1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş
1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor 3-0 Beşiktaş Tarih : 17.08.2019 Saat : 21:45 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadı Hakemler : Mustafa Öğretmenoğlu - Ali Saygın

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 36702 defa] 1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

utkuya yazık oldu üç tane net kurtardığı pozisyon var. ama bu kadar pozisyon verirsen yersin
büyük takım kendi kalesine yakın oynamaz. pas yapacağım diye kalesinin önünde saçmalamaz.
doksan dakika kendi yarı sahanda oynarsan bu golleri yersin

Çevrimdışı caner.eryigit

Bursa nın oynatmadığı adanademir in 6 ay sonra gönderdiği adamlar kurtarıcı diye oyuna giriyor başka söze gerek yok.
Alın size kadro mühendisliği

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Daha devre arası biri foruma,''sergen yalçın!!'' yazmış. :s20: Oğuzhan kadar gamsız bir insan görmedim hayatımda.Adam o kadar rahat ki hiç bir şey umrunda değil adamın.Kafasında futbolu bitirmiş.Sizlere tavsiyem;sinirlenip de kendinizi heba etmeyin,suçu da hemen hoca da bulup linç etmeyin adamı.Bu sene hiçbir beklentiniz olmasın.Seneye pırlanta başkanımız ve arkadaşları gittikten sonra daha rahat önümüze bakacağız.Ne olursa olsun ben hocaya sonuna kadar şans verilmesini istiyorum.Biliyorum mümkün değil bu gidişatla ama,3 yıllık sözleşmesini doldurmadan gitmemeli.
Ben yazdım. Devre arasını göremez. Hoca değil zaten. Kötü bir Şenol Güneş taklidi sadece.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Talisca,Aboubakar,Gomezlerden Umut Nayırlara  :claps:

Fikret Orman kulübü bitirip gidecek.

Quaresma neyyy lannn, Boyd ney lannn, Umut Nayır ney lannn...Bunlarla 100 milyon yıl maç yapsan gol atamazsız.

Daha sahada olmayan Lens var. :s20:

bu yıl 4 oldu her sene en skorer oyuncularımızı kaybede kaybede bu hale geldik. Sosa-Gomez gitti. Talisca-Abou-Babel-Cenk ile anca doldurduk. Abou-Cenk gitti. Negredo-Lens-Love geldi Talisca Babel yetemediler. Talisca-Babel-Love-Negredo gitti. Burak-Ljacic geldi. Ve finalde bugün Q7-Ljacic-Boyd-Güven (yedeklerden girenler Umut Nayir-Orkan kart cezalısı Lens.

Burak oynamadığı her maç gol atarsak şanstır. Daha her takımla oynamadık bugün kü takım çıksın 1 devre boyunca sahaya 10 takım ligde bizi eze eze yener. Mevzu Güneş Avcı mevzusu değil mevzu taraftar da dahil zirveden çakılmaya çok çabuk geçmemiz ve küçülmemiz. 2 hafta içinde büyük ihtimalle Babacar-Konop alınacak. Daha da batacağız ekonomik olarak. Taraftarımız romantiklik peşinde Avcı gelecek sistem yapacak şöyle topu kapacaz şu kadar sn de hücuma geçeceğiz falan. Bu takım Burak olmadan sabaha kadar tek kale oynasın gol atamaz. Hücumcun yoksa bu ligde ileri 4 lü yedekleriyle en az 60 atamazsa. Sezon başlamadan biter.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

iyi oldu en azından bu takıma acil bir orta saha oyuncusu lazım olduğunu anlarlar belki
Bu Nzonziyi biz alabilirdik , nasil dusunduler nasil aldilar hayret , rakamlarda gayet normal bizde is yapardi sanki
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALDENYX

kimse şu sahadaki takımın şenol güneşin eseri olduğunun farkında değil.

şenol güneş i bilmem,de Abdullah hoca bu futbolla bu sistemle ilk yariyi cikaramaz...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mrred

Biz takım olmayı samet aybaba ve bilic ile 3 senede başarmıştık. Şenol Güneş enkaz bıraktı derken bunu diyoruz. Takım savunması diye bir şey yok. Hoca önce bunu yapmak zorunda. Takım savunmasını oturtmadan sorunlar düzelmez. Takım savunması için öncelikle takım olmayı bilmek gerekiyor.
The great gig in the sky

Çevrimdışı FedericoGiunti

Bu Nzonziyi biz alabilirdik , nasil dusunduler nasil aldilar hayret , rakamlarda gayet normal bizde is yapardi sanki
Tam bizlik elemandı. Ama yönetim acele etmiyor. Ne gerek var transfere takım süper.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı huseyincelebi

Şl kozu olmadan zor ikna ederiz öyle adamları  :alala:

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı FedericoGiunti

Herkese bende bir şarkı gelsin. Herkese iyi akşamlar.
Kiboş abladan beni ağlatmaya kimin hakkı var. Bu taraftarı üzmeye kimin hakkı var.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı cursedofdragon

bu maç yönetime yazar...

Gelecek haftalar da ki puan kayıpları da yönetime yazar."halen transfere gerek yok kadromuz iyi diyor" zaten geç kalındı böyle umursamazlık Beşiktaşı küçük düşürme ben daha önce görmedim.

Çevrimdışı mrred

utkuya yazık oldu üç tane net kurtardığı pozisyon var. ama bu kadar pozisyon verirsen yersin
büyük takım kendi kalesine yakın oynamaz. pas yapacağım diye kalesinin önünde saçmalamaz.
Abi insanların anlamak istemediği şey tam olarak şu ;
Takım savunmamız son 3 senedir çok arızalı herkes bunun transferle falan çözülceğini düşünüyor.
Takım savunması için önce takım olmayı bilmek lazım oyuncular birbirleri için oynayacak. Şenol Güneş bunun ekmeğini çok yedi kimse farkında değil. Beğenmedikleri olcay ismail serdar takım oyuncularıydı.
The great gig in the sky

Çevrimiçi BJKTÜRK23

1 puan bekliyordum veya tek farkla mağlubiyet. Bana bile süpriz oldu skor.

Avcı görecektir er ya da geç elinde ki oyuncu profili ile kafasındakinin olmayacağını. Utku yerine Oblak olsaydı en baba 1 tane daha az yerdik. İyi kaleci değil hala aynı görüşteyim ama anadolu takımından en fazla fark yediğimiz maç olmamasını engelledi.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Daha devre arası biri foruma,''sergen yalçın!!'' yazmış. :s20: Oğuzhan kadar gamsız bir insan görmedim hayatımda.Adam o kadar rahat ki hiç bir şey umrunda değil adamın.Kafasında futbolu bitirmiş.Sizlere tavsiyem;sinirlenip de kendinizi heba etmeyin,suçu da hemen hoca da bulup linç etmeyin adamı.Bu sene hiçbir beklentiniz olmasın.Seneye pırlanta başkanımız ve arkadaşları gittikten sonra daha rahat önümüze bakacağız.Ne olursa olsun ben hocaya sonuna kadar şans verilmesini istiyorum.Biliyorum mümkün değil bu gidişatla ama,3 yıllık sözleşmesini doldurmadan gitmemeli.
Baskan derhal erken kongre kararı almalı hala çıkıp kadro yeterli diyor , taraftar birbirini gazliyor onu alailim bunu alalim , onlar aliyor biz niye almiyoruz diye yine gider yapiyor taraftara , cıldırmamak elde değil takım bildiğin Anadolu takımlarından bir tik daha iyi

Yeni Demirorenimiz olma yolunda Jet hızında ilerliyor , gelen gideni aratır diye boşuna dememisler

Bu yönetimle başarı filan hikaye bunu daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum gelecekte de söyleyeceğim bu yönetim ne zaman gider o zaman başarı bekleyebiliriz.

Aynı yanlışları deneyip farklı sonuçlar bekliyor.

Çevrimdışı mrred

Bu arada vitor ruiz bildiğin amiral. Taş gibi stoper
The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

Utkunun yediği gollerde ne hatası vardı? Ben mi göremedim. Amma gömdünüz be çocuğu. Bugün gayet iyi oynadı bence. Ruiz nokta transfer olmuş, maşallah. Pedro da böyleyse, vidayı idare ederler heralde. Yalnız gökhan böyle oynayacaksa o da formayı kaptırabilir, gerçi douglas daha iyi olursa. Onu da görmek lazım.
Çok net bir 6 numaraya ve net bir santrafora daha ihtiyaç var. Umarım hafta içinde ikisi de ruiz gibi nokta transferler olur. Daha gecikmemesi lazım. Ben o kadar karamsar değilim. Şimdi bana da polyanna diyecekler olur ama biraz sakin arkadaşlar. Takım iki iyi transferle başka bir görüntü verebilir hem de hemen sonraki maçta.
Başkan umarım çabuk ve akılcı davranır. Bir de, inş bu üç puanı çok aramayız. Sivasta yaşıyorum ama nefret ediyorum sivasspordan ve taraftarından. Bunlara puan kaybetmeyi de hiç mi hiç sevmiyorum.

Baskan derhal erken kongre kararı almalı hala çıkıp kadro yeterli diyor , taraftar birbirini gazliyor onu alailim bunu alalim , onlar aliyor biz niye almiyoruz diye yine gider yapiyor taraftara , cıldırmamak elde değil takım bildiğin Anadolu takımlarından bir tik daha iyi

Yeni Demirorenimiz olma yolunda Jet hızında ilerliyor , gelen gideni aratır diye boşuna dememisler

demirörenin bile böyle konuştuğunu hatırlamıyorum aziz olma yolunda devam etmiyor oldu üstüne çıkmaya calısıyor artık.

Çevrimdışı caner.eryigit

Kulüpler Birliği başkanından açıklama bekliyorum

Biz takım olmayı samet aybaba ve bilic ile 3 senede başarmıştık. Şenol Güneş enkaz bıraktı derken bunu diyoruz. Takım savunması diye bir şey yok. Hoca önce bunu yapmak zorunda. Takım savunmasını oturtmadan sorunlar düzelmez. Takım savunması için öncelikle takım olmayı bilmek gerekiyor.
Ahahahaaaaa şu rezalet futbolu hocaya laf söyletmemek icin Güneşin üzerine yıkan biri daha :lol: :lol:

Noldu senin taktik dehası , Geometri ustası , sistem hocası diye öve öve bitiremediğin Hoca ne yaptı gördük bugün

Medya , yönetim el ele verip hocayı yedi taraftarda buna çanak tutti ben bunu bilir bunu konuşurum

yaptıkları tek doğru yanlışlar 5 tane tek doğruyu silip attı.

neye yarar ruiz iyi ancak stoper.

hani sol kanat hani santrafor hani orta saha.

sol beki geç aldın.

kaleci yedeği almadın.

1 doğru 7-8 yanlış.

alacak olduğun adamlar sisteme lige adaptosyon ilk yarı şampiyonluk kaçtı gelecek sene aynı şeyi tekrarla.

hakaret edecem şimdi olmayaca.

Çevrimdışı mylife1903

Simdi baskandan panik transferleri bekliyorum

Benden cok yasayacan insallah oyle bisi olmaz

Bunda hemfikirim , ilk maç özelinde değerlendirilmez henüz erken ama Kaliteli bir stoper olduğunu net şekilde gösterdi çok iyiydi

Mirin de ilk geldiğinde çok iyiydi sonra mantara bağlamıştı umarım Ruiz de öyle olmaz

Bu arada herkes vidaya yükleniyor da gökhan gönül de de sıkıntı var vida açığını kapatmak için çok çabaladı.

Gökhan,Caner,Quaresma,Medel,Oğuzhan teşekkürler arkadaşlar deyip yollar ayrılmalı kimi yedek klübesine kimi satılık.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Rahat yeneriz dedim rahat yenildik  :lol: Abartıldığı kadar kötü değildik bence, sadece adamların olmayacak golleri gol oldu, yatabare hayatında böyle başka gol atamaz, emre de uzaktan bin kere vursa böyle gol olmaz. Kısmet, şans değilmiş, geriye 33 hafta kaldı.