2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 168 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2025815 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı tangaz

Ben çok eleştirdim ama güzel toparladılar durumu :tabe: :claps:

kötü zamana denk geldi ilk dönemleri ama çok eksikler istifa eden filan olsa da  yönetimden yeni bir kongre olsa ve daha güçlü bir liste yapsa anç
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

walla doğru söylemiş  :D

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı worns

biz mi fener mi? fener 2 yıllık teklif vermiş diye yazıyordu trt.de

bize de yazmışlar. menajeri öneriyor muhtemelen her yere.

Çevrimdışı tangaz

bize de yazmışlar. menajeri öneriyor muhtemelen her yere.

ben sergenin  buna okey vereceğini sanmıyorum söylemlerinde hep golcü konusunda çok net birini almalıyız deyip duruyor remy fazla flu hatta karıncalı gösteriyor

Çevrimdışı worns

bu remy yıllardır düşüşte olan bi tip soğuk bakarım normalde ama geçen senesini biraz inceleyince gözüme iyi gözüktü. sanki toparlamış lille'de biraz. geçen sene ligde 7 totalde 14 golü var. 1530 dakika oynamış sadece, genelde sonradan girmiş. 17 maç 14 gol gibi bir şey aslında. gerçi az yıllık ücret istemez bu bonservisi elindeyken, imza parası filan kovalar. o kadar riske girilecek adam mı tartışılır?

Çevrimdışı tangaz

ismi geçenlerden hiç biri birinci santrafor olacak içime sinecek isimler değil hatta hiç biri yarım sağlıklı burak kadar bile değiller

cissenin ise 2.isim olarak bir webo effect yapacağını düşünüyorum

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Montipo-Kardsrop*-Marcelo-Wellington-Nskala-Atiba-Ozi Mensah-Pedro (Ljacic)-Talisca-Töre*-Vizinger 

en kötü bu kadroyu kurmak lazım. Türk oyuncu yok takımda Ozi ve Töre biraz mecburiyetten yazdım elde ki kanatlara bin kere tercih ederim Töre yi sadece karakteri sorunlu... Talisca ve pedro maaşına bütçe için sol iç kullandığım ljacic de göz kırpmadan feda edilir.  mensah oraya çekilir dorukhan kumarı oynarız gerekirse Talisca şart gol atacak oyuncu yoksa herhangi bir başarı da yok. Bütçe lazımsa Nkodou-Boyd-Lens-Vida-Roco-Larin-Mirin-Utku-Umut-Douglas-Ljacic bunlardan ne kadar bonservis alınabilirse olmadı alacağı karşılık kimisi de Boluspor usulü boşaltılır bütçe bahane yok yoksa gelen veya konuşulan hiç bir ismin manası yok...

Gol-Gol-Gol atamazsan 3 puan vermiyorlar.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Erman1903

kötü zamana denk geldi ilk dönemleri ama çok eksikler istifa eden filan olsa da  yönetimden yeni bir kongre olsa ve daha güçlü bir liste yapsa anç

Çok eleştirilerim oldu ama kampanyayı güzel toparladılar, transferde hocanın istekleri doğrultusunda iyi gidiyor gibi şu an. Yani yönetim bu konularda üstüne düşeni yapmaya çalışıyor. Balotelli işi biraz vakit kaybıydı. Kulübe yakın kişiler tarafından içeride menajerlerin cirit attığı söyleniyor, kapıdan sokmayacaktık başta ama girmişler yine. Bizim genç çocuk Ahmet'in transferi iptal olduktan sonra bu işin olmasını isteyen bazı yöneticilerin medyada bu olaya karşı çıkan bir takım bilinen Beşiktaşlılara baya sardığı falan söyleniyor. Şu safraları bir temizlemek lazım bence de, yani biz taraftarlar bir değiliz ama yönetimde de bazı kaçaklar var benim anladığım kadarıyla.

Çevrimdışı Erman1903

Sağ iç forvet Fabio Lima hala kontrat imzalamadı, piyasada başka bonservissiz oyuncu bulunmuyor sağ ön olarak. Santrafor da oynayabilen bir adam, ben olsam ciddi düşünürdüm bu adamı almayı. Tek sıkıntısı kontratının 1,2M olması. Aradığını bulamadıysa beklentisini düşürmüş olabilir.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Ahh Marcelo Guedess ahh. Daha da alamayız heralde neredeyse şampiyonlar ligi şampiyonu olacak.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Spor medyasının ne kadar salladığının kanıtı:

Bugünkü habere bakın:

Kayserispor, Beşiktaş'tan Bernard Mensah'a karşılık Dorukhan Toköz'ü istedi. Ancak oyuncu, Kayserispor'a sıcak bakmıyor. Takasta gönderilmek istenen diğer isimlere de Kayserispor olumlu bakmıyor.

Beşiktaş ile Kayserispor Bernard Mensah-Dorukhan Toköz takası konusunda hemen hemen anlaşmaya vardı… gelen bilgilere göre sarı-kırmızılıların Atletico Madrid’e transferden yüzde 40 vermemek için takasa sıcak baktığı bildirildi. Ancak takasın önünde iki büyük engel var. Birincisi Kayserispor’un Dorukhan’ın yanında Beşiktaş’tan bir isim daha istemesi. Isimat-Mirin ile Larin’e sıcak bakmaması. Diğeri ise Dorukhan’ın Kayserispor’a gitmek istememesi.

Kaynak: Fotospor

Çevrimiçi levitate

lemina için diyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yine ortam incelenmiş ve transfer kokusu alınmış  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

lemina için diyor
Bu Lemina da ne var adam kronik sakat hiç gerek yok ayrıca bize direk 6 numara lazım

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu Lemina da ne var adam kronik sakat hiç gerek yok ayrıca bize direk 6 numara lazım
Lemina direk 6 zaten de ama dediğin gibi kronik sakat 3 maç var 5 maç yok.

Çevrimdışı worns

Lemina direk 6 zaten de ama dediğin gibi kronik sakat 3 maç var 5 maç yok.
Bitmedi yarım yamalak adam sevdamız bu sene.

Bitmedi yarım yamalak adam sevdamız bu sene.

Ben alacağımızı düşünmüyorum onlar nasıl mensahın aklını çelmeye çalışıyorsa fiyat yükseltme politikası bizde aynısını uyguluyoruz diye düşünüyorum :)

Çevrimdışı yaço58

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün KAP açık mı ? :)
Bizde haftasonu KAP bildirimi yapmama, transfer açıklamama durumu hakim. Pazartesi gününe kadar bekleriz açıklamalar için  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

O bir miktar parayı anlaşmadan çıkarırsak iyi anlaşma olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı blackeagle35

Şu gitmesi gereken oyuncular da bi gitse çok iyi olacak.