1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş
1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor 3-0 Beşiktaş Tarih : 17.08.2019 Saat : 21:45 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadı Hakemler : Mustafa Öğretmenoğlu - Ali Saygın

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 36710 defa] 1. Hafta Sivasspor 3-0 Beşiktaş

Çevrimdışı haluk.m

El birliğiyle Bursa lvl yaptılar bizi.  Umut oynatan takımın galip gelmesi mucize  :s20:

Çevrimdışı savaş altay

Burak sız Ljacic geçen sene ilk devre 1 gol 2 asist yaptı 17 maçta. Ne bekleniyor ki o adamdan.
Sisiriliyor sadece o kadar.

Çevrimdışı savaş altay

Yonetim, avci ve topcular bu sezon hepsi el birligi yapiyor.

En azindan lige girisi boyle gordum.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Victor diye yazılı taş gibi stoper diye okunur.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı yaço58

dorukhanda bu sisteme uygun değil maalesef

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Sisiriliyor sadece o kadar.

Kötü bir oyuncu değil ama tek başına oynatamaz takımı etrafında 1-2 üst düzey adam olursa iş yapar. şapkadan tavşan çıkaramaz. Sergen Talisca gibi kilitaçmasını beklemiyorum zaten  Sosa nın 2-3 tık altı bir oyuncu.

Bizim taraftarı da küçülttü başkan Boyd gibi sıradan düz topçu gelince şenlik havası oluyor Mbappe getirdik sanki.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı yaço58

muazzam oynuyor tek başına

Çevrimdışı worns

Gerçekten çok iyi görünüyor. Ancak partneri berbat. Vida'dan bu denli kötü bir görüntü beklemiyordum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Geçen sene yokluktan gözümüze pırlanta gibi göründü ama daha elmas. Katetmesi gereken daha çok mesafe var. Henüz bizim istediğimiz seviyede değil  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Dr.Zeck

bizimkiler amatörde prof diyemi kakalamıslar anlamıyorum.. 3 pas yapamıyoruz yahu

Çevrimdışı worns

dorukhan+medel'in olduğu bir orta sahayla hücumda üretken olmamız mümkün değil. Dorukhan bizim yapıda parlayamaz 2-3 haftaya da kulübeyi görür. Makul teklif varsa satmak en doğrusu olurdu.

Çevrimdışı savaş altay

Kötü bir oyuncu değil ama tek başına oynatamaz takımı etrafında 1-2 üst düzey adam olursa iş yapar. şapkadan tavşan çıkaramaz. Sergen Talisca gibi kilitaçmasını beklemiyorum zaten  Sosa nın 2-3 tık altı bir oyuncu.

Bizim taraftarı da küçülttü başkan Boyd gibi sıradan düz topçu gelince şenlik havası oluyor Mbappe getirdik sanki.
Ben hala netim holoskonun malzemesini tasir ancak boyd.

Adem formayi hak etmiyor degil tabii etrafi paramparca ama 10 numara degil bu adam, bu net yani.

Talisca mevki olarak bile degildi  :D yersiz yurtsuz adam topu sokuyordu olay bu zaten

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Hangi sisteme ?

Saha da siyah formalı takım Kırmızı formalı takımdan daha fazla yememek için uğraşıyor. Ben sistem göremiyorum. Kast ettiğin Avcı nın hedefi olan City gibi oynatmaksa, Ederson,Otamendi,De Bruyne,Sane,Aguero tipibde oyuncular lazım ona.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Savaş

Topla en cok oynayan adam Ruiz muhtemelen. Ben böyle saçmalık gormedim.  Topu orta sahadan geçiremiyoruz çıldırıcam.

Çevrimiçi Sinan66

geçen sene, burak gelinceye kadar da bitikti bu takim
aslinda degisen bir sey yok
sagolsun yönetim

Çevrimiçi Akil Emre

Bu maçın böyle olacağı belli kaç yıldır başkansın hiç mi öngörün yok, galip gelsen parada veriyorlar , takımın ilk 11 leş yedekten zaten kurtarıcı olacak bir adam yok. Umarım koskoca Beşiktaşın başkanı olduğunu hatırlar başkan, amatör branşları bitirdin bari futbol takımını bitirme.

Çevrimiçi sEuL

Oguzhan’da sozde oyuna yeni girdi, beyefendi bi tarafini kaldiramiyor ki top oynasin.

Çevrimdışı yaço58

Hangi sisteme ?

Saha da siyah formalı takım Kırmızı formalı takımdan daha fazla yememek için uğraşıyor. Ben sistem göremiyorum. Kast ettiğin Avcı nın hedefi olan City gibi oynatmaksa, Ederson,Otamendi,De Bruyne,Sane,Aguero tipibde oyuncular lazım ona.
victor ruiz otamendi mi ama işte görüyorsun ayağı pas yapıyor kaleci desen geleni aldı gene bu oynayacağına ersin oynasaydı

Çevrimdışı Liquidator

Emre noktayı koydu

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi ferdi1903

3 oldu bravo cok iyi basladik lige bravo

Çevrimiçi levitate

seri orta saha ve kanat lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Utku'da beklediğim üzere maç başı 3 gol ortalamasını bozmuyor. Kaleyi bulan kaç şut var? Sanırım 4

Çevrimdışı mrred

Utku istikrarlı yahu yine 3 gol yedi
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı FedericoGiunti

Rezillik. Yazık bu taraftara yazık.
BEŞİKTAŞK