2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1839773 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

30 tane isim yazıldı. Artık birisi gelse de önümüze baksak  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Bonservisi ile almamız hangi şartlara bağlı acaba, çapraz bağ sakatlığının çapraz bağ yırtığı olma şartı mı mesela?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Yarın buralar hareketlenir mi acaba? Bir dev golcü menajeri İstanbul'da haberi çıkar en azından.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Hocam niye böyle bir zorunluluk ihtiyacı içerisindesiniz? Bir oyuncu gelmeden önce belli kalıplara sığdırmaya bıraksanız zaten “başka çare kalmadı” gibi avuntulara sığınmazsınız.

Kenan Bundesliga’da 27 maç görev aldı, kaçırdığı maçların çoğusu da sakatlıktan. Düzenli olarak bu ligde oynayıp süper lig’de başarısız olan çok az oyuncu var.

Yerli, gerektiğinde rotasyona sokabileceğin, ucuz, düzenli oynama pratiği olan ve belki de bu ligde kendini daha da geliştirebilecek bir oyuncuyu ucuza aldık.

Burada engizisyon mahkemesi kurup her futbolcuyu gelmeden yargılamaya gerek yok derim. Tabii ki oyuncular hakkında fikir sahibi olunabilir ama bu kadar kesin yargılara varmak, bu kadar kendini kaptırmak çok yanlış. Bu oyunun bir sürü farklı dinamiği var. Futbolcuların da performansı bu dinamiklere göre değişebiliyor.

Geçen yıl hiçbir oyuncu davulla zurnayla karşılanmadı. Bunun biraz ibret olması lazım gelir.

Josefi ben öyle karşıladım. İlk geldiği günden en beğendiğim transferdi, hepte söyledim. Mahçupta etmedi. Ama genel olarak haklısın fakat atladığın bir şey var. Hocanın istediği nonameler geldi. Weliltonu nskalası ghezzali. Kenan konusunda @Erman1903 ve bir çok duyumcu hocanın veto ettiği şekilde haberler geldi. Yani kabul ettiyse de yabancı sınırı var bir Türk olsun diye kabul etti büyük ihtimal. Pek içine sinmeyen bir transfer oldu sanırım. Yani en azından benim öyle. Fakat artık forma giydiyse olumlu yönlerinden bakmak lazım. Geçen seneki press oyununa katkıda bulunabilir.Larinin gol katkısını da geçen sene alamadığımız teixieradan ve belli bir yere kadar aldığımız forvettten alırız. Yapılacak bir şey yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Böyle transferler beni daha çok heyecanlandırıyor. Ama hoca elnenyide bu kadar ne buluyor anlamadım.

Çevrimdışı Erman1903

Josefi ben öyle karşıladım. İlk geldiği günden en beğendiğim transferdi, hepte söyledim. Mahçupta etmedi. Ama genel olarak haklısın fakat atladığın bir şey var. Hocanın istediği nonameler geldi. Weliltonu nskalası ghezzali. Kenan konusunda @Erman1903 ve bir çok duyumcu hocanın veto ettiği şekilde haberler geldi. Yani kabul ettiyse de yabancı sınırı var bir Türk olsun diye kabul etti büyük ihtimal. Pek içine sinmeyen bir transfer oldu sanırım. Yani en azından benim öyle. Fakat artık forma giydiyse olumlu yönlerinden bakmak lazım. Geçen seneki press oyununa katkıda bulunabilir.Larinin gol katkısını da geçen sene alamadığımız teixieradan ve belli bir yere kadar aldığımız forvettten alırız. Yapılacak bir şey yok.

Hocanın sıcak olmadığı tüm çevresinden duyuluyordu, rotasyon olarak bulunmasına karar vermiş.

Ortalama bir oyuncu, kısmi olarak bazı şeyleri yapabiliyor hücumda. Olcay gibi inisiyatif alandan ziyade tamamlayıcı tip. Mobil ve çalışkan. Biz o transfere salt oyuncu üzerinden bakmıyor, Güven - Larin - alınabilecek başka oyuncular ve oluşabilecek psikolojik faktörler vb gibi dolayısıyla pek yerinde bulmuyoruz.

Transfer artık gerçekleşiyor. Profesyonel ve iyi fizikli bir sporcu, başarılar diliyoruz.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2021, 17:50:04 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

What?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

What?

Şaka herhalde

Çevrimdışı Gökhan Kurt

What?

Fernando-Alex- Elneny derken Mehmet Topal

Çevrimdışı ankarakartal06

mehmet topal ne alaka arkadaş ya  :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı AigleBordeaux

What?

Hayaller: Josef-Fernando-Alex-Ghezzal-Larin-Costa
Hayatlar: Josef-Topal-Salih-Tore-Kenan-Guven

:D
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2021, 18:49:33 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Gokhang

Murat Şahin ne kadar maaş alıyosa Mehmet Topal da yardımcı antrenör/oyuncu olarak onu alsın. Sahada 3 yerli oyuncu tutmak için 85'te oyuna girip defansı 5'leyecek adama 200bin euro vericez galiba..

Çevrimiçi sEuL

Elde hali hazirda Necip, Kartal, Salih, Atiba, Oguzhan ve Josef varken hoca gercekten Mehmet Topal'i istiyorsa ...... neyse simdi durduk yere forumdan atilmayalim.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beyler yüklenin.

#GelenekselFikstürOyunları

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim hocanın her istediği oyuncuyu alacaksa alttakileri alsın öncelikle. Cenazesini kaldırdığımız 35 yaşına gelmiş Topal oyuncuları değil  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Murat Özen iyice yönetime yakın, Sergen'in altını oymaya başlamış.
Necip varken topal ne alaka ?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★