Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç Skor : Beşiktaş - B.B. Erzurumspor Tarih : 22.01.2020 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ------ VAR : ------ Yayın : A Spor

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç  [Okunma sayısı 62819 defa] Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Anket
Beşiktaş turu geçebilir mi?
Geçer
8 [%25.8]
Kararsızım
3 [%9.7]
Geçemez
20 [%64.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi levitate

o kadar dağınığız ki ne oynadığımız çözülememiştir diye yazıyorum.

yine 3-2-5 diziliyoruz top bizdeyken. elneni tek yanında caner false back olarak geliyor. ozi ver ljajic çift 8 filan. ve yine bu dizilişle doğru düzgün dizilmeyi bile beceremiyoruz. yedek erzurum bile dünya kadar ani hücum şansı buldu çünkü gerekli presi de yapamıyoruz organize biçimde. sezonun şu vaktinde şunu tekrar deniyor olmamız bile komedi artık iyice dengesiz bi görüntü sergilemeye başladı avcı.
3-2-5'iyle beraber gidecek herhalde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

O hırsı yüzünden çabuk yoruluyor. Hırsı olmayan Caner, havası olmayan tekerlek gibi  :tabe:
En cok kosan olmistusaga sola korner icin 100m kosuyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ozzi su hareketle selcuk olmustur resmi olarak
Pozisyonda hiçbir şey yok. Kendisini basketbol maçında zannetti. Basketbolda bile çalmazlar o faulü  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Pozisyonda hiçbir şey yok. Kendisini basketbol maçında zannetti. Basketbolda bile çalmazlar o faulü  :money:
Gsli selcuk olsa cat faul ve sari ama

Çevrimiçi MUSTAFA_

En cok kosan olmistusaga sola korner icin 100m kosuyor
Korner ve duran toplar zayıf karnı. Orta açmadan duramıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tekrar hatırlatayım. Umut Beşiktaş'a yedek olabilecek kalibresinde bir oyuncu bile değildir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Ya caner artık ön direğe de değil direk 20 metre önüne kullanıyor korneri abi yoruldu adam attırma artık şuna ulan yardımcıları ne iş yapar bu adamın

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün de orta saha bomboş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

Bugün de orta saha bomboş  :tabe:

çünkü abdullah avcı ne futboldan ne futbolcudan anlamaz hoca bile değil

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2020, 21:55:40
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi yaço58

Abi siz şakamısınız :D

konya maçında oyuncu kariusun önünde topun gittiği yöne doğru kosuyor :D

Burda kapatan biri varsa kendi oyuncusu kapatıyor umut nayir yerinde sabit duruyor kalecinin 1 metre solunda :D
aynen öyle ikisi bir değil

Çevrimiçi levitate