Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç Skor : Beşiktaş - B.B. Erzurumspor Tarih : 22.01.2020 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ------ VAR : ------ Yayın : A Spor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç  [Okunma sayısı 61676 defa] Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Anket
Beşiktaş turu geçebilir mi?
Geçer
8 [%25.8]
Kararsızım
3 [%9.7]
Geçemez
20 [%64.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yav twitter sayfası admini koca puntonlarla var yazmanın anlamı yok skandal kararla rezalet bir iptal geldi falan yaz bunlar anlamaz böyle ironik şeylerden hadi transfer yapmıyonuz borç ödeyemiyonuz bari şöyle işlerde cevval olun yönetim nereye kadar bu pasiflik
Efendi Beşiktaş  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

adam el ense cekiyor abi pozisyonlar güzel analiz et :D
Ikinci yari aynisina erzurum penalti atarsa bagirma ha

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı cursedofdragon

Ikinci yari aynisina erzurum penalti atarsa bagirma ha

biz hakkımızı istiyoruz sadece merak etme bağırmam  :)

Bizim hakkımızı versinler yeter.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi tolga1903

Efendi Beşiktaş  :bandit:

Bıktık kardeşim efendi diye diye enayi yerine konmaktan ne efendiliği ya var geldi geleli yüzümüz gülmedi bu nasıl iş

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Karius'un ortalamasını bozmamak için en az 1 gol yiyeceğini hesaba katarsak en az 2 gol atmamız lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Caner kaç tane golün var oradan Talisca mısın sen

Çevrimiçi tolga1903

Abdullah avcı sinirleneceğine her duran topu bu adama kullandırmamaktan başlayabilirsin hocam. Elinde Adem ljajic varken 70 metre koşup sağdan korner atıyo yapma dersen yapmaz hocam neyine sinirleniyosun?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an ben  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

o kadar dağınığız ki ne oynadığımız çözülememiştir diye yazıyorum.

yine 3-2-5 diziliyoruz top bizdeyken. elneni tek yanında caner false back olarak geliyor. ozi ver ljajic çift 8 filan. ve yine bu dizilişle doğru düzgün dizilmeyi bile beceremiyoruz. yedek erzurum bile dünya kadar ani hücum şansı buldu çünkü gerekli presi de yapamıyoruz organize biçimde. sezonun şu vaktinde şunu tekrar deniyor olmamız bile komedi artık iyice dengesiz bi görüntü sergilemeye başladı avcı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

yine 3-2-5 diziliyoruz top bizdeyken. elneni tek yanında caner false back olarak geliyor. ozi ver ljajic çift 8 filan. ve yine bu dizilişle doğru düzgün dizilmeyi bile beceremiyoruz. yedek erzurum bile dünya kadar ani hücum şansı buldu çünkü gerekli presi de yapamıyoruz organize biçimde. sezonun şu vaktinde şunu tekrar deniyor olmamız bile komedi artık iyice dengesiz bi görüntü sergilemeye başladı avcı.
Yönetim kararını verse de önümüze baksak diye bakıyorum artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Ljajic caner'den önce geldi rakibi karşılamaya. Bunları söyleyince takıyor oluyoruz bu herife ama gerçekten çok rezil bi savunması var ya tüm azmi isteği hırsı orta açıp gol attırmak bu adamın

Çevrimdışı mylife1903

Goztepeye boyle oynarsAn istanbula 2-3 gun sonra donersin izmirden

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ocak 2020, 21:45:45
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı mylife1903

Ljajic caner'den önce geldi rakibi karşılamaya. Bunları söyleyince takıyor oluyoruz bu herife ama gerçekten çok rezil bi savunması var ya tüm azmi isteği hırsı orta açıp gol attırmak bu adamın
Nekodu da acayip defansta caneri arAtmiyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

O hırsı yüzünden çabuk yoruluyor. Hırsı olmayan Caner, havası olmayan tekerlek gibi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Şu an ben  :tabe:

Karsisinda az hizli zenci bek olunca gormek lazim
Auan tek fark koyan oyuncumuz
O da sofir akilla yapiyor
Gozgoz macinda bakalim gassama oynayacak mi

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Nekodu da acayip defansta caneri arAtmiyor

Hiç aratmıyor o da süper defansta. Babel'i sevmezdik falan ama çok yardımcı olurdu bekine bu ikisinin olduğu kanadı yeminle amatör takımlar deler abi