16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Tarih : 04.01.2015 Saat : 19.00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Statyumu Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV İLK 11 : Maç öncesi etkinliği

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 122820 defa] 16.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimiçi murat

Doğu otoparkından karşıya yeşilliklerin o tarafa bakın ordaki kalabalık gurup biz oluruz bilen arkadaşlar yerimize gelir bilmeyenlerde doğuda kartal yuvası tırını bulsun ordan yola doğru baksın yeşilliklerin orda gördüğü kalabalık guruba sızsın :D @rubi_tobin  sen geliyormusun diye sormayacağım gazilerde buluşuruz @MURAT senide öyle kadronu toplarsın artık @Ekrem @SDemirsoy  geliyormusunuz ses verin araçları ayarlayalım ona göre :D
@Necmi abi benim arabada yer yok gazilerde buluşuruz.ben ,yakup,benim arkadaş,ufuğun arkadaşı ve ankaradan bir arkadaş ile kadro tamam.gerekirse sıkışırız bir kişi daha alırım.arabaları ona göre ayarlayın.

Çevrimdışı Ekrem

geliyorum @Necmi abi 13:00 gibi stadın oradayım İnşallah.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi ONUR KOLCU

@Oktay  sen gazilere geliyormusun

ben yarın ordayım inşallah abi saat kaç gibi orda olursunuz siz.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Bugün fenerde yendiğine göre bizim yarın kesin yenmemiz lazım. Adamlar penaltılarla liderler resmen bir de ilk yarıyı lider kapatırsalar fena moralimiz bozulur bu maçı ne yapıp edip almamız lazım  :money:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimiçi Samet Ç

acayip heyecan yaptım kafamda oynaya oynaya bitiremedim maç saati gelsin istiyorum bir an önce. :bandit:

Çevrimdışı ALI RIZA

http://www.forzabesiktas.com/

İntroyu izleyin gercekten guzel hazirlanmis
Harika ve Geç kalınmış bir intro... Açıklandıgı gün yapmaları lazımdı Cüneyt Çakar beğenmiyorum...!

Çevrimdışı Tolga

Bir kerede bizim yüzümüz gülsün,şans bir kerede bizim yanımızda olsun da şunları bir şekilde yenip ilk yarıyı lider bitirelim.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Karabay

Ben diyorumki. Olcayın yerine Kerimi çekecek, Atibanın yerinede Olcayı çekip başlayacak maça.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 00:06:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ben diyorumki. Olcayın yerine Kerimi çekecek, Atibanın yerinede Olcayı çekip başlayacak maça.

Taşlarla oynamaz sadece Oğuzhan girecek Atiba'nın yerine hepsi bu bence.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Karabay

taşlarla oynamaz bencede evet ama söz konusu Olcay olunca kaleye koysan yüzdesi değişmez

Çevrimdışı Tolga

Bende aynı şekilde düşünüyorum Necip olsaydı Oğuzhan'ın yerine onu oynatırdı o da olmayınca Oğuzhan'la başlayacaktır ki tüm sistemini bu maçta biraz daha onun üzerine kuracak gibi anladığım kadarıyla.

ysariusta

• Ziyaretçi

Oğuazhan hızlı paslaşmaları yapsın, zaten oyunu çözeriz. Yalnız mutlaka ileride basmak lazım. Melo'dan 2 top çal delirir zaten

Çevrimdışı alperseyhanli

Bugün saat 18:40 itibariyle Bilet satış durumu.. 15.272 (kombineler hariç)
Kaynak: ttps://twitter.com/kralcarsicom/status/551417796085964802/photo/1
--

Çevrimdışı ilhan

@Çağrı Atiba'nın yerine Franco nasıl olur bu konudaki görüşün nedir kardeş.

Çevrimdışı Karabay

aaa. Ben bunu pedro ilk gündeme düştüğünde demiştim.  Bu adam bizde ön libero oynar demiştim

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 00:12:48
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Franco stoperde oynamadığında orası otoban oluyor abi. Biz 9 yıldır araya atılan toplardan yediğimiz gollerden kafayı yedik Sivok Toraman sağolsun.

Pedro bunları kesti olduğu gibi. En son değiştireceği adam Pedro olur pozisyon olarak bence. Ha ön libero oynar mı dersen ayağı sağlam ama Pedro'nun orada oynayacak temposu yok bence.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

aaa. Ben bunu pedro ilk gündeme düştüğünde demiştim.  Bu adam bizde ön libero oynar demiştim
Diğer mevkisi zaten ön libero orada oynayabiliyor yani ama ben bu maçta Ersan ve Atınç gibi aynı tarzdaki iki oyuncuyla başlamanın riskli olacağını düşünüyorum.Sivok olsaydı aslında Franco'nun önde oynaması mantıklı olabilirdi.

Çevrimdışı Karabay

Zaten gs'den korkmamız gereken tek şey araya atılan toplar. Bunu kesersek başka tehlike olmaz bence. Melo-selçuk-burak hattını kesersek tamamdır.

Çevrimdışı fore_kazık

dün gece rüyamda maçı gördüm 4-1 kazanmıştık... hemde 10 kişi. 1-0 öndeyken ilk yarının sonlarında hakemin düdüğüne rağmen topa vurunca 2.sarıdan kırmızı yiyordu ama maçı 4-1 almıştık  :ishock:

Çevrimdışı ilhan

Zaten gs'den korkmamız gereken tek şey araya atılan toplar. Bunu kesersek başka tehlike olmaz bence. Melo-selçuk-burak hattını kesersek tamamdır.
Kaleye yakın duran toplar ve uzaktan atılacak şutların önüne geçersek kolay bi maç olur diyorum.

Çevrimdışı Tolga

dün gece rüyamda maçı gördüm 4-1 kazanmıştık... hemde 10 kişi. 1-0 öndeyken ilk yarının sonlarında hakemin düdüğüne rağmen topa vurunca 2.sarıdan kırmızı yiyordu ama maçı 4-1 almıştık  :ishock:
Ben de rüyamda 4-1 kazandığımızı gördüm ve genelde rüyalarım çıkar :D (Fb maçı öncesinde de rüyamda yenildiğimizi görmüştüm) 1-0 olsun bizim olsun diyorum o ayrı tabi ama yarın her derbi maçından önce olduğu gibi içimde kötü bir his var umarım kazasız belasız 3 puanı alırız :)

Çevrimdışı Karabay

Ben dahil bu rüyasında 4-1'i gören birçok kişi var.  Hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı KUMANOVALI

Gazilerde kaçta buluşuyorsunuz?
Yer varmı 😀
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimiçi murat

Gazilerde kaçta buluşuyorsunuz?
Yer varmı 😀
hakan etkinlikler bölümüne yaz orada gelen sayısına göre araba ayarlıyoruz.son dakika sürprizi olmasın.

Etiketler: