Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1709994 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Nekoduyu 6 ay izlemisler abi
Eleman 24 dakika oynamis
Neyini izledin
Bi de senol haterlarinin malzemesi vardi oyuncu havuzu falan yok diye
Hoca mi menejer mi bunlar neyin havuzu
Herkesin calistigi insanlar vardir guvendigi insanlar vardir
Adamlar teknik direktor 200 tane oyucnu mu takip edecekler guvendikleri adamlarin tavsiyesine bakarlsr isleri basindan askin insan bunlar
2 sefer izler iste bi fikir olusur.

Zaten aldigimiz adamlar ankaradan boyd sivastan daglis falan
Ruizin de arpasini versinler tabi
izlemek istesen izleyemezsin abi, quaresmadan nefret eden bir insanım normalde ama nkodu,lens gibi adamları görünce tek ayağıyla onlardan iyi oynayacağını düşünüyorum

Çevrimdışı tangaz

Nekoduyu 6 ay izlemisler abi
Eleman 24 dakika oynamis
Neyini izledin
Bi de senol haterlarinin malzemesi vardi oyuncu havuzu falan yok diye
Hoca mi menejer mi bunlar neyin havuzu
Herkesin calistigi insanlar vardir guvendigi insanlar vardir
Adamlar teknik direktor 200 tane oyucnu mu takip edecekler guvendikleri adamlarin tavsiyesine bakarlsr isleri basindan askin insan bunlar
2 sefer izler iste bi fikir olusur.

Zaten aldigimiz adamlar ankaradan boyd sivastan daglis falan
Ruizin de arpasini versinler tabi

nesini izlemiş naibi nkudunun monaco sokaklarında mı izlemiş montecarlo kumarhanelerinde mi takip etmiş düzgün çocuk 5 vakit namazınıda kılıyor evleride cami sokağındadan öte referansı yok elemanın
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

8 maçın ilk devresinde gol atamadık beyler hiç bir maç ilk devre golü yok takımın golü  :akuma:

(göztepeye atılan 45+3deki golü söylemesin kimse bizde biliyoruz)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı FedericoGiunti

nesini izlemiş naibi nkudunun monaco sokaklarında mı izlemiş montecarlo kumarhanelerinde mi takip etmiş düzgün çocuk 5 vakit namazınıda kılıyor evleride cami sokağındadan öte referansı yok elemanın
Transferlere kimse karışmamıştı sadece naibi yapmıştı ya. İşte naibi.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı FedericoGiunti

Çebi seçilsin önümüze bakalım. Yoksa durumumuz düzelmeyecek bence. Çebinin yönetim kurulu ve söylemeleri bence bu işi yapacağını gösteriyor.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı Onur Küçük

izlemek istesen izleyemezsin abi, quaresmadan nefret eden bir insanım normalde ama nkodu,lens gibi adamları görünce tek ayağıyla onlardan iyi oynayacağını düşünüyorum
Mehmet Ali; sadece 24 dakika oynamış oyuncuyu değerlendirebilen ya delidir ya da dahi. Bunun orta noktası yok. Sistem olunca sistem oyuncuyu değerli kılacak. Biraz sabır lâzım. Sadece birkaç sene. Sonra sistem oturmaya başladığında da al-sat  al-sat yapıp yeni gelecek oyunculara da birkaç sene boyunca sistemi öğretecektik. Ne kadar da akla mantığa yatıyor ama .

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Katılım 4797.. Saat : 13:23

Çevrimdışı mylife1903

transfer yasaklısı bütün yaz yatmış a.gücü rakibimizdi bu rakibe bile baskı kuramadık son 20 dk 10 kişilerdi hemde hatta 11-11ken baskıda gördük 10 kişi kalıncada  ilk başda baskı yaptılar sonrada rahat rahat savuşturdular hala birileride avcı avcı die tüm yaz yıkama yağlama çektiği için şimdi çıkmış avcu napsın diyorlar aynı kişiler şenolu ekskavatörle gömenler ayrıca takım puan kaybedince koşa koşa gelip sırıta sırıta yazan tipler hepsi  :akuma:
Senol gunes lensi bitirdi abi ondan dun top kontrol edemedi cocuk fbdeyken ligin icinden geciyordu, berbatov istopu yapiyordu

Bi suru para verecen adama kulubune
Gorusmeye giderken al bi futbol topu arkadas yanina
Soyun de bi vucuduna bak
Bi de top sektirsin

Buyuk takimda kazma topcu mu olur

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Senol gunes lensi bitirdi abi ondan dun top kontrol edemedi cocuk fbdeyken ligin icinden geciyordu, berbatov istopu yapiyordu

Bi suru para verecen adama kulubune
Gorusmeye giderken al bi futbol topu arkadas yanina
Soyun de bi vucuduna bak
Bi de top sektirsin

Buyuk takimda kazma topcu mu olur
büyük takım topçusu topu kontrol edecek, ayakları yumuşacık olacak. ibb deki irfan can mesela top ayağına yapışıyor adamın

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beşiktaş kongresine katılım şu an itibariyle 6321

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Nartallo

futbol bi çeşit ilişkidir filörttür gol olmadan hiç bi ilişkiden haz alamazsın gezdin dolaştın sinema yemek konser yürüyüş kaliteli zaman geçirdin gittin orta avrupada köprülere asma kilit taktın sonra kızı eve bıraktın gittin elini sabunladın uyudun, avcının oynatacağı oyun en iyi ihtimalle budur ki o kadarını da beceremez çünkü kaliteli zaman için kaliteli para lazımdır cebinde paran yokken gezemezsin. futbolcu evelemek gevelemek istemez direkt gol atmak haz almak ister haz aldıkca coşar coştukça sokuşturmaya dewam eder golleri

Kariyeri sorgulanmaz vatandaşın kariyeri futbol kaşarının Başakşehir’e transferiyle başlıyor. Saha içinde onun idaresiyle, saha dışında damadın korumasıyla hoca oldum, kariyer yaptım sanıyor bu şahıs

Çevrimdışı huseyincelebi

Seçim sonuçlarını takip edebileceğimiz yayın twitter adresi filan var mı ?

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimiçi blackeagle35

9 bine yaklaşacak katılım sanırım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Seçim sonuçlarını takip edebileceğimiz yayın twitter adresi filan var mı ?
Burada sürekli paylaşıyoruz. Buradan rahatlıkla takip edebilirsin  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

Sabah seçim öncesi 3500 oy alan kazanır diyordum sanırım en az 4000 gerekecek.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Planlama mükemmel  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Avrupada sıfır çekeriz gibime geliyor, böyle bir rekor bu sene bize yakışır

Çevrimdışı AigleBordeaux

“Apo” hoca takımı taş gibi yaptı maşallah her hafta bir sakat
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

whoops
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

“Apo” hoca takımı taş gibi yaptı maşallah her hafta bir sakat
Hmm.. basaksehirdede böyle sakatliklar olsaydi diyecemki haklisin, ama bukadar sakatliklar, ve üst üste gelmesi nedense hep bizde oluyor, hocanin kim oldugu farketmiyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

1. Sandık

Tekinoktay: 15

Çebi: 210

Adalıı: 176

2.Sandık

Çebi: 263

Adalı: 170

Tekinoktay: 22

3.Sandık

Tekinoktay: 25

Çebi: 250

Adalı: 153

4.Sandık

Tekinoktay: 23

Çebi: 231

Adalı: 142

[ Son Düzenleme: 20 Ekim 2019, 18:41:39 Samet Ç ]

Çevrimiçi Savaş

Çebi başkan hayırlı olsun. Ilk sandıklar sonucu verir genelde.