Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6294551 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ALI RIZA

iyi geceler
benden de iyi geceler herkese yarın akşam mutlu olmak dileğiyle :sleepzz: :construction:
haha bu çok iyi ,
+stadın kapasitesi 50 bin olur mu ?
- :lamer: (Necmi abi temsili mi değil mi bilemedim imkan olsa gerçek biliyorum  :kop: )

Stat kapasitesi 55.000 ama passoligsiz...! eski sistem gibi safları sıkıştırarak...!  :kop: gerçekte 41903 +- 1 geçmez

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALI RIZA

bazen öyle bir hızlanıyorki mesajı yolluyorlar alıntı yapacağım tıklıyorum mesaj uçmuş :D
:kar: :kar: :kar: :kar: :kar: :boom: :boom: :boom: :boom:

Çevrimdışı ilhan

İyi geceler arkadaşlar. Güzel bi yarını güzel bi galibiyetle kapatma dileklerimle, sabah görüşmek üzre kib.

Çevrimiçi Necmi

Arkadaslar, numarali ve eski acik tarafinda deniz suyumu cikmis bilgisi olan varmi, bu durum beni biraz uzdu acikcasi.
geçen gece felaket bir yağmur yağdı su toplanması normaldir orada jet guart yapıldı toprağın geçirgenliği yok köşelerede daha drenaj yapılmadı yağan yağmur kaldı normaldir üzüleceğine sevin o yağmurdan sonra sahanın havuz olması lazımdı ama maşallahı var daha doğru dürüst drenaj bile yapılmamışken sadece temel sularını toplamak için yapılmış basit drenaj bile yetiyorki bu gerçekten başarı esas ana drenaj sistemi kurulduğunda demekki mükemmel olacak

Çevrimiçi Necmi

İyi geceler arkadaşlar. Güzel bi yarını güzel bi galibiyetle kapatma dileklerimle, sabah görüşmek üzre kib.
iyi geceler ilhan

Çevrimdışı Alparslan

testereler aralık ayında daha hızlı olacaktır abi bitişe yaklaşıyoruz yavaş yavaş kabada zaten tabla bitince mecbur kirişlere ve sutunlara yüklenecekler :eyes
Kaba zaten bitmek üzere. Çok az kaldı. Önemli olan çatı kısmı. Ben en çok endişelendiren kısımda bu zaten. Asma germe çatı yapmak anladığım kadarıyla çok kolay bir iş değil.
Bir hesaplama hatası Allah korusun işi çok uzatır. Birçok kişiye kolaymış gibi geliyor ama çatı en zor kısım. 1 ay geç olsun temiz olsun ben razıyım. Tabiki de herkes gibi çatı
projesini çok merak edenlerdenim ama sormam. Çok yakında göreceğiz zaten. Keşke kaplama kısmı farklı olsa. En azından tepeden bakıldığı zaman saraçoğluna benzemesin. Eşsiz olması
çok önemli bence.

Çevrimdışı manyak1903

Stat kapasitesi 55.000 ama passoligsiz...! eski sistem gibi safları sıkıştırarak...!  :kop: gerçekte 41903 +- 1 geçmez
eski stat için daha da eski haline 40 bin rivayetleri var , koltuklu 42 binliğe biz 55'i normal ,safları sıkılaştırarak da 60 ı zorlarız  :evillol:

bu arada kapasiteyi öylesine sordum gif anlam kazansın diye  :evillol:

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi bugün @bjkmabet foruma uğradımı?
buralarda takipdeydi ama yazacak fırsatı olmaz misafiri var

Çevrimdışı Abdullah

:us: göster  bana onların kulaklarını çekicem başta bu arkadaş değilmi @Abdullah
@Tolga @Abdullah @Deniz = görmedim duymadım bilmiyorum  :kar: :kar:
Arkadaş ne yaptik da yine suçlu olduk ya :D konu dışı yazmiyoruz yazani uyariyoruz iyi geceler dedikten sonra arkamdan salliyorsunuz  :bandit: uyutmayacaksiniz herhalde sabaha kadar :evillol:

Çevrimdışı Alparslan

yazmadı ama forumdaydı online olarak gözüküyordu  :D

Bu arada Mabet kardeşime de bugüne kadarki bilgilendirmelerinden dolayı çok teşekkür ederim kendi adıma. Dün gerçekten çok üzüldüm bende. İnsanlar o kadar beklentiye
kapıldılar ki sanki suçlu mabetmiş gibi sitem ettiler. Adam daha çok önceden zaten çatı skorboard kapasite gibi şeylerin hiçbiri demişti. Kırgın görünmese de içi burkulmuştur haklı olarak.
Bundan sonra da bir bilgi vermek istese 2 kere düşünecek belki de.

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

buralarda takipdeydi ama yazacak fırsatı olmaz misafiri var

Morali iyidir inşallah.. Lakin bana cevap vermiyor kızgın herhalde bana..

Çevrimdışı ALI RIZA

Aslında tablaların acelesi yok:) Aralığın ilk haftası kesin biter görünüyor. Önemli olan bu esnada testere kirişlerin ne kadar ilerleyeceği. Tablalar bitene kadar en azından 3-4 tane daha
testere kiriş kalıplanabilse süper olurdu.
tablalar bitene kadar yarısına gelirler...! yanlış olmasın @Necmi abi doğrulasın yeni açıkta köşeden köşeye 28 tane testere kiriş var...! alttaki kirişlere göre saydım...! şu an yapılan yapılacak olan toplam 9 tane...! tablalar bitene kadar yarısından fazlasını bitirebilirler...!

[img width=620 Yasaklı Link.com/wp-content/uploads/2014/11/vodafone-arena-22.11.2014-19-620x465.jpg[/img]

Çevrimiçi Necmi

Bu arada Mabet kardeşime de bugüne kadarki bilgilendirmelerinden dolayı çok teşekkür ederim kendi adıma. Dün gerçekten çok üzüldüm bende. İnsanlar o kadar beklentiye
kapıldılar ki sanki suçlu mabetmiş gibi sitem ettiler. Adam daha çok önceden zaten çatı skorboard kapasite gibi şeylerin hiçbiri demişti. Kırgın görünmese de içi burkulmuştur haklı olarak.
Bundan sonra da bir bilgi vermek istese 2 kere düşünecek belki de.
kırılmaz o Beşiktaşıda Beşiktaşlıyıda gönülden seviyor ama insanlar bazen kendini bilmiyor malesef ne dediklerinin nerde olduklarının farkında değiller. Bütün gün kendi kendilerini doldurdular bir beklenti içerisine soktular sonra kendi kendilerini hayal kırıklığına soktular çoğunluğunda mabetin söylediklerini dinlediğini sanmıyorum bazı önemli bilgileri kapalı verdi herkesin merak ettiği ve yarın bunları sormaya devam edecekler çünkü dinlemediler dinleselerdi tepki verirlerdi bir iki kişi tepki verdi o kadar o mesajlarıda ben sildim aslında açıklanması doğru değildi bu gün mesela kimse gündeme getirmedi :D son bir haftada mabet kamera ve koltuk dizaynıyla ilgili bilgi verdi ama hala soruyorlar çünkü kimsede geriye dönüp okuma alışkanlığı yok

Çevrimiçi Necmi

tablalar bitene kadar yarısına gelirler...! yanlış olmasın @Necmi abi doğrulasın yeni açıkta köşeden köşeye 28 tane testere kiriş var...! alttaki kirişlere göre saydım...! şu an yapılan yapılacak olan toplam 9 tane...! tablalar bitene kadar yarısından fazlasını bitirebilirler...!

[img width=620 Yasaklı Link.com/wp-content/uploads/2014/11/vodafone-arena-22.11.2014-19-620x465.jpg[/img]
27 olması lazım

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Alparslan

kırılmaz o Beşiktaşıda Beşiktaşlıyıda gönülden seviyor ama insanlar bazen kendini bilmiyor malesef ne dediklerinin nerde olduklarının farkında değiller. Bütün gün kendi kendilerini doldurdular bir beklenti içerisine soktular sonra kendi kendilerini hayal kırıklığına soktular çoğunluğunda mabetin söylediklerini dinlediğini sanmıyorum bazı önemli bilgileri kapalı verdi herkesin merak ettiği ve yarın bunları sormaya devam edecekler çünkü dinlemediler dinleselerdi tepki verirlerdi bir iki kişi tepki verdi o kadar o mesajlarıda ben sildim aslında açıklanması doğru değildi bu gün mesela kimse gündeme getirmedi :D son bir haftada mabet kamera ve koltuk dizaynıyla ilgili bilgi verdi ama hala soruyorlar çünkü kimsede geriye dönüp okuma alışkanlığı yok
Gerçekten hızır gibisin Necmi. Anında sildin kimse farketmeden. Mabette haklı olarak bazen baskı altında olabiliyor. Söylemek istiyor söyleyemiyor. Bazen duygusal olarak dayanamayıp bazı şeyleri çıtlatabiliyor. Ama demek ki söylenmemesi gerekiyor ki söyleyemiyor. Bende inan kuduruyorum bazen meraktan. Ama Beşiktaş'ın menfaatleri bazı şeylerin şu anda bizden gizli kalmasını gerektiriyorsa ben kudurayım önemli değil. Bilahare en yakın zamanda seninle de özel olarak tanışmak isterim. Nerede oturuyorsun bilmiyorum. Kadıköy çevresindeysen daha önce söylediğim gibi misafirim olarak beklerim. Bu arada zaten stadın kabası neredeyse bitti. Yakında çatı başlayınca her şeyi göreceğiz:) 

Çevrimdışı Anıl

Yarını çifte zaferle kapatırız inşallah. 21:00'da GS Liv Hospital-Beşiktaş İnt. Forex maçı var. Futbol maçı biticek basket maçı başlicak. Yarın Beşiktaş dolu bir gün :super: :super:

Çevrimiçi Necmi

9 tane bitti diyebilmemiz için üstleride bitirmeleri lazım tabla bitene kadar çeyrek daireyi 11 kiriş üstleriyle birlikte bitirebilirlerse bu iyi bir işdir şubattan önce bitecekmiş gibi durmuyor  obitaş tahminime göre mart sonu şantiyeden çıkar çiçeklerinde tribün imalatı şubatta biter gibi görünüyor

Çevrimdışı tedd

geçen gece felaket bir yağmur yağdı su toplanması normaldir orada jet guart yapıldı toprağın geçirgenliği yok köşelerede daha drenaj yapılmadı yağan yağmur kaldı normaldir üzüleceğine sevin o yağmurdan sonra sahanın havuz olması lazımdı ama maşallahı var daha doğru dürüst drenaj bile yapılmamışken sadece temel sularını toplamak için yapılmış basit drenaj bile yetiyorki bu gerçekten başarı esas ana drenaj sistemi kurulduğunda demekki mükemmel olacak

Necmi abi öyle diyorsun ama geçenlerde İhsan Coşkun ile yapılan röportajda stadın drenaj işlerinin bittiğinden bahsetmişti.
Hatta röportaj evvelinde yine güçlü bir yağmur vardı ve o da övünerek "bakın bu kadar yağmurun altından stadta hiçbir su birikintisi yok."
"Stadın drenaj sistemi kendini ispatlamış ve bu sınavı geçmiştir." şeklinde beyanlarda bulundu. Ben burada drenaj sisteminin tamamlandığını
anlıyorum. Ancak her iki köşede birikmiş sular var. Yanılmıyorsam oralara gerekli borular da takılmıştı temel esnasında.
Ya borular şu anda bilerek kapatılmış durumda ya da bir sorun olma olasılığı var.
The most eastern of the west, the most western of the east

Çevrimdışı tedd

Bu arada herkese günaydın!
Kalkın bugün Beşiktaş'ın maçı var.
The most eastern of the west, the most western of the east

Günaydın arkadaşlar..Benim bir önerim var.
Havalar malum acaba emekçi arkadaşlara termal içlik almak için bir kampanya yapabilirmiyiz. Kartal yuvasında göremedim belki vardır.
Gerekirse Forzayada haber veririz ne dersiniz :)

Çevrimdışı serti67

Gunaydinlar kamera acabilenn biri yagmur varmi calisma varmi haber verebilirmi
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Abu Ali Imran

Gunaydinlar kamera acabilenn biri yagmur varmi calisma varmi haber verebilirmi

Suan durum yagmurlu ama calismalar devam ediyor

Çevrimdışı Abu Ali Imran

Bu arada herkese gunaydinlar InsAllah bugunki maci alacagiz.. hem basket hemde futbol :sevinc :sevinc :sevinc :sevinc