Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1197597 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı tangaz

bein, süper ligin isim sponsoru bile yok die yakınıyordu asalında var "TFF KOMİKLİG"  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi murat

Cenk ve Oguzhandan en fazla verimi kendisi aldi. Taliscayi hayatinda bir daha cikamayacagi bir seviyeye tasidi.

Oncesinde Bursada baya oyuncu kazandirdi turk futboluna, sonra o oyuncular yanlis yolu secip koybulmus olsalar da.
ben bizde ve altyapıdan olarak bahsettim. cenk ve ozi transfer, bursa bizi ilgilendirmez.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Son 1 hafta da Allah belamı verdi.

Ayağım kırıldı.
Koranavirüse yakalandım.Bugün pik yaptı hastalık çok kötüyüm.

salı günü ayağımda ki alçı çıkacak hastaneye gidecem nasıl gidecem evde karantinadayım.Hastaneler dolu biz sana hap yollayacaz dışarı çıkma dediler eve gönderdiler.

Dünyanın en şanssız insanı ben olabilirim.Ayak kırık + kovid başkasının başına gelmez herhalde bunların yanında alerji ve astımda var baya kötü geçiyor kovid.

Baş ağrısı,Çok yüksek ateş,Sıfır koku tat alma,bütün vücudumda ki kemiklerin ağrıması vücudumda ki bütün kemikleri kırmışlar sanki,İğrenç bir koku geliyor sadece burnumdan onun haricinde bir koku alamıyorum.Ciğerlerde kötü bütün bunlar yetmezmiş gibi ayak kırık + astım,alerjim var.

Kalbini kırdığım varsa Hakkınızı helal edin ölürsem filan ne olup kalacağım belli değil.

Dostum çok büyük geçmiş olsun.
Sakın öyle konuşma. Sapasağlam olacaksın. Covidi ağır geçiripte hemencecik iyileşen çok insan var. Telaşlanma.

kendisi genç kimi oynattı da yetiştirdi bizde hocayken.

taliscayı oğuzhanı cenki hatta gökhan töre falan gibi bir çoğunu adam etti.
Bizde hocayken ben bu genç niye oynatılmıyor dediğim adam pek yoktur.
Gerekli gençlerden gerekli verimi almasını bilen biri.
Ha  sergen hocanın nasıl nsakala welilton takıntısı varsa şenol hocanın da q7 takıntısı vardı.

Sergen şenolun ancak getir götürünü yapar.
Aralarında dağlar kadar mentalite ve klas farkı var.
Şenol=Sergen x10

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen şenolun ancak getir götürünü yapar.
Aralarında dağlar kadar mentalite ve klas farkı var.
Şenol=Sergen x10
3 tane defansif orta saha ile oynayıp; hücumdayken hücum oyuncusu, savunmadayken savunma oyuncusu olacaklar demesi kadar saçma bir argüman duymadım henüz başka bir teknik direktörden. Oyuncuların gelmiş 30+ yaşlarına ve bu yaşlarına kadar savunma yönlerini öne çıkartmışlar. Neymiş bu oyuncular hücum oynayacaklarmış. Bence herhangi bir teknik direktör ile kıyaslanmamalı. Kendi klasmanını oluşturmuş, resmen tarih yazıyor. Avcı gibi inatları yüzünden olmayan kariyerini de mahvedecek.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Sakın öyle konuşma. Sapasağlam olacaksın. Covidi ağır geçiripte hemencecik iyileşen çok insan var. Telaşlanma.

Sağol kardeşim.

İyiyim çok şükür daha da iyiye gidiyorum görüşüne göre çabuk atlatacağım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçlar tekrar seyircisiz oldu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Türkiye - Kosova U21 maçını izliyorum.

Bizim defansta 2 numara Arda Kızıldağ çok iyi.

Kosova' da ise sezon başında bizimle de adı geçen Blend Baftiu çok iyi oyuncu.
2021 de sözleşmesi de bitiyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sen hazırlık maçını akıl etmeyeceksin. Sen o hazırlık maçını organize ettireceksin.
Yine boş boş bir ton laf söylemiş.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çok sağol kardeşim.

Sergen'den masallar.

Çevrimiçi balkan-kartal

Sen hazırlık maçını akıl etmeyeceksin. Sen o hazırlık maçını organize ettireceksin.
Yine boş boş bir ton laf söylemiş.
ligin son macini 25.07 de oynadik paok maci da 25.08 de.  10.08 de yeni sezon hazirliklarina baslanilmis. tatilden gelmis takimi 2 haftada hem hazirlamak hem hazirlik maclari oynamak cok mumkun degil gibi.
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi Necmi

Sağol kardeşim.

İyiyim çok şükür daha da iyiye gidiyorum görüşüne göre çabuk atlatacağım.
geçmiş olsun Gülhan iyi olursun bu ara herkes yakalanıyor atlatıyor kafana takma bol bol meyve tüket

Çevrimiçi Necmi

bunlar popülist söylemler ne luçe ne şenol bizdeyken gençlerin yüzüne bakmıyordu napacakmış şenol bey rıdvanı canerin arkasında yedek mi tutacakmış şenolun bu caner sevgisi nerden çıktıysa bir anda millilerde? kurumsal hafıza yok ne kulüplerde ne millilerde aslında altı toplama bakarsak ilke yok ilke.
caneri bizdeyken milli takıma almıyordu.
gençlere bakmazlar normal dertleri kulüp kazansın değil başarı gelsine odaklı oluyorlar
bu biraz bizimde suçumuz aslında başarı olmazsa bir seneden fazla kalamazlarki

Çevrimdışı tangaz

ligin son macini 25.07 de oynadik paok maci da 25.08 de.  10.08 de yeni sezon hazirliklarina baslanilmis. tatilden gelmis takimi 2 haftada hem hazirlamak hem hazirlik maclari oynamak cok mumkun degil gibi.

katılıyorum üstelik takımdan tonla eksilen vardı ve transferler filan yetişmemişti. paok maçı öncesi way efendim nasıl hazırlık maçı oynanmaz suçlaması doğru değil. hocanın da dediği gibi herkes biliyor bi hoca bilmiyor hazırlık maçı yapmayı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Erman1903

Trabzon'un ceza alacağı çok belliydi bizimkiler istemedi ŞL'ye gitmeyi hakkımız değiller falan kervan yolda düzülür yapıp geç kaldılar her işte olduğu gibi.

Büyük hatalarından hiç bahsetmiyorlar oyuncular yanlış sıraya göre transfer edildi (tercihlerde büyük oranda kötü) ve hoca Lensi bizim gibi seyretti (Rio Ave maçında da sahadaydı tüm topları ezdi bu oyuncunun ne mal olduğunu herkes biliyor Avrupa'yı da istemediğinizin kanıtıdır onun iyi oynayıp satılma ihtimali Avrupa'dan daha çekici gelmiş). Yenemeyebilirdik ama böyle rezil olmazdık. Öyle veya böyle mat olduk, Ligde de aynı şekilde; bu takım Yönetim ve Hocanın eseri bu kadar bahane üretmeleri bir yerden sonra komik oluyor.
[ Son Düzenleme: 18 Kasım 2020, 11:41:38 Erman1903 ]

Çevrimiçi gokhans

Başkan'ın dorukhan için bugün yansıyan haberleri canımı çok sıktı geçekten. Dorukhan'ın bonservissiz fenere gitmesi onu zor durumda bırakacağını söylemek için ali koç'u arayıp takas veya küçük bir bonservis karşılığı anlaşalım demiş , ali koç ise reddetmiş. Hani şu haberler nasıl yansıyor basına , kim sızdırıyor veya susuyor , niye kimse adam akıllı bir açıklama yapmıyor. Şu haberdeki camianın düştüğü duruma , başkanın düştüğü duruma , acizliğe bakarmısın ya tüm taraftarın psikolojisini bozdular. Başksn sanki resmen eziklik psikolojisini , taraftarın içine sindirip kabullendirmek için başkan olmuş gibi.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Başkan'ın dorukhan için bugün yansıyan haberleri canımı çok sıktı geçekten. Dorukhan'ın bonservissiz fenere gitmesi onu zor durumda bırakacağını söylemek için ali koç'u arayıp takas veya küçük bir bonservis karşılığı anlaşalım demiş , ali koç ise reddetmiş. Hani şu haberler nasıl yansıyor basına , kim sızdırıyor veya susuyor , niye kimse adam akıllı bir açıklama yapmıyor. Şu haberdeki camianın düştüğü duruma , başkanın düştüğü duruma , acizliğe bakarmısın ya tüm taraftarın psikolojisini bozdular. Başksn sanki resmen eziklik psikolojisini , taraftarın içine sindirip kabullendirmek için başkan olmuş gibi.
Fikret Ormanın yarattığı her şeyi yıkacaklar ya buda onlardan biri sanırım
camiaya güven gelmişdi büyüklüğünü hissetmişdi onuda yerle bir etme çabasındalar.

Çevrimiçi Necmi

katılıyorum üstelik takımdan tonla eksilen vardı ve transferler filan yetişmemişti. paok maçı öncesi way efendim nasıl hazırlık maçı oynanmaz suçlaması doğru değil. hocanın da dediği gibi herkes biliyor bi hoca bilmiyor hazırlık maçı yapmayı.
iyide takımdan tonla eksilen süpriz eksilmedi zaten yönetimin bir sene önceki planı buymuş  madem
böyle bir plan yaptın ve geçen sene lig devam ederken göndermeye başladın yerlerinide hızlı dolduracaksın
transfer yetişmedi olayı mazeret olamaz şl ön elemesine katılıyorsun kazanım çok büyük olacak.
hoca suçlu değil elbet ama yönetim birinci derecede suçlu hem ligdeki gidişattan hem şl den elenmemizden hem uefadan elenmemizden
hoca bu konuda suçlanmaz ama onunda suçlanacağı çok şey var. tabi hoca suçlamak içinde takımın başında bir hoca olması lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen Yalçın'ın söyleşisinin tamamı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

iyide takımdan tonla eksilen süpriz eksilmedi zaten yönetimin bir sene önceki planı buymuş  madem
böyle bir plan yaptın ve geçen sene lig devam ederken göndermeye başladın yerlerinide hızlı dolduracaksın
transfer yetişmedi olayı mazeret olamaz şl ön elemesine katılıyorsun kazanım çok büyük olacak.
hoca suçlu değil elbet ama yönetim birinci derecede suçlu hem ligdeki gidişattan hem şl den elenmemizden hem uefadan elenmemizden
hoca bu konuda suçlanmaz ama onunda suçlanacağı çok şey var. tabi hoca suçlamak içinde takımın başında bir hoca olması lazım.

bizim kadro 7-8 senedir her sezon sonu eksiliyor sonra kamplara tonla eksik başlıyoruz (ki bu sene kamp bile olamadı) sanki tek bu sene böleymiş gibi yazıp çizmek enteresan

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bunu gözümüze soka soka yapmalarından sıkıldım. Basında bizim aleyhimize yalan haber yapmayan kalmadı. Sürekli bunlara davet veriyoruz. Basındaki konuşulma süremizi arttırmak için yapıyorlar desem o da değil. Herhalde yönetim aleyhine haber yapmamaları için davet ediliyorlar  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★