Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1223285 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi levitate

Böyle bir şey olmasa mümkün değil zaten oyuncuların yakalanması. Babel'in Covid-19 olduğu 4. teste (İlk 3 test negatif belirtileri göstermesine rağmen) ortaya çıkmış. Bizde testi pozitif olanı negatif çıkana kadar test yapıyorlar ve sonra maçta oynatıyorlar.

altta birisi yazmış gs sivas maçına 11 pozitifle çıkmış

şaşırmadım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Son 1 hafta da Allah belamı verdi.

Ayağım kırıldı.
Koranavirüse yakalandım.Bugün pik yaptı hastalık çok kötüyüm.

salı günü ayağımda ki alçı çıkacak hastaneye gidecem nasıl gidecem evde karantinadayım.Hastaneler dolu biz sana hap yollayacaz dışarı çıkma dediler eve gönderdiler.

Dünyanın en şanssız insanı ben olabilirim.Ayak kırık + kovid başkasının başına gelmez herhalde bunların yanında alerji ve astımda var baya kötü geçiyor kovid.

Baş ağrısı,Çok yüksek ateş,Sıfır koku tat alma,bütün vücudumda ki kemiklerin ağrıması vücudumda ki bütün kemikleri kırmışlar sanki,İğrenç bir koku geliyor sadece burnumdan onun haricinde bir koku alamıyorum.Ciğerlerde kötü bütün bunlar yetmezmiş gibi ayak kırık + astım,alerjim var.

Kalbini kırdığım varsa Hakkınızı helal edin ölürsem filan ne olup kalacağım belli değil.
   kardesim gecmis olsun acil sifalar diliyorum.. Lutfen aklina boyle seyler getirme , moralini yuksek tutman  en onemlisi ... Ilaclardan vs hepsinden en onemlisi o ..Atlatacagin bir sinav olarak bak sana mutlak bazi seyler kazandiracaktir  diye bak.. Kafani mesgul et  ve hastalikla mesgul olma sakin .. Sevgiler 
Yorgo

Çevrimiçi levitate

Son 1 hafta da Allah belamı verdi.

Ayağım kırıldı.
Koranavirüse yakalandım.Bugün pik yaptı hastalık çok kötüyüm.

salı günü ayağımda ki alçı çıkacak hastaneye gidecem nasıl gidecem evde karantinadayım.Hastaneler dolu biz sana hap yollayacaz dışarı çıkma dediler eve gönderdiler.

Dünyanın en şanssız insanı ben olabilirim.Ayak kırık + kovid başkasının başına gelmez herhalde bunların yanında alerji ve astımda var baya kötü geçiyor kovid.

Baş ağrısı,Çok yüksek ateş,Sıfır koku tat alma,bütün vücudumda ki kemiklerin ağrıması vücudumda ki bütün kemikleri kırmışlar sanki,İğrenç bir koku geliyor sadece burnumdan onun haricinde bir koku alamıyorum.Ciğerlerde kötü bütün bunlar yetmezmiş gibi ayak kırık + astım,alerjim var.

Kalbini kırdığım varsa Hakkınızı helal edin ölürsem filan ne olup kalacağım belli değil.
geçmiş olsun abi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı İsmail Özyurt

kısaca bahane mahane yok BAM BAM BAM diyor İsmail abi, Gülhancım :biggrinking:
Aynen  :biggrinking:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Geçmiş olsun Gülhan,

bünyen sağlam madem şu verdikleri sıtma ilacını içme o ilaç çok yan etkisi olan boktan bi ilaç kan sulandırıcı coraspin mi ne ar ya ondan iç parol iç ye iç yat onun dışında bişey olmaz atlatırsın

Çok sağol abi.

İçmiyorum zaten abi verdikleri hapı kendim 1000mg antibiyotik alıyorum 12 saat ara ile onun yanında bir de ağrı kesici ateş düşürücü alıyorum minoset yada parol.Bol bol C vitamini limon,portakal,mandalina yiyorum.Bir de eskiler siz iyi bilirsiniz babam sırtıma "kupa" yaptı çay bardağı ile çektirme.Vicks sürüyorsun sırtına önüne sonra 30 dk filan terliyorsun elbiseni değiştiriyorsun dün akşam yaptırdım  baya faydası oldu bugün daha iyiyim.

Geçmiş olsun @cursedofdragon

Bol bol su iç, Mekke gülü (hibisküs) ve Pelin otu çayı bulabilirsen çok iyi geliyor. Bir kaç doktor arkadaş tavsiye etmişti.

Birisi direnci arttıyor, diğeride akciğer hastalıklarına iyi geliyor.

Çok teşekkür ederim.

Bol su içiyorum onun yanında ıhlamur,ada çayı,papatya çayı içiyorum ama o söylediğin çayı babam söylüyeyim aktardan alsın ondanda içeyim.

Kardeşim çok geçmiş olsun. Biz Beşiktaşlıyız hayatımız çile zaten. Bizdeki bünye ekstra dayanıklıdır Allah'ın izniyle.  :tabe:  Ayrıca ben anlamam kardeşim maç öncesi kadronu görecem ilgili maç başlığında o kadar.  :)

Çok sağolasın abi.Doğru diyon aslında biz Beşiktaşa dayanıyoruz corana bize ne yapabilir ki.İnşallah abi.

Geçmiş olsun @cursedofdragon.

Gaziantep maçının özetine baktım tekrar. Ersin hem ilk yarıdaki topta hem de kırmızı kart pozisyonunda bir anlık duraksayarak çıkıyor ve o tereddüdün sonucu ağır oluyor.

Defansı ileride kuruyoruz, bu oyunu oynayacaksak bu şekilde defans arkası toplarda daha çok sıkıntı yaşarız. Böyle oyunda kalecinin konsantre olması, tereddüt yaşamaması lazım.

Trabzon maçında da abuk subuk çıkmıştı, golü yedirmişti.

İkinci golde de Utku yatıyor, yatmasa o top çarpacak sağına soluna zaten. Boyko da böyle karşı karşıyalarda abuk subuk hareketler yapardı.

Çok sağol abi.

kardesim gecmis olsun acil sifalar diliyorum.. Lutfen aklina boyle seyler getirme , moralini yuksek tutman  en onemlisi ... Ilaclardan vs hepsinden en onemlisi o ..Atlatacagin bir sinav olarak bak sana mutlak bazi seyler kazandiracaktir  diye bak.. Kafani mesgul et  ve hastalikla mesgul olma sakin .. Sevgiler

Çok sağol abi çok teşekkür ederim.Kendimi kötü hissetmemeye çalışıyorum abi zaten kötü düşündükçe dahada kötü yapıyor hastalık değişik bir hastalık o yüzden düşünmeme çalışıyorum.İyiyim diyorum kendi kendime.

geçmiş olsun abi

Çok sağol kardeşim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Covid-19 olan hiçbir futbolcumuz Başakşehir maçında oynayamayacaklar. TFF karanti süresini düşürme talebimizi ret etmiş. Ben olsam maça çıkmazdım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

Covid-19 olan hiçbir futbolcumuz Başakşehir maçında oynayamayacaklar. TFF karanti süresini düşürme talebimizi ret etmiş. Ben olsam maça çıkmazdım.
Ya arkadaş her şeyin mi ilki bize denk gelir. Kuruluşumuzda temellerimize beton yerine kesinlikle başka şeyler dökülmüş  :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu çocuğu oynatmayan Sergen benim gözümde yetiştirici bir hoca değildir. Gençlere şans tanımıyordur. Nsakala denen topu bomba sanan bir oyuncuyu bize izlettiği için adaletli de değildir. Bizim seviyemizde değildir.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Bu çocuğu oynatmayan Sergen benim gözümde yetiştirici bir hoca değildir. Gençlere şans tanımıyordur. Nsakala denen topu bomba sanan bir oyuncuyu bize izlettiği için adaletli de değildir. Bizim seviyemizde değildir.

Paf takimi ile namaglup sampiyon olurken A takimdaki ilgisizlikten sitem edip daha sonrasinda istifa etmisti Sergen hoca. Sahsen imzayi attiginda en cok Ridvan icin sevinmistim ama NSakala transferinden sonra ve sezon boyunca tutunmus oldugu tavirla beni buyuk bir hayal kirikligina ugratti.

Umarim N'Sakala yoklugunda Ridvan formayi alir ve bir dahada birakmaz.

Bu arada zor olsada acaba bir Serdar Saatci surprizi olur mu diye bekliyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Paf takimi ile namaglup sampiyon olurken A takimdaki ilgisizlikten sitem edip daha sonrasinda istifa etmisti Sergen hoca. Sahsen imzayi attiginda en cok Ridvan icin sevinmistim ama NSakala transferinden sonra ve sezon boyunca tutunmus oldugu tavirla beni buyuk bir hayal kirikligina ugratti.

Umarim N'Sakala yoklugunda Ridvan formayi alir ve bir dahada birakmaz.

Bu arada zor olsada acaba bir Serdar Saatci surprizi olur mu diye bekliyorum.
Hiç beklemiyorum öyle hamleler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

rıdvanı oynatın diyor sanki

Çevrimiçi Özgür Gültekin

@levitate ben bu videoyu görmemiştim.

Çok net Rıdvan'ı oynatın demiş hoca.
Aslında alınabilir bir risk. Devamlılık sağlayıp milli takıma giderse çok iyi fiyatlara gelebilir.

Nskala' mı, ondan hiç bir şey olmaz. Topu kucağına ver, karşı kaleye kadar koşarak gidemez. Yolda bir yerlerde düşer.

Çevrimiçi murat

kendisi genç kimi oynattı da yetiştirdi bizde hocayken.

Çevrimdışı mayguntr

Cenk ve Oguzhandan en fazla verimi kendisi aldi. Taliscayi hayatinda bir daha cikamayacagi bir seviyeye tasidi.

Oncesinde Bursada baya oyuncu kazandirdi turk futboluna, sonra o oyuncular yanlis yolu secip koybulmus olsalar da.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hatayspor'un niye maçlarını ertelediniz?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

bunlar popülist söylemler ne luçe ne şenol bizdeyken gençlerin yüzüne bakmıyordu napacakmış şenol bey rıdvanı canerin arkasında yedek mi tutacakmış şenolun bu caner sevgisi nerden çıktıysa bir anda millilerde? kurumsal hafıza yok ne kulüplerde ne millilerde aslında altı toplama bakarsak ilke yok ilke.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Hatayspor'un niye maçlarını ertelediniz?

çünkü o zaman bir bok bilmiorlardı ne mal bir federasyon yahuu yola çıkarken 10 tane adamı şu konuda olası iyi kötü senaryoları yazın çizin derleyin tüm olasılıklar üzerinden değerlendirme yapın önümüze koyun die bir araya getirmekten acizler.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

çünkü o zaman bir bok bilmiorlardı ne mal bir federasyon yahuu yola çıkarken 10 tane adamı şu konuda olası iyi kötü senaryoları yazın çizin derleyin tüm olasılıklar üzerinden değerlendirme yapın önümüze koyun die bir araya getirmekten acizler.
Bu beceriksiz ve iş bilmezler ligi tamamlayamazlar. Bizim için de Covid-19 sayımızın fazla olması ilerisi için avantaj olabilir. Tabi o zamana kadar yarışın içerisinde kalabilirsek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Bu beceriksiz ve iş bilmezler ligi tamamlayamazlar. Bizim için de Covid-19 sayımızın fazla olması ilerisi için avantaj olabilir. Tabi o zamana kadar yarışın içerisinde kalabilirsek.

bizde gereksiz iyimserlikle yazıp duruyoruz devlet nasıl yönetiliyor ki federasyon düzgün yönetilsin

Çevrimdışı tangaz

mesela bir sezonda 2 kere hükmen yenilen takım küme düşer diye bir kural da var.

hadi bakalım bunu ne yapacaklar? ben bu hükmen yenilgi kararını alanların bu soruyu akıllarına getirdiklerine inanmıyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

mesela bir sezonda 2 kere hükmen yenilen takım küme düşer diye bir kural da var.

hadi bakalım bunu ne yapacaklar? ben bu hükmen yenilgi kararını alanların bu soruyu akıllarına getirdiklerine inanmıyorum.
Sezon başındaki küme düşmeme kararı ile birlikte bir kar topu etkisi oluşturdular. Artık dönüşü olmayan bir yola girdiler. Ne yapsalar başka bir kural karşılarına çıkacak. Bu sezonu tamamlamaları imkansız hale geldi bence. Tamamlarlarsa sürpriz olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

bizde gereksiz iyimserlikle yazıp duruyoruz devlet nasıl yönetiliyor ki federasyon düzgün yönetilsin
Layık olduğunuz gibi yönetilirsiniz. Kimse bunları hak etmediğimizi söyleyemez. Lig benim için sezon başında küme düşmeme kararı alıp takım sayısını arttırdıklarında bitmişti. ANÇ ve Sergen de işin tuzu biberi oldular.

Beşiktaş Tarihi
★★★