Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 396119 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi sEuL

Tore ve Oguzhan’in yuzundeki memnuniyetsizlige bakar misin insAllah kurtulacagiz yarim/bir sezon gostermis olduklari iyi performansla 10 senedir klubun parasini vampir gibi emen bu oyunculardan. Kenan’da sohbete baslamis hemen, uzak dur Kenan’dan hoca efendi

Hayirli olmasi dilegi ile, umarim basarili olup uzun seneler klubumuze hizmet eder yeni hocamiz.

Çevrimdışı can1903

Başkan Çebi:

Önder Hoca'ya çok teşekkür ederim. Sergen Hoca'dan sonra görevi sırtlandı ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Ancak nedenini bilmediğim bir şekilde sosyal medyada ve medyada sesi çok çıkan, adedi az olan kişiler tarafından yıpratılması doğru değildi. Hocamız, Beşiktaş'ın menfaatleri için görevi bırakmak istedi. Önder Hoca bilinçli bir linç politikasıyla karşı karşıya kaldı. Kendisini yorgun hissetti, hissettirdiler. Yerine yeni birinin gelmesinin daha iyi olacağını söyledi. Önder Karavel bizimledir. Çok katkı verdi ve vermeye devam edecektir. Önder Karaveli başarılıdır. Şanssızlıkların yarattığı sonuçlarla haksız yere linç edildi ve yargılandı. Bunun devam etmemesini rica ediyorum. Eleştiri olur ama linç olmaz.
Hocanın görevi bırakmak istediğini başkanın ağzından duymak iyi geldi. Tüzün hoca ve talebelerinden korktukları için Önder hocayı taraftara linç ettirdiler. Renklilere benzemelerinden korkuyordum, daha kötüsü oldu. Trabzon taraftarına benzediler.
Önder hoca meslek olarak yetersizdi, karakter olarakta iki yüzlüydü. I am sorry.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Artık başımızda gerçek manasıyla bir hoca var.Buna da şükür. Bu arada ismail hocanın başarılı olamayacağını düşünenlerdenim. Ama destekleyeceğiz.

Çevrimdışı ardiles

Önder hoca meslek olarak yetersizdi, karakter olarakta iki yüzlüydü. I am sorry.

Sende Gordon Milne ışığı görüyorum. H.Tüzün G.Milne hakkında bak ne demiş;

Keşke aylarca birlikte çalıştığı Sergen YALÇIN’ın potansiyelinin farkına varabilseydi. Belki o zaman, onu sol kanatta 10 mt.lik koridora hapsetmezdi. “Sergen futbolcu değil… Ne zaman pas verecek, ne zaman şut atacak, daha onu bile bilmiyor” dediğinde ben de, yanımda olan Bahattin BAYDAR da çok şaşırmıştık…

Çevrimiçi Samet Demir

Keşke aylarca birlikte çalıştığı Sergen YALÇIN’ın potansiyelinin farkına varabilseydi. Belki o zaman, onu sol kanatta 10 mt.lik koridora hapsetmezdi. “Sergen futbolcu değil… Ne zaman pas verecek, ne zaman şut atacak, daha onu bile bilmiyor” dediğinde ben de, yanımda olan Bahattin BAYDAR da çok şaşırmıştık…
Abi Tüzün hocanın kitabına çok kaptırmışsın kendini. Hayatta olan herşey kitaplarda yazmaz. Yaşamak gerekiyor. Önder Karaveliyi izledik gördük. Sağolsun necip ve kenana doyurdu bizi.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 25 Mart 2022, 23:13:52 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Hamdi Tüzün hocanın %0.1 i bile değil. Sadece kameraya yansıyan tarafı değil arka plan çok önemli.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sırf yolcu uçağı kullanmayı biliyor diye bir pilota savaş uçağı teslim edilmez, tersi olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Tore ve Oguzhan’in yuzundeki memnuniyetsizlige bakar misin insAllah kurtulacagiz yarim/bir sezon gostermis olduklari iyi performansla 10 senedir klubun parasini vampir gibi emen bu oyunculardan. Kenan’da sohbete baslamis hemen, uzak dur Kenan’dan hoca efendi

Hayirli olmasi dilegi ile, umarim basarili olup uzun seneler klubumuze hizmet eder yeni hocamiz.

Şu videoda gördüğüm adam kapılara sığmıyor.  :evillol:
Geyik bir yana bu adamın çok başarılı olacağını ve bizden bonservisle ayrılacağını düşünüyorum.

Çevrimiçi levitate

keşke bizim takımda olsalarmış  :ebebe:
[ Son Düzenleme: 25 Mart 2022, 23:38:41 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

iki ucu moklu değnek
ya oyuncular baş kaldırıp halıya saracaklar yada kendi düzenini oturtup disiplinli/düzenli bir takım olacağız.

Çevrimiçi Necmi

Sırf yolcu uçağı kullanmayı biliyor diye bir pilota savaş uçağı teslim edilmez, tersi olur.
terside olmaz ikisinin bambaşka kuralları öncelikleri var savaş pilotu sürekli risk alır yolcu uçağı pilotunun asla yapmaması gereken şey yeniden eğitim alması gerekir bu motosiklet şöförüne yolcu otobüsü teslim etmek gibi birşey olur yoksa 🤔

Çevrimiçi Necmi

iki ucu moklu değnek
ya oyuncular baş kaldırıp halıya saracaklar yada kendi düzenini oturtup disiplinli/düzenli bir takım olacağız.
şu anda kimse oyunculara bakmaz hiç biride sekiz hafta içinde buna cesaret edemez hoca elemek için geldi anında elemirler nasılsa alıştık kenarda oturtup maaş ödemeye yine öderiz yoksa bambaşka sistemin hocası getirilmezdi

Çevrimdışı tuncaboylu

şu anda kimse oyunculara bakmaz hiç biride sekiz hafta içinde buna cesaret edemez hoca elemek için geldi anında elemirler nasılsa alıştık kenarda oturtup maaş ödemeye yine öderiz yoksa bambaşka sistemin hocası getirilmezdi
Bu hoca seneye yok, sene sonunda Şenol gelecek.

200 bin Euro fesih maddesi varmış.

Taraftarın gazını almak ve göz boyamak için bu adamı getirdiler. 2-3 hafta sonra yönetimin medyadaki piyonları hocayı yıpratmaya başlar, Şenol'u getirmenin daha iyi olacağının altyapısını hazırlar.

Çevrimiçi Talisca1903

Kendisine cirkin imalar yapan kanala gulerek ropartaj verdigi gun bitirdi tum samimiyetini ustelik klubun senin icin resmi sitesinden aciklama yapmis olmasina ragmen

Herkese mavi boncuk dagitarak olmuyor Beşiktaş hocasisin sen agirligin armanin agirligindan geliyor
[ Son Düzenleme: 26 Mart 2022, 18:24:43 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Samet Demir

Yeni hocamız belli olduğuna göre şimdi arkasında durma zamanı. Maaşı piyasaya göre çok fazla değil. Eğitim aldığı yer dünyanın en iyi eğitim merkezi. Furbolcuda kondisyona çok önem veriyor. En azındam artık maçlarda sünepe adam görmeyeceğiz. Bu 8 hafta hoca için güzel bir periyot olacak. Gidecek ve gelecek oyuncuları çok iyi seçmemiz lazım. Aksi halde 2-3 senemiz yine çöpe gidecek. Ya uçuşa geçeceğiz ya da şarampole yuvarlanacağız.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Bu arada bu kez taraftara uymayıp futbol direktörüne güvenen Ahmet Nur Çebiyi de bu kararından ötürü tebrik ediyoruz. Gerektiğinde nasıl gömüyorsak olumlu işlerde de hakkını vermeliyiz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Talisca1903

Yeni hocamız belli olduğuna göre şimdi arkasında durma zamanı. Maaşı piyasaya göre çok fazla değil. Eğitim aldığı yer dünyanın en iyi eğitim merkezi. Furbolcuda kondisyona çok önem veriyor. En azındam artık maçlarda sünepe adam görmeyeceğiz. Bu 8 hafta hoca için güzel bir periyot olacak. Gidecek ve gelecek oyuncuları çok iyi seçmemiz lazım. Aksi halde 2-3 senemiz yine çöpe gidecek. Ya uçuşa geçeceğiz ya da şarampole yuvarlanacağız.

8 hafta iyi yada kötü demek için yeterli değil bence keşke Sergen hoca gidince getirselerdi.Allahtan bu 8 haftanın içinde 2 büyk maç var ts ve fb bakalım ne çıkacak

Çevrimiçi İsmail Özyurt

8 hafta iyi yada kötü demek için yeterli değil bence keşke Sergen hoca gidince getirselerdi.Allahtan bu 8 haftanın içinde 2 büyk maç var ts ve fb bakalım ne çıkacak
Günü kurtarma modunda olunca ciddi zaman kayıpları yaşanıyor malesef. Takımın başında bir hoca olduğunu bilmek bile güzel şimdilik.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Abi ben hocanın seneye de takımın başında kalacağını varsayarak yazdım. Takımı 8 hafta da hoca rahat rahat görür. Bizim için yazmadım yani. Çünkü hoca ne kadar iyi olursa olsun elinde kupa yoksa bizim için yetersiz bir hoca oluyor.

Çevrimiçi Talisca1903

Günü kurtarma modunda olunca ciddi zaman kayıpları yaşanıyor malesef. Takımın başında bir hoca olduğunu bilmek bile güzel şimdilik.
sergen Hoca gittiğinde 25-30 maç vardı Tr kupası vardı adama en azından bu kadar şans vermek gerekirdi.
Ben Şenol Güneş gelsin diyenlerdenim ama Ismael Hocaya bu yapılan da adil değil.Kendi kurmadığı oynatmak istediği sisteme (3 lü olduğu söyleniyor) hiç uygun olmayan bir kadroyla çık yap diyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

Abi ben hocanın seneye de takımın başında kalacağını varsayarak yazdım. Takımı 8 hafta da hoca rahat rahat görür. Bizim için yazmadım yani. Çünkü hoca ne kadar iyi olursa olsun elinde kupa yoksa bizim için yetersiz bir hoca oluyor.

Ben de onu diyorum eğer bu adama şans vermek istiyorsan Sergen gidince getirir Gedson gibi tempolu topla ilişkisi iyi bir orta sahayı ,bir stoper ve bir golcüyü eline vermek gerekirdi en azından.

Çevrimiçi Talisca1903

kadroda hocanın sistemine uyan kim olur acaba ben ilk olarak Weli ve nkodu diyorum

Çevrimiçi levitate

Etiketler: