Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 383163 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı sozkul

Oğuzhana bu kadar laf ediliyor ama sahada alex yerine tercih ederim.

Ben eski Oğuzhan destekçisiydim ama ben bile bu lafı edemem murat..

Çevrimiçi Talisca1903

bende çok destekledim ozzy yi ama bu sakatlık işleri felan bir değişik 10 maç oldu galiba hep sakat hayır oynamadı da doğru dürüst nerede sakatlandın be adam.Evde banyoda düştü galiba.
iyi oyuncu ama çok belirsiz 1 maç var 10 maç yok yola çıkılmaz bununla devam etmeye gerek yok yaptıkları için teşekkürler yeni futbol hayatında başarılar dilemek düşer

Çevrimiçi murat

burada konu oğuzhanı desteklemek değil alex in verimsizliği. Oğuzhanın bu alexten eksiği yok.hem alex hem pjaniç yumuşak toçular. Aynı ozi gibi.

Çevrimiçi levitate

biz topalı niye aldık hala anlamıyorum

neyseki maaşı az çok göze batmadı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

biz topalı niye aldık hala anlamıyorum

neyseki maaşı az çok göze batmadı

herhalde kimse şaşırmamıştır. atletik kapasiteyi ön plana alan bir hocanın kadroda düşünme ihtimali olmayan oyunculardı. işin garibi özellikle töre ve topal süper ligde bile zor oynarlar bizden sonra.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

herhalde kimse şaşırmamıştır. atletik kapasiteyi ön plana alan bir hocanın kadroda düşünme ihtimali olmayan oyunculardı. işin garibi özellikle töre ve topal süper ligde bile zor oynarlar bizden sonra.

Bu listeye biraz pahalı olacak ama Teixeira' da girer.
Adam çok ses çıkarıp hiç gitmeyen eski mobiletler gibi. Adımları kısa ve hızlı ama mesafe katedemiyor.

Çevrimiçi levitate

tekrar başvurusu yapmışız üstüne şunu gördüm cidden yazık :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Ahmet Ağaoğlu yönetse daha adil olurmuş

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Yanlış bilgi, 2 maçını yönetti.

Çevrimdışı worns

Bu listeye biraz pahalı olacak ama Teixeira' da girer.
Adam çok ses çıkarıp hiç gitmeyen eski mobiletler gibi. Adımları kısa ve hızlı ama mesafe katedemiyor.

arap yarımadasından filan talip bulursa onla da yolları ayırırız muhtemelen. yıl bitti, en ufak gelişme yok, benim de bir umudum kalmadı.

Çevrimdışı sozkul

arap yarımadasından filan talip bulursa onla da yolları ayırırız muhtemelen. yıl bitti, en ufak gelişme yok, benim de bir umudum kalmadı.

Ancak Brezilyaya gider maaşının yarısını filan ödersek.

Çevrimdışı worns

Ancak Brezilyaya gider maaşının yarısını filan ödersek.

geçen yaz arabistan'dan isteyenleri vardı ama bu seneki görüntüsünden sonra ordan da talip çıkmayabilir, doğru.

Çevrimiçi murat

Layiçi beğenmeyip gidip üstüne texerirayı aldık. 0+0=5.5 milyon.

Çevrimdışı tuncaboylu

Takım içi maaş dengesini bozması da cabası.

Çevrimiçi sEuL

Cok katilamiyorum bu yoruma, Ljajic'i begenmeme durumu soz konusu degildi sanki. Kendisine yeterince sans verildi ama Ljajic ozel yasantisindaki sorunlarini meslegine yansitip amatorce davrandi. Saha ici ve disindaki hal ve hareketleri kabul edilemezdi bence - buradada antrenmanlarda ve mac oncesi butun takim isinirken hicbirsey umrumda degil gibi kendi kafasinda takildigi goruntuler paylasilmisti bircok kez. O hareketlerinden sonra bile kendisine forma sansi verilmisti ama kendisine dogru duzgun bakmadigi icin cok yetersiz kalmisti. Yonetimi yetersiz buluyorum ama Ljajic konusunda elestiremem. Ha yonetim beceriksiz ve oyuncu satamiyor dersen ona kesinlikle katiliyorum.

Alex alinirken sahsen ben notr'dum. Sampiyon oldugumuz sezon Atiba - Josef ikilisi ile ligi goturmus ama onlara ayak uydurabilecek ve takima ofansif anlamda katki verebilecek 3. oyuncuyu bir turlu bulamamistik. Oguzhan, Mensah ve Ljajic sans bulmalarina ragmen bir turlu istenen performansi verememisti. Alex'te 30-31 yas araliginda iyi performans vermesi halinde 2-3 sezon daha kullanabilecegimiz bir oyuncu profilinde gibi gorunuyordu. Yonetimin "ya tutarsa" transferlerindendi ama tutmadi. Aslinda son 7 sezonuna soyle bir bakinca her sezon iyi kotu en az 15 gole katkisi olmus Alex'in ama bizde tutmadi. Alex alinabilecek bir risk miydi orasi tartisilir tabi ama Sergen hocada istiyordu kendisini. Yonetimi yapmis oldugu kontrat uzerinden elestiririm bende, 2+1 yerine 1+1 seklinde bir sozlesme imzalayip bu sezonki performansindan sonra opsiyonu kullanmayabilirlerdi.

Ama dedigim gibi, denklemde Alex vs. Ljajic secimi oldugunu dusunmuyorum cunku Ljajic kendi kendini bitirmisti zaten.

Çevrimiçi murat

Ben onu bunu anlamam. Yönetim eski transferleri acımasızca eleştiriyorsa kendileri aynı hatayı yapmayacak.

Çevrimiçi murat

Bu yönetim geldiinden beri yaptığı 3 transfer hariç çuvalladı.rosier gezzal ve josef.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ben onu bunu anlamam. Yönetim eski transferleri acımasızca eleştiriyorsa kendileri aynı hatayı yapmayacak.

Aynen. Öyle yüksek kontratlar verdiler deyip kendileri aynı hatayı yapmamaları lazım.
Gerçi kontratı düşük olsa ne yazar, Nskalayı bile elden çıkaramıyorlar.

Çevrimiçi levitate

bu haberlere çok gülüyorum ama okuyunca ister istemez gaza geliyorsun arada kaldım :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Az biraz Iddiamiz olsa bu cezanin 5 mactan az olmayacagina eminim

Çevrimiçi Samet Demir

Az biraz Iddiamiz olsa bu cezanin 5 mactan az olmayacagina eminim
Sözde hakem hatasının diyeti ödenmiş.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

U19 da neden 3 oyuncumuza 5 er maç men cezası verildi, mevzuyu bilen var mı?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hamsilerin maçını jet hızıyla ne kadar kolayca ertelemişler.
Bizde olsa nasıl gelirlerse gelsinler deyip herhangi bir erteleme olmazdı.

Etiketler: