmus.bir kac duzenlemeyle daha guzel de olacaktir..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

numaralıda 2 tane var yanlış görmüyorsam :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

bu arada eski açıkta arkada bi tabla yapıyorlardı en arka kısımda oda betonlanmış bilginize  :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Bu arada Sezgin abi daha iyi bilgiler verir ama tablalarin parca parca yapilip betonlanmasinin bir sebebi de çatlamalarin onune geçmekmiş.buyuk betonlamalarin çatlama gibi sikintilari olurmus.ayni zamanda parca parca betonlamak betonun soguma suresini de kisatiyormus.yani ne kadar yuksek miktarda beton o kadar sıkıntı kabataslak olarak.barajlar da bu nedenle blok blok betonlar şeklinde yapiliyormus insaat muh hocasinin yalancisiyim :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba