2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 160 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2026042 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı tangaz

Sergen hocam istediğimiz oyunculara şaşırmayın demiştin ama...  :D

önceliği elneni olmazsa badu gibi bir denklem sanırım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Elneny'e düzgün ödeme garantisi verirlerse belki tekrar kiralanabilir. Yönetim de Hoca da 6 numara eksikliğinin farkındadır heralde. Konyalı eleman vardı, Elneny olmazsa ona fitim ben ama o da siyahi değil, transfer mantığımıza ters düşüyor.

hoca belli ki yere sağlam basan dengeli bir takım oluşturmak için tripotları topluyor  :eyes
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

önceliği elneni olmazsa badu gibi bir denklem sanırım
Merak ediyorum bu N'diaye de 8 numara biz bu kadar 8 numarayı ne yapacağız :D

Dorukhan
Mensah
Oğuzhan

Atiba
Necip

2 tane de 6 numara var.

Bir de 8 numara n'diaye deniyor :D

Çevrimdışı Erman1903

o zaman acquah hayırlı olsun diyebilir miyiz? :D :D chibsah da olabilir ama acquah daha olası.

Favorimiz N'Diaye 30-45 civarı pas atıyor maç başı. Topu koşturacak birilerini istemiyoruz herkes yaldır yaldır gitmeye çalışacak herhalde :). Yahu niye bizim bir standartımız yok El-Neny'i çok istemiyor muyduk azıcık ucundan benzemez mi baktığımız oyuncular birbirine Allah Allah ben çözemiyorum hiç tarzımızı. Siyahi olması herhalde tek şartımız, ne oynayacağımıza kadro tamamlanınca karar vereceğiz sanırım  :D

eccük güzel haberler gelmeye başladı :D

acaba ljajic yolcu mensah 10 numara mı  :alala:

Atiba       N'diaye

Mensah

gibi ?

Çevrimdışı tangaz

Merak ediyorum bu N'diaye de 8 numara biz bu kadar 8 numarayı ne yapacağız :D

Dorukhan
Mensah
Oğuzhan

Atiba
Necip

2 tane de 6 numara var.

Bir de 8 numara n'diaye deniyor :D

şöle düşün golcü yok ya takım 4 1 5 dizilimi ile çıkacak sahaya önlibero önünde 3 dene 8numero  dikine kaleye giden türünden  :D

Çevrimiçi Akil Emre

Atiba       N'diaye

Mensah

gibi ?
Bende dorukhandan ümidi kestim , bence ya takas ya da satış olacak.
Gelecek seneye yönelikte yerli adımları ne olacak merak ediyorum.

Çevrimdışı yaço58

Atiba       N'diaye

Mensah

gibi ?
Bu sene 50 maç oynayacağımuzı varsayarsak atiba yetmez tek başına sağlam bir 6 lazım

Çevrimdışı tuncaboylu

@worns

aynı yanıtı tekrar tekrar okudum bidaa okurum sorun değil ama aynı yanıtı verenlerin ısrarla yanıtlayamadıkları sorumu sana da sorayım öyleyse belki sen yanıt verebilirsin.

- elden kaçmasın diye ruizin 3-5 aylık maaşını ödeseydik ertesi gün bilemedin 3 gün içinde bende isterim diye sıraya girecek 20 oyuncuya ne ödeyecektik?

not 1 : yönetime gelmediler mi onların sorunu başkan olurken düşünecekti yanıtını kabul etmiyorum
not 2 : oyuncular çakıltaşı ile ödeme kabul etmiyorlar  :D
İhtarname çekene ödeyeceksin, böyle kaçınca ödersin faiziyle.

Çevrimdışı ankarakartal06

Atiba       N'diaye

Mensah

gibi ?
daha dorukhan ve oğuzhan var hasic var birde.

umarım hasic'i kiralık olarak göndermeyiz.

Bu sene 50 maç oynayacağımuzı varsayarsak atiba yetmez tek başına sağlam bir 6 lazım

Ha bire 8 bakıyoruz 6 lazım işte :D

Mensah
N'diaye

Elde zaten dorukhan ve oğuzhan var.

6 numara sadece atiba birde yarım necip :D

daha dorukhan ve oğuzhan var hasic var birde.

umarım hasic'i kiralık olarak göndermeyiz.

Hasic sağ kanat :)

Çevrimiçi levitate

Atiba       N'diaye

Mensah

gibi ?
10 numara yok çift 8
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Forvet planlamamız, kiralık adamı 35'likle yedeklemek.

Bu arada kadroda 24 ve 21 yaşında, transfermarkt değeri 4 ve 3 milyon olan 2 santrafor var.

Yönetimin tek planı günü kurtarmak gibi görünüyor.

Hasic sağ kanat :)
biliyorum hocam alternatif olarak dedim. Yani elimizde alternatifi bol olan oyunculara sahibiz

Çevrimdışı tangaz

lyon elense diye dua ediyorduk herifler citiyede çakıyor şuan anlaşılan bu marcelo reyize kavuşamayacaz.

Çevrimdışı tangaz

İhtarname çekene ödeyeceksin, böyle kaçınca ödersin faiziyle.

onur neyle ödeyeceksin var mıydı kasada para?

Çevrimdışı Sinan23

o zaman acquah hayırlı olsun diyebilir miyiz? :D :D chibsah da olabilir ama acquah daha olası.

Acquah ı Sergen elestiriyordu. Çok ofansif.isler yapıyor çok çıkıyor diye. Bence mensahtan daha iyi 8 oynar bizde. Chibsah 2-3 sene önce gelse ligin en iyi dmf si olurdu.

Çevrimdışı worns

o n'diayeyi mensah olmazsa diye atmışızdır listeye. bunlardan çift 8 olmaz, 6-8 hiç olmaz, 8-10'da olmaz, komple bir yol olmaz bu ikiliden :)

mensah 8 numara alternatifidir, ozi'yle birlikte. en makul durum seçenek bu.

Çevrimdışı tangaz

Forvet planlamamız, kiralık adamı 35'likle yedeklemek.

Bu arada kadroda 24 ve 21 yaşında, transfermarkt değeri 4 ve 3 milyon olan 2 santrafor var.

Yönetimin tek planı günü kurtarmak gibi görünüyor.

fikret bey kiralıklarla ya da 34lük negredoyla hep geleceğe yatırım yapıyordu di mi  :tabe:

Çevrimdışı tangaz

ligin en çok adam eksilten oyuncusunu transfer ettik bedavadan az pahalı bir rakama renkliler olsa panayır yerine çevirirdi forumlarını hadi silkinin gençler :halay: