14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş Skor : Ankaragücü - Beşiktaş Tarih : 24.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32714 defa] 14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı cursedofdragon

Vida'nın gol sevincinde Josef de Souza'nın yayıncı kuruluş kamerasına söyledikleri:
🗣️ "Exclua isto também" (bunu da iptal edin)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vida'nın gol sevincinde Josef de Souza'nın yayıncı kuruluş kamerasına söyledikleri:
🗣️ "Exclua isto também" (bunu da iptal edin)

"Exclua isto também"  = "Bunu da silin"

Geçen hafta instagramda paylaştığı harika golünün videosunun silinmesi üzerine röportajında söylemiş.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

"Exclua isto também"  = "Bunu da silin"

Geçen hafta instagramda paylaştığı harika golünün videosunun silinmesi üzerine röportajında söylemiş.

facede beşiktaş sayfası bu şekilde paylaşmış yanlış paylaşmışlar o zaman.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Kadro böyle kalacaksa antrenmanda duran topları çalıştırmak gerekiyor. O kadar korner kazanıyoruz hiç bir şekilde tehlike oluşmuyor.

Kadro böyle kalacaksa antrenmanda duran topları çalıştırmak gerekiyor. O kadar korner kazanıyoruz hiç bir şekilde tehlike oluşmuyor.

iyi kesen adam lazım.

Çevrimdışı mourinho1903

Ghezzal, Rosier, Aboubakar ve Josef maliyet/performans-kalite acisindan cok cok iyi cikti.
Rosier ve Ghezzal'i kolay kolay tutamayacagiz (Rosier bir tik daha kolay gibi), ama bu sezonluk iyi katki verecekler.
Josef'i ayri seviyorum, cunku yillardir takimimizda gordugumuz efendi, sunepe tiplerden degil. Cikip sahada catir catir
takimi sahipleniyor, takima sertlik katiyor. Bu tur oyuncularin sayisi fazlalasmasi lazim. Hem motivasyon icin hem yarista
sinmemek icin onemli. Fenerbahce gecmisi olan bir adamin takimi bu kadar sahiplenmesi guzel, helal olsun.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ghezzal, Rosier, Aboubakar ve Josef maliyet/performans-kalite acisindan cok cok iyi cikti.
Rosier ve Ghezzal'i kolay kolay tutamayacagiz (Rosier bir tik daha kolay gibi), ama bu sezonluk iyi katki verecekler.
Josef'i ayri seviyorum, cunku yillardir takimimizda gordugumuz efendi, sunepe tiplerden degil. Cikip sahada catir catir
takimi sahipleniyor, takima sertlik katiyor. Bu tur oyuncularin sayisi fazlalasmasi lazim. Hem motivasyon icin hem yarista
sinmemek icin onemli. Fenerbahce gecmisi olan bir adamin takimi bu kadar sahiplenmesi guzel, helal olsun.
Josef gibi adam cat patlasa iki tane olmali takimda, fazlasi zarar verir, ama yazdiklarin hepsine katiliyorum. Fenerde oynadigi dönemi bizim kadroyu bi hatirla, ozaman herkez Besiktasda oynamak istiyordu, renklilerde oynayan tüm yabancilarin hayali Besiktasti.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ali Gültiken de bu tayfaya katılmış. Tarafsız olacağım diye tertemiz golümüzdeki faul kararına doğru demiş. Yazık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ali Gültiken de bu tayfaya katılmış. Tarafsız olacağım diye tertemiz golümüzdeki faul kararına doğru demiş. Yazık...

Ali bu tayfaya gireli çok oldu. Şahsen yalan yok yaşım metin ali feyyaza yetmedi.Pek bilmem onları. Ama anlatıldığı abartıldığı kadar efsane değildir gözümde bu kişiler. Bu hareketlerinden sonra.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ali bu tayfaya gireli çok oldu. Şahsen yalan yok yaşım metin ali feyyaza yetmedi.Pek bilmem onları. Ama anlatıldığı abartıldığı kadar efsane değildir gözümde bu kişiler. Bu hareketlerinden sonra.
Adı efsane. Beşiktaş forması giyince iyi, çıkarınca kötü olan çok oyuncu gördük. Benim gözümde gerçek efsane Beşiktaş formasıdır. Onu giyenlerin bazıları da efsane olmuştur ama bazıları da çıkarınca hiç olmuştur. Keramet formada ve formayı unutamayanlarda...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Adı efsane. Beşiktaş forması giyince iyi, çıkarınca kötü olan çok oyuncu gördük. Benim gözümde gerçek efsane Beşiktaş formasıdır. Onu giyenlerin bazıları da efsane olmuştur ama bazıları da çıkarınca hiç olmuştur. Keramet formada ve formayı unutamayanlarda...

Aynen öyle.  :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Çağrı Öz

Futbol denen oyunun meyvesi goldür. Bariz bir golün verilmemesinden daha vahim bir hakem hatası yok. Böylesine zorlu bir deplasmanda, golünün verilmediği bir maçta üç puan çıkarmak önemlidir ancak bunun sürdürülebilirliği yok ne yazık ki. Ayrıca sayabildiğim kadarıyla rakibe 4 tane bariz sarı kart atlanmış ki bir tanesinde oyuncu ikinci sarıdan atılıyor. Böylesi bir yönetimde ne yazık ki dayak yedi takım.

Bunlar çok vahim durumlar. Bu saçmalığı daha ne kadar yaşayacağız bilmiyorum.

Diğer yandan bazı Beşiktaşlıların da içinde bulunduğu bir grup iptal edilen golü farklı bir pozisyonla karıştırdılar. Geçen haftalarda yine Larin'in elinin rakibin yüzüne gelmesi ve ikinci sarıdan kırmızı görmesi pozisyonunu akıllarına getirdiler. Halbuki burda yüze direkt bir temas yok, yükseldikten sonra omzuna bir temas var. Üstelik larin geriye çekilerek vurduğu halde rakip teması sağlıyor. Bu da hiçbir şekilde gayrinizami değil. Golün iptalinden daha vahim olanı ise var'a gitmeden düdük çalınmasıydı. Bunu kasıttan başka bir şeyle açıklayamıyorum.

Ucuz atlatılmış bir maç oldu bizim adımıza. Şampiyonluk buralardan geçiyor.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Besiktas düsmanligi ile bilinen eski hakemler net gol diyor, bizim sözde efsanemizler faul diyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Nartallo

Halis 15 senedir bizim maçlarda art niyetle yönetir, kendini hiç bozmadı. Gerçek bir tetikçi...

Atiba'nın Konya'daki kırmızısı, Babel'in Gençler maçındaki kırmızısı, Antalya maçında Adriano'dan seken topa verilmeyen ofsayt bir çırpıda akla gelenler...

Dün yine yedi golümüzü...

Çevrimdışı goktasoktay

Biz oyunu konuşalım. Hakemler böyle arkadaşlar. Çıkıp yenecez başka çaresi yok!!!

Not: Bu bir ironidir..

Besiktas düsmanligi ile bilinen eski hakemler net gol diyor, bizim sözde efsanemizler faul diyor.

bisim efsanelerimiz değil bunlar kestanelerimiz tümer,metin,rıza.

Tek gerçek Beşiktaş gerisi faso fiso.

@MUSTAFA_ 'nın da dediği gibi Beşiktaş forması ağırlıyla bir yere geldiler şimdi para için kendilerini satıyorlar bunlar olsa olsa kestane olur anca...

Biz oyunu konuşalım. Hakemler böyle arkadaşlar. Çıkıp yenecez başka çaresi yok!!!

Not: Bu bir ironidir..

:claps: :claps:

Çevrimdışı goktasoktay

Oyun önemli. Ne oynadığımız önemli. Kızdığım nokta hakem kararlarından bahsedilince, bırakın ağlaklığı moduna geçmesi bir kısmın. Bak attığın buz gibi golü vermedi, üstelik top gol olmadan düdüğü çaldı ki VAR devreye giremesin. Nerden baksan bunun adı çakallıktır. Hadi bu hakemi konuşma? Ben maçı tam seyredemedim, ilk yarıya biraz baktım. Babam hastanede, onun yanına gitmem gerekliydi ( covid değil, olmaz da inşallah). İlk yarı oyun kötüydü. Bu değerlendirilmeli. Nsakala oynarken önünde nkoduou oynasa sanki daha etkili olur o kanat. Atiba dinlendirilmeliydi. Dorukhan elbet o işi yapardı. Bir de bizim kapanan takımlara karşı oyunun yönünü hızlıca değiştirme işine çalışmamız lazım. Defansın dengesini bozar bu tip toplar. Hala eksiklerimiz var ama bişeylere tutunuyoruz artık. Üzerine koyacak hoca buna inancım arttı.
Hakem hatalarından bahsetmek de gereksiz değil, akşam bunu görmüştür herkes. Kartlar çıkmaz, attığın gol verilmez ve hakem sonuca etki eder hem de doğrudan.
Alanya maçından farkı görün lütfen, oyunu almadan maç kazanılabiliyor. Hakem o golü vermedi, vida atamasaydı gitmişti 2 puan. Bu maç oldu ama her zaman olmuyor işte. Tepkim buna...

Oyun önemli. Ne oynadığımız önemli. Kızdığım nokta hakem kararlarından bahsedilince, bırakın ağlaklığı moduna geçmesi bir kısmın. Bak attığın buz gibi golü vermedi, üstelik top gol olmadan düdüğü çaldı ki VAR devreye giremesin. Nerden baksan bunun adı çakallıktır. Hadi bu hakemi konuşma? Ben maçı tam seyredemedim, ilk yarıya biraz baktım. Babam hastanede, onun yanına gitmem gerekliydi ( covid değil, olmaz da inşallah). İlk yarı oyun kötüydü. Bu değerlendirilmeli. Nsakala oynarken önünde nkoduou oynasa sanki daha etkili olur o kanat. Atiba dinlendirilmeliydi. Dorukhan elbet o işi yapardı. Bir de bizim kapanan takımlara karşı oyunun yönünü hızlıca değiştirme işine çalışmamız lazım. Defansın dengesini bozar bu tip toplar. Hala eksiklerimiz var ama bişeylere tutunuyoruz artık. Üzerine koyacak hoca buna inancım arttı.
Hakem hatalarından bahsetmek de gereksiz değil, akşam bunu görmüştür herkes. Kartlar çıkmaz, attığın gol verilmez ve hakem sonuca etki eder hem de doğrudan.
Alanya maçından farkı görün lütfen, oyunu almadan maç kazanılabiliyor. Hakem o golü vermedi, vida atamasaydı gitmişti 2 puan. Bu maç oldu ama her zaman olmuyor işte. Tepkim buna...

+1903 imza abi  :claps: :claps:

bunu anlatmak istiyoruz da arkadaşlar anlamıyor kötü oynarkende kazanabilirsin alanya maçında kötü oynarken ankagücü maçında ki gibi kazanabilirdik hakemin bizi doğrama hakkını vermiyor.

Çevrimiçi balkan-kartal

Halis 15 senedir bizim maçlarda art niyetle yönetir, kendini hiç bozmadı. Gerçek bir tetikçi...

Atiba'nın Konya'daki kırmızısı, Babel'in Gençler maçındaki kırmızısı, Antalya maçında Adriano'dan seken topa verilmeyen ofsayt bir çırpıda akla gelenler...

Dün yine yedi golümüzü...
bu mactada ilk yarida solda bi pozisyon vardi
bizimkiler pas atiyor larineydi galiba ama larin ofsaytta
ankarali futbolcu topa kafa vuruyor sonra biz aliyoruz yine topu
ve hakem ofsayt veriyor....
aklima adrianonun pozisyon gelir...
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

bisim efsanelerimiz değil bunlar kestanelerimiz tümer,metin,rıza.

Tek gerçek Beşiktaş gerisi faso fiso.

@MUSTAFA_ 'nın da dediği gibi Beşiktaş forması ağırlıyla bir yere geldiler şimdi para için kendilerini satıyorlar bunlar olsa olsa kestane olur anca...
Tümer konusunda katılıyorum sana.

Ancak Rıza Çalımbay bu forumdakilerin hepsinden daha Beşiktaşlıdır. Formamızı en çok giyen oyunculardan birisi. Yıllarca kaptanlığımızı yapmış birisi. Metin Tekin' de öyle.

Çevrimdışı goktasoktay

Tümer konusunda katılıyorum sana.

Ancak Rıza Çalımbay bu forumdakilerin hepsinden daha Beşiktaşlıdır. Formamızı en çok giyen oyunculardan birisi. Yıllarca kaptanlığımızı yapmış birisi. Metin Tekin' de öyle.
Rıza neyse de Metin mi Beşiktaşlı? Güldürme beni. Aman yediğim ekmekten olmayım diye ezile büzüle aleyhimize çalınmış her düdüğü doğru karar diye geçiştiriyor. Ha o dediğini haketmek için eğriye eğri, doğruya doğru diyebilmek; yeri gelince de ait olduğu takımı savunabilmek gerekir. Ben metinde bunları hiç görmedim. Göreceğimi de sanmıyorum. Objektif geçinen Beşiktaş düşmanları bunlar..
Ah mylife1903 abi nerdesin...

Çevrimdışı mourinho1903

Kardesim bu net cakallikti, eyvallah. Ama benim sahsen koydugum tepki yonetimin FB macindan sonra susup Alanya macindan sonra konusmasi.
Bence Alanya macinda kotu yonetim yoktu bile, penalti verilir-verilmez. Ama hakem ayriyeten senin oyuncunu atabilecekken atmamis, rakibi atmis ve senin penaltini (net olsa da) vermis.
Hakemlik bir durum yok. Bak, bu macta var mesela. Yonetim hakemle ilgili konustu mu? Hayir. Kazaninca sacma sapan sekilde susuyorlar, yenilince hakemin gercek performansina bakilmaksizin sikayet ediyorlar. Boyle olmaz ki. Benim kizdigim nokta zamansizlik, tepkinin kendisi degil.

Çevrimdışı mourinho1903

Rıza neyse de Metin mi Beşiktaşlı? Güldürme beni. Aman yediğim ekmekten olmayım diye ezile büzüle aleyhimize çalınmış her düdüğü doğru karar diye geçiştiriyor. Ha o dediğini haketmek için eğriye eğri, doğruya doğru diyebilmek; yeri gelince de ait olduğu takımı savunabilmek gerekir. Ben metinde bunları hiç görmedim. Göreceğimi de sanmıyorum. Objektif geçinen Beşiktaş düşmanları bunlar..
Ah mylife1903 abi nerdesin...

Vallahi bence medyada gordugumuz Besiktas'lilarin neredeyse tamami Okan Koc haric (Metin Tekin, Ali Gultiken, Feyyaz Ucar, Candas Tolga Isik vs) tatli su Besiktas'lisi.
Besiktas'in hakkini korumaz, renkli holiganlar eyyam yaptiginda da hooop kardesim demez. Mesela 2 hafta evvel Kontra'da S.Ali bas bas bagirdi Denizli-FB macindaki hakem kotu niyetli diye. Ki o macta oyle art niyetli olarak yorumlayacagin pozisyon tek tuk vardi, daha nelerini gorduk biz. Art niyetin kralini Ankaragucu macinda gorduk. Acaba S.Ali hakeme kotu niyetli diyecek mi, demezse Candas cikip A.Palabiyik o macta kotu niyetliyse bu macta dik alasi vardi diyecek mi? Ben hic sanmiyorum.