14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş Skor : Ankaragücü - Beşiktaş Tarih : 24.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Halis Özkahya - İsmail Şencan - Abdullah

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32694 defa] 14. Hafta Ankaragücü 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Ankaragücü maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%76.9]
1 puan
1 [%7.7]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı tuncaboylu

Devre arası bu maçta gol bulursak duran toptan buluruz yazacaktım, öyle de oldu.

Genel olarak Rosier iyiydi, Ghezzal biraz sönük kaldı. Mensah bir şeyler yapmaya çalıştı, ama rakip sertlikle sindirdi.

Vida artık formayı bırakmaz, Ersin'in ayaklarını geliştirmesi lazım.

N'sakala top ayağında değilken Philip Lamm gibi, pire maşallah. Ama top ayağına geldiğinde, topla kavga halinde. Çok enteresan yani, futbol topsuz oynanan bir oyun olsaydı, dünyanın en pahalı sol beklerinden biri olurdu.

Genel olarak üretken değiliz, ama gol yemediğimizde gol bulmak için 90 dakikamız var. Bu şekilde düşünürsek, takım ritim bulana kadar skorda geri düşmeden galibiyetler almamız iyi olur.

Çevrimdışı cursedofdragon

Maçtan çıkan sonuç

Josef Türkiye liginin en iyi oyuncusu.

Ben saydığım 10 kez top kesti

10 kez sahipsiz top kazandı

yanına atiba değil başka bir isim lazım mensah yanına geçerse 10 numara birisi lazım.

Atibanın pestili çıktı.

Dorukhan istekli olsa müthiş 8 oynarda sözleşmeyi bahane ediyor hiç kasmıyor o eski dorukhandan eser yok dorukhan bu değil normalde.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Welintonu bugün beyenen arkadaslar maci birdaha izleyip tamamen welintona odaklanmayi öneriyorum, nekadar pozisyon hatasi yapdigini göreceklerdir, ben bugünde hic beyenmedim, karsimizda ankaragücü kadar zayif bir takim degilde ortasekerli bir takim olsaydi kontralardan cok sıkıntlar yaşayabilirdik hatta yaşardik.

Wellington bugün bu ligde haftalardır izlediğim tüm defans oyuncularından daha iyi oynadı. Ondan daha iyi oynayan oyuncular da epl ve seri a da filan bolca var ancak beni pek ilgilendirmiyorlar şu an için.

İlk geldiğinde çok kötüydü ama haftalardır üzerine koya koya gidiyor. Bu yükselişi takdir etmemek benim hakkaniyet anlayışıma ters.

Ayrıca sene başından beri ona karşı yöneltilen anlamsız bir husumet var. Bunu tosic'e yapılanlarla çok benzetiyorum. Umuyorum ki bu yükselişinin sonu da onun gibi olacak.

Çevrimdışı leylileyli

Welinton bu maçta gayet başarılı defans yapti ve önemli müdahalesi vardı. Vidanın defans hataları örtü. Vida kesinikle satmak lazım yerine lider stoper gerek. Welinton veya Montero daha etkili ve stabil olur.
[ Son Düzenleme: 24 Aralık 2020, 21:26:29 leylileyli ]

yönetimin çıkıp konuşması lazım yendik diye susmak olmaz yenilince konuşunca etki etmiyor.

Çevrimdışı Karabay

Bize iyi bir on numara lazım. Ancak o şekilde rahatlarız. Topu ceza sahasına bi türlü sokamıyoruz.

Çevrimdışı leylileyli

Dorukan ister kalır ister gider açıkçası pek şey kaybetmeyiz o kaybeder.

Welinton bu maçta gayet başarılı defans yapti ve önemli müdahalesi vardı. Vidanın defans hataları kine örtü. Vida kesinikle satmak lazım yerine lider stoper gerek. Welinton veya Montero daha etkili ve stabil olur.

vida'da gol atıyor şimdi kesik yemez.

Ama montero gerçeğini bende açıklıyorum hoca birinden vazgeçmesi lazım ya welinton ya vida monteroyu mutlaka monte etmeli çocuğun ayağı gayet güzel atiba,josef baskı yapınca tek pasla rakip yarı sahaya herkesin içinden geçirip atıyor takımı rahatlatıyor diğer türlü pas yapamıyoruz.Rakip pres yapıyor atiba-josefi tutuyor elimiz kolumuz bağlanıyor.

Şu utkuda bir an önce iyileşsin yoksa ersinin bam güm isabetsiz uzaklaştırmaları gol olarak kalemize dönecek erzurum maçı bu maç tolgadan bile ayakları kötü kaleci varmış.

hiç mi ayak çalışmıyorsun ersin.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bize iyi bir on numara lazım. Ancak o şekilde rahatlarız. Topu ceza sahasına bi türlü sokamıyoruz.
Oğuzhan ya da müsaitse Ljajic'i kullanması iyi olur.

İnce iş yapacak orta saha lazım dediğin gibi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Welintonu bugün beyenen arkadaslar maci birdaha izleyip tamamen welintona odaklanmayi öneriyorum, nekadar pozisyon hatasi yapdigini göreceklerdir, ben bugünde hic beyenmedim, karsimizda ankaragücü kadar zayif bir takim degilde ortasekerli bir takim olsaydi kontralardan cok sıkıntlar yaşayabilirdik hatta yaşardik.

Ankaragücü defansif anlamda fena değildi bence, ofansif olarak başarısızlar. Doğru oyunu, hangi oyuncuları nasıl oynatması gerektiğini bulamıyor hocaları. Welinton işte başımızı belaya sokmadigında iyi gibi gözüken bir oyuncu. Kafa topu ve başarılı defansif aksiyon en başarılı özellikleri  ama büyük takıma olmaz. N'Sakala da mesela gününde değildir yapamaz akıcı bir şekilde hareketleri. Tarzları itibariyle ikisi de büyük takıma uygun değiller. Bu maçta gol falan da atsalar değişmezdi nasıl oyuncular oldukları.

sergen hoca maçın hakemi halis mulise bakarken.İçinden neler geçirdiğini biliyorum hocam aynı düşüncelerdeyiz bizde :D

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu burada dursun. Gol olsa ne yapacaklardı acaba  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı leylileyli

vida'da gol atıyor şimdi kesik yemez.

Ama montero gerçeğini bende açıklıyorum hoca birinden vazgeçmesi lazım ya welinton ya vida monteroyu mutlaka monte etmeli çocuğun ayağı gayet güzel atiba,josef baskı yapınca tek pasla rakip yarı sahaya herkesin içinden geçirip atıyor takımı rahatlatıyor diğer türlü pas yapamıyoruz.Rakip pres yapıyor atiba-josefi tutuyor elimiz kolumuz bağlanıyor.

Nicolas N'Koulou kontratı sezon sonu bitiyor Vidayla takas olurmu acaba. Nicolas N'Koulou Montero yanında süper olur ve welinton yedek sağda rosier solda Ridvan şampiyon oluruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Maçlar PlayStation'da oynandığı gibi oynanmıyor. Haftaiçi maçında, çok soğuk bir havada, kapanan bir takıma karşı, deplasmanda iyi oynamak için değil 3 puan kazanmak için maça çıkarsınız. Üstelik hakemin karşı takımın sertliğine müdahale etmediği bir maçta kazandık. Bunu futbol oynayanlar bilir aşırı derecede zor bir durumdur.

Takımda Sosa, Gomez olduğu sezonda bile bu tip soğuk deplasmanlarda 2-3 pozisyon bulup bir iki tane atar dönerdik.

Hakem biraz iyi olsa daha iyi bir skor da olurdu. Ankaragücü bu oyun ile çoğu takımı geçebilir. Fenerbahçe ile oynayacakları maçta tekrar hatırlatacağım bu yazıyı.

İstediğimizi aldık. Yola devam.Haftasonu liderlik geliyor.
[ Son Düzenleme: 24 Aralık 2020, 21:52:39 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Doğru söylemiş, hepsinde haklı.

Ama gol metodu olarak sadece duran toplardan medet ummak yetmez, kanat hücumlarımızı da çesitlendirmek lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Doğru söylemiş, hepsinde haklı.

Ama gol metodu olarak sadece duran toplardan medet ummak yetmez, kanat hücumlarımızı da çesitlendirmek lazım.

Transfer dönemini iple çekiyor gibiyiz. Hücum oyuncularımız yoruldular. Bir erken takviye gelir umarım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

"Bu söylediklerimde sportmenliğe aykırı ne var?"
Hocanın bu ifadeyi her röportajında kullanmasını çok tutuyorum.  :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Transfer dönemini iple çekiyor gibiyiz. Hücum oyuncularımız yoruldular. Bir erken takviye gelir umarım.

Transfer sorusuna Sergen Yalçın: "Elverdiğince, uygun olursa, kulübe sıkıntı yaratmayacak, oynamaya ihtiyacı olan 1-2 oyuncu düşünüyorum. Kısmet olur mu bilemiyorum."

Transfer kadar eldeki leride çıkarabilmek önemli kadro dışılar var kadroda olup oynayamayanlar var.

Ghezzal: "Beşiktaş'ta biz bir aileyiz. Birbirimiz için savaşıyoruz."