2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 168 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2025575 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi Samet Ç

afrika jk
Ndiaye Bodo Glimt zamanı bizim lig için çok iyi topçuydu şimdi vasat ve zamanı geçti gereksiz transfer olur

Çevrimdışı tuncaboylu

daglısa fazla güveniyosun en son başaksiti maçında paspas olmuştu hatta hakem kırmızısını es geçmişti daglıs yerine kız takımının sol beki gelsin fazlasını oynar.
Douglas'tan iyi yedek bulabilir miyiz şu anda, ilk 11 bile bulamadık? Ahmet Oğuz adı geçiyor mesela, daha fena.

Genç sağ bek bile yok takımda.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Tr ligi haric topcu almak yasak herhalde bizde, dünyada baska topcu yok sanki. Sergen hocayi severim, ama global dünya futbolunu takip ettigini, yani baska ligleri takip edip izledigini ve futbolcu begendigini hic sanmiyorum.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Ndiaye Bodo Glimt zamanı bizim lig için çok iyi topçuydu şimdi vasat ve zamanı geçti gereksiz transfer olur
göbeği eritse iş görür bence
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Mensah varsa ndiaye yerine lemina veya benzeri oyuncuyu tercih ederim.

Çevrimdışı worns

aklın yolu bir bende aynını yazdım aslında enkudu parasıda değil %50 enkudu  :D

enkudunun maaşına 3 oynar 600biner versen takla atarak gelirler

aynen abi bi de %50 mevzusu var :) cidden yapsak o teklifi de muhtemelen alır geliriz. zaten o takımın yıllık toplam bütçesi 5 milyon belki vardır.  hepsi de formda ve uyumluyken şl ön elemelerinde ekstra efekt yaratırlardı.

Çevrimdışı Erman1903

Kim bilir ne komik bir maaşı vardı o zamanlar, biz maaşı düşük adamı küçük görüyoruz senelerdir değişmeyen hastalık. Eğer 6 gibi kullanacaksak ofansif aksiyon sayısı alametifarikası bu adamın. Herkesin yaldır yaldır gitmesini istiyorsak uygun oyuncu ama bence bize daha sakin pas merkezi tarzı adam lazım. Sergen hocanın bileceği iş diyeceğim ama çözemiyorum El-Neny'de istiyorduk biri elma biri armut.

Çevrimiçi levitate

orta saha ndiaye-lemina-mensah olacak

ljajic gidiyor mu yoksa kanat mı oynayacak
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

şu çocuğa da yatırım yapılabilir bunu şimdi orta saha oynatacan ayağı iyice gelişince stopere çekecen

https://www.transfermarkt.com.tr/tobias-borkeeiet/profil/spieler/458537
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erman1903

Yok artık Lemina - N'Diaye'den biri gelir o kadar da değil :)

Çevrimdışı tangaz

Douglas'tan iyi yedek bulabilir miyiz şu anda, ilk 11 bile bulamadık? Ahmet Oğuz adı geçiyor mesela, daha fena.

Genç sağ bek bile yok takımda.

necip bile daglıstan daha iyi yedek sağ bek olarak bence daglıs kötü oyuncu hızı filanda bitik bizden öncede savunması fecaatti zaten hücumculuğu ile göze girdi ama savunması cidden çooook kötü
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Onyekuru'yu yoklasak fena olmaz, gs zorluk cekiyor birdaha kiralamakda, hic degilse fiyat artar, belkide anlasabiliriz bile, begendigim bir kanat
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Onyekuru'yu yoklasak fena olmaz, gs zorluk cekiyor birdaha kiralamakda, hic degilse fiyat artar, belkide anlasabiliriz bile, begendigim bir kanat

N'Koudou bence ondan daha iyi topçu.

Çevrimdışı worns

bu orta sahalarla aslında bir tane oyun kurucu 6 (regista dediklerinden) bulman şartıyla baklava 442 oynanır.

Çevrimdışı tangaz

geniş kadro lazım 60maç oynayacaz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Yok artık Lemina - N'Diaye'den biri gelir o kadar da değil :)
haberlere göre ikisi beraber :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

bu orta sahalarla aslında bir tane oyun kurucu 6 (regista dediklerinden) bulman şartıyla baklava 442 oynanır.

Mensah'ı aldık ya başladılar yüksekten uçmaya +100Bin bonus detayı da kopyala yapıştır her oyuncuya yazarlar artık :lol:

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı tuncaboylu

Tarih 3 Temmuz yalnız

Çevrimiçi Samet Ç

Orta sahayı hoca 6-8-8 olarak düşünüyorsa atletizmi, pas oyunu ve topsuz oyunu oynayabilmesiyle Lemina daha iyi bir hedef olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tarih 3 Temmuz yalnız

Bence Mensah olmazsa diye yedek tuttuğumuz bir oyuncuydu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Tarih 3 Temmuz yalnız

31.08.2020 tarihine kadar geçerliliği var